Προς το περιεχόμενο

Εικόνες που διέρρευσαν αποκαλύπτουν τα βασικά χαρακτηριστικά του Samsung Galaxy Note9


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Ντάξει....απλά γαμει....όποιος έχει τα λεφτά το παιρνει κ ολοι αλλοι κλαινε...απο ζήλια......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

26 λεπτά πριν, watchinthebox είπε

 Ντάξει....απλά γαμει....όποιος έχει τα λεφτά το παιρνει κ ολοι αλλοι κλαινε...απο ζήλια......

Ή κλαίνε... ή παίρνουν ένα Ultrabook laptop ένα κινητό κι ένα nintendo switch με τα ίδια λεφτά... και γελάνε.

 

Γούστα είναι αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, watchinthebox είπε

 Ντάξει....απλά γαμει....όποιος έχει τα λεφτά το παιρνει κ ολοι αλλοι κλαινε...απο ζήλια......

Είσαι πολύ ρηχός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη η διαφορα απο το Note8 ειναι το bluetooth πενακι; κατι αλλο που τελειωνει σε -νακι σκεφτομαι οτι πρεπει να τους σκισουμε που θελουν 1000 ευρω για αυτη την αναβαθμιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά με το 8 από ότι έχουμε δει μέχρι τώρα είναι η μεγαλύτερη μπαταρία, τα 128 GB σαν αρχική έκδοση, ίσως και η μεγαλύτερη Ram αν βγει σε δύο εκδόσεις 6/8.Το πενάκι σίγουρα θα έχει ξεχωριστές λειτουργίες, αλλά ως εκεί... Περιμένω την παρουσίαση, και φυσικά τιμή, αν και όπως δείχνουν τα πράγματα μετά από 4-5 μήνες θα έχει πέσει γύρω στα 300-350€  από την αρχική του τιμή... Τότε θα εχει πάει στα επίπεδα τιμής που έπρεπε να εχει σαν αρχική τιμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, The_Prodigy είπε

Ακόμα και το Note 3 παραμένει φοβερή συσκευή.

Αδερφέ, το πράγμα έχει κορεστεί εδώ και αρκετό καιρό.

Δουλεύουν τον κόσμο λέμε,  μαζί κι εμένα που πήρα το 9αρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, jimlost είπε

όπως δείχνουν τα πράγματα μετά από 4-5 μήνες θα έχει πέσει γύρω στα 300-350€  από την αρχική του τιμή... Τότε θα εχει πάει στα επίπεδα τιμής που έπρεπε να εχει σαν αρχική τιμή..

περιμενε μεχρι τον 7ο μηνα...τοτε εχω ακουσει ότι τα χαριζουν κιολας!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κορεσμός και έλλειψη καινοτομίας εδώ και μερικά χρόνια.... 

Χρειάζεται κάτι πραγματικά out of the box για να αγοράσει κάποιος καινούργιο κινητό... 

Εκτός βέβαια από τους τρελαμένους που τα αλλάζουν σαν τα πουκάμισα.... ξέρω 1-2....

Και εξάλλου το 90% μην πω 99%... το χρειάζεται το κινητό για web surfing, fb, tweet και insta....

 

Επεξ/σία από IcemanGr71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε (δεν το έχω googlαρει) πόσες ήταν οι πωλήσεις του Note 8 και γενικά της Note σειράς τα τελευταία χρόνια. Μόνο στην σειρά S κατά καιρούς ακούγονται νούμερα. Εχουν αργήσει αλλά μάλλον θα ήταν καλύτερα μια συγχώνευση των δύο μοντέλων σε ένα. Ουτως ή άλλως απο ψηλά ξεκινά και η τιμή του S+. Μόνο τα τζιμάνια του marketing της Samsung ξέρουν αν οι τρελές τιμές εκκίνησης πώλησης γέρνουν προς το + τα έσοδα και το status της εταιρείας...

Επεξ/σία από eemix
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ethereum είπε

οταν είναι να επενδύσεις τέτοιο ποσό σε κινητό καλύτερα να πας σε Apple και αυτό το αποδεικνύει η αγορά από δεύτερο χέρι , εχεις αναγνωρισιμότητα , σήμα premium , τεράστια αγορά σε υποστήριξη και ανταλλακτικά που αντέχει στο χρόνο και κρατά την αξία του , εδώ πουλιούνται τα iphone3gs σε ψηλές τιμές στο ebay , τώρα άν επαγγελματικά το χρειάζεσαι τόσο πολύ το παίρνεις το samsung τι να κάνουμε

Ουτε καν, η ζεις στο 2013 και μας μιλας απο το παρελθον η απλα τρολλαρεις. Τεσπα, αμα βαλεις μπροστα στο iphone X to s9 plus το iphone φαινεται σαν κινεζικο κινητακι τον 70€, Αντε γεια...

25581-35009-x_vs_s9__which_to_buy1-xl.jpg

  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει δεν λέω...Η τιμή ξεφεύγει Αλλά όλοι ξέρουμε ότι σε λίγους μήνες θα είναι πολύ χαμηλότερα! Εμένα αυτό που μου κινει  το ενδιαφέρον είναι ότι πλέον δεν θα χρειάζεται dock (Όχι dick Καταραμένε κορρεκτορα) και η χωρητικότητα των 128 gb σαν base. Δεν ξέρω βέβαια αν αξίζει να περιμένει κάποιος να δει και το galaxy x.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, alexakos89 είπε

το s9 ηταν αποτυχια απο οταν βγηκε.να λεμε την αληθεια..

αλλα γενικα ναι πεφτει η τιμη των andoid κινητων λογω ανταγωνισμου αλλων android ναυαρχιδων πολυ πιο ευκολα.

Δεν είναι αποτυχία ακριβώς, πούλησε λιγότερο γιατί η αγορά κορέστηκε και ο ανταγωνισμός (ειδικά Huawei) έγινε πολύ επιθετικός, οπότε λογικό να χάσει μερίδιο αγοράς από εκεί, δεδομένου ότι το S9 είναι αναβάθμιση του S8 και όχι κάτι καινούριο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν μερικές μέρες έπιασα την συσκευή στα χέρια μου δυστυχώς απογοήτευση απλά. Μεγαλύτερη σε όγκο σαν συσκευή πλέον και η μόνη διαφορά η αλλαγή του αναγνώστη δακτυλικου.!!!! Έχω το 8  και δυστυχώς μόνο μπιχλιμπίδια έδωσαν ακόμα μια φορά.Είναι edge και από τις δύο πλευρές και δεν κάθεται τόσο καλά στο χέρι, το προηγούμενο ήταν πιο ωραίο. Η μπαταρία δυστυχώς δεν μπόρεσα να δω τι είναι γιατί απαγορευόταν  το ψάξιμο