Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [part 2]


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

23 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Σήμερα ήρθε μια νέα ενημέρωση και από τότε δεν ανοίγει με τίποτα η εφαρμογή…

Συνέβη και σε εσάς;

Ξανακάνε ενημέρωση.Εμένα με την τελευταία άνοιξε πάλι.7.24beta 737 έχω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Σήμερα ήρθε μια νέα ενημέρωση και από τότε δεν ανοίγει με τίποτα η εφαρμογή…

Συνέβη και σε εσάς;

Ναι και σε μενα. Με απεγκατασταση της εφαρμογής και εγκατάσταση ξανα, το προβλημα λυθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε και Mail να εγκαταστήσω την νέα απογευματινή ενημέρωση γιατί η προηγούμενη εμπόδιζε συσκευές Android να συνδεθούν... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Μόλις μου ήρθε και Mail να εγκαταστήσω την νέα απογευματινή ενημέρωση γιατί η προηγούμενη εμπόδιζε συσκευές Android να συνδεθούν... 

Screenshot_2020-11-01-19-53-52-546_com.google.android_gm.jpg.b11374c0bc54df252f00215882ce279f.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα μια αγορα την παρασκευη και μεχρι σημερα (Δευτερα) μου γραφει σε εκρεμοτητα, μιλησα με το καταστημα και η παραγγελια μου δε φαινεται πουθενα, εχει γινει κατι παρομοιο σε καποιον?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτησω και γω κατι με την σειρα μου για οποιον μπορει να ξερει. Προσφατα πουλησα κατι στο eBay της Αγγλιας μεσω Paypal. Αυτο μου εδωσε την επιλογη αν θελω να πιστωθουνε τα λεφτα με μετατροπη σε € ή αν θελω να πιστωθουνε σε λιρες Αγγλιας και επελεξα το δευτερο. Μετα πηγα να μεταφέρω το ποσό στη Revolut αλλα εκει που εβαζα το ποσο για μεταφορα μου εβγαζε απο κατω οτι θα μετατραπουν σε €. Μπορει κανεις να μου πει πως μπορουν να μπουνε κατευθειαν λιρες αγγλιας στο λογαριασμο της Revolut? Να σημειωσω εδω οτι εχω στον λογαριασμο Revolut φτιαξει και "τμημα" με λιρες Αγγλιας. 
Σας ευχαριστω εκ των προτερων!

Επεξ/σία από Link83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Link83 said:

Να ρωτησω και γω κατι με την σειρα μου για οποιον μπορει να ξερει. Προσφατα πουλησα κατι στο eBay της Αγγλιας μεσω Paypal. Αυτο μου εδωσε την επιλογη αν θελω να πιστωθουνε τα λεφτα με μετατροπη σε € ή αν θελω να πιστωθουνε σε λιρες Αγγλιας και επελεξα το δευτερο. Μετα πηγα να μεταφέρω το ποσό στη Revolut αλλα εκει που εβαζα το ποσο για μεταφορα μου εβγαζε απο κατω οτι θα μετατραπουν σε €. Μπορει κανεις να μου πει πως μπορουν να μπουνε κατευθειαν λιρες αγγλιας στο λογαριασμο της Revolut? Να σημειωσω εδω οτι εχω στον λογαριασμο Revolut φτιαξει και "τμημα" με λιρες Αγγλιας. 
Σας ευχαριστω εκ των προτερων!

Δεν μπορείς, είναι θέμα PayPal και όχι revolut. Την επόμενη φορά που θα πουλήσεις κάτι χρησιμοποίησε το γερμανικό eBay. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετέφερα 50 ευρώ από τη revolut πισω στη eurobank και με χρέωσε 3.5 ευρώ, γνωρίζει κάποιος γιατί?

Και αν ναι, αυτό είναι 3.5 ευρώ ταρίφα ή πάει αναλογικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikomania-- είπε

Μετέφερα 50 ευρώ από τη revolut πισω στη eurobank και με χρέωσε 3.5 ευρώ, γνωρίζει κάποιος γιατί?

Και αν ναι, αυτό είναι 3.5 ευρώ ταρίφα ή πάει αναλογικά?

Η γιουρομπανκ σε χρέωσε εισερχόμενο έμβασμα. Πιο φτηνό θα σου ερχόταν να έκανες ανάληψη από ατμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Hapatingo είπε

Δεν μπορείς, είναι θέμα PayPal και όχι revolut. Την επόμενη φορά που θα πουλήσεις κάτι χρησιμοποίησε το γερμανικό eBay. 

Σε ευχαριστω παρα πολυ για την διευκρινιση. Ηλπιζα οτι θα υπαρχει καποιο workaround ωστε να μπουνε σε λιρες... Κριμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Η γιουρομπανκ σε χρέωσε εισερχόμενο έμβασμα. Πιο φτηνό θα σου ερχόταν να έκανες ανάληψη από ατμ

Ενδιαφέρον, δε το σκέφτηκα αυτό!

Πάντως αν όχι μεταφέρω 200 ευρώ, το έμβασμα θα είναι ίδιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nikomania-- είπε

Ενδιαφέρον, δε το σκέφτηκα αυτό!

Πάντως αν όχι μεταφέρω 200 ευρώ, το έμβασμα θα είναι ίδιο?

3,5 ευρω θα σου χρεωσει και παλι η eurobank

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...