Προς το περιεχόμενο

Η Samsung διαρρέει κατά λάθος βίντεο του Galaxy Note 9


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, bomberb17 είπε

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι θα τα κάνει το 1ΤΒ αποθηκευτικού χώρου στο κινητό;

Αν τραβάει σε υψηλή ανάλυση ίσως χρειάζεται τόσος χώρος. Πάντως εγώ με 64gb εδώ και 3 χρόνια ειμαι καλά. Ίσως αν είχα 1Tb να τραβούσα τα πάντα Σα μαλ...ας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα,δέν θα πουλήσει....Κάθε 6 μήνες καινούριο μοντέλο βγάζουν εκεί οι Κορεάτες...

Ε,δέν έγεινε και τίποτα που βγήκε 6 μέρες νωρίτερα το βίντεο..

Ξεκείνησαν οι πωλήσεις απο τώρααα!!

χα χα χα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε φίλε! έγινε τέτοιο τρομερό λάθος από την Samsung και στο τέλος της κατά λάθος διαρροής έγραφε Preorder?

Εεεε νομίζω ότι αυτός που το έκανε πρέπει να απολυθεί χωρίς ένα ευρώ αποζημίωση και να πιάσει δουλειά ως μασέρ σε παραλίες!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, bomberb17 είπε

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι θα τα κάνει το 1ΤΒ αποθηκευτικού χώρου στο κινητό;

θα κατεβαζει ταινιες, ειναι ενα απο τα βασικα επιχειρηματα που ακουω καθε φορα android vs any other.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να βρει κατι αλλο το τμημα μαρκετινγκ σε ολλες τις εταιρειες gaming και τεχνολογιας...το κολπο με τις καταλαθος διαρροες ειναι πλεον ξεπερασμενο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλάθος σίγουρα όχι εκτός και αν έχουν βάλει κανά 80άρι τύπο να διαχειρίζεται τα media για τα προσεχώς προϊόντα!!! χαχαχα!!!!

μια χαρά το 1TB αποθηκευτικό χώρο (συνδυαστικά), εμένα πάντως άλλο δε μου αρέσει στη συσκευή, το μέγεθος σοκοφρέτας, καμία σχέση με το στυλ του Note 3/4, πολύ μακρυνάρι πλέον αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλα θα κανουν στην samsung, στην apple και σε καθε εταιρια παραγωγης να κοψουν το ΜΑΛΑΓΡΩΜΑ καθε φορα που ειναι να βγει ενα ακομα ''χρησιμο'' για την ευημερια της ανθρωποτητας προιον. αυτα τα περι διαρροης και καλα δειχνει οτι δεν εμαθαν να σεβονται τους καταναλωτες και με αυτα τα δηθεν βιντεο που βγαζουν ποδια και την κοπαναν απο κολοσσους εταιριες που κουνουπι δεν περνα, μας δειχνει ποσο υποτιμανε την νοημοσυνη τον καταναλωτων τους.

Επεξ/σία από lazarus678
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι συνεχίζουν να κυκλοφορούν συσκευές που δεν έχουν την παραμικρή διαφορά απο τα προηγούμενα μοντέλα θα μου πει κανείς; Γιατι δηλαδή κάποιος να πάρει το S9+ με πενακι, και να μην πάρει το S9+ που θα κάνει τα μισα λεφτά; Για να μη πώ, γιατι να μην πάρει το S8, που κατα βάση χάνει το μεταβλητό aperture. Σιγά τα ωά. Έχει βουρκώσει πάλι η Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, papp0us είπε

Γιατι συνεχίζουν να κυκλοφορούν συσκευές που δεν έχουν την παραμικρή διαφορά απο τα προηγούμενα μοντέλα θα μου πει κανείς; Γιατι δηλαδή κάποιος να πάρει το S9+ με πενακι, και να μην πάρει το S9+ που θα κάνει τα μισα λεφτά; Για να μη πώ, γιατι να μην πάρει το S8, που κατα βάση χάνει το μεταβλητό aperture. Σιγά τα ωά. Έχει βουρκώσει πάλι η Samsung.

Γιατί πολύ απλά κάθε νέα ναυαρχίδα δεν απευθύνεται σε αυτόν που έχει την προηγούμενη... αν κάποιος όμως έχει από s6-s7 και πίσω μια χαρά πάει σε note 9...Τώρα για το πενάκι κλπ θα συμφωνήσω, γούστα είναι αυτά! Αν χρειάζεται να υπογράφεις σε pdf βέβαια έχει και αυτό μια χρήση! Επισης εδώ έχουμε 4000mah μπαταρία και 8gb ram σε σχέση με το s9 αν ισχύει η έκδοση με τα 512gb...Από την άθλια μπαταρία του s6 Και τα 3gb ram είναι μεγάλο το βήμα.

Επεξ/σία από madtheo
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, madtheo είπε

Γιατί πολύ απλά κάθε νέα ναυαρχίδα δεν απευθύνεται σε αυτόν που έχει την προηγούμενη... αν κάποιος όμως έχει από s6-s7 και πίσω μια χαρά πάει σε note 9...Τώρα για το πενάκι κλπ θα συμφωνήσω, γούστα είναι αυτά! Αν χρειάζεται να υπογράφεις σε pdf βέβαια έχει και αυτό μια χρήση! Επισης εδώ έχουμε 4000mah μπαταρία και 8gb ram σε σχέση με το s9 αν ισχύει η έκδοση με τα 512gb...Από την άθλια μπαταρία του s6 Και τα 3gb ram είναι μεγάλο το βήμα.

Μα το ίδιο λέμε, αυτός που θα αναβαθμίσει αυτή τη στιγμή γιατί να πάρει το Note 9  και όχι το Galaxy s9+ ? Αυτός που έχει ήδη S9+ και θα αναβαθμίσει σε note  9 έτσι και αλλιώς λοξά έχει, θα το κάνει από παράξενια. Αυτός που θα αναβαθμίσει από ανάγκη, τότε το note 9 είναι κακη επιλογή.

Επεξ/σία από papp0us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ αυτο το "κατά λάθος" αρχίζει και μου αρέσει.

Θα το χρησιμοποιήσω την επόμενη φορά που θα δω ένα ωραίο γκομενάκι,θα της ρίξω ένα ωραίο χούφτωμα από πίσω και θα της πω "Ωχ κατά λάθος!!"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι καλα, αποτυχία ακομη κ η "διαρροή..."

τωρα θα τρεχουν ολοι σα "γκρεμπλιν" να το προ-παραγγείλουν.

λεφτα υπαρχουν ρεεεεεεε

1 ώρα πριν, techplastic είπε

Χμμμ αυτο το "κατά λάθος" αρχίζει και μου αρέσει.

Θα το χρησιμοποιήσω την επόμενη φορά που θα δω ένα ωραίο γκομενάκι,θα της ρίξω ένα ωραίο χούφτωμα από πίσω και θα της πω "Ωχ κατά λάθος!!"

κ μετα θα διαρρεύσει "κατα λαθος" στον γκομενο της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, txcellas είπε

Αν τραβάει σε υψηλή ανάλυση ίσως χρειάζεται τόσος χώρος. Πάντως εγώ με 64gb εδώ και 3 χρόνια ειμαι καλά. Ίσως αν είχα 1Tb να τραβούσα τα πάντα Σα μαλ...ας

Στο S9+ μου εχω MicroSD 128GB. Στην Ελλάδα με τα αμπαλα πακέτα MB κανω available offline ταινιες απο το Netflix και μουσική απο το Google Music. Επίσης με 4Κ καμερα οπου η καθε φωτογραφία ειναι 5MB και το κάθε βιντεο 10 δευτερολεπτων ειναι 75 χρειάζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...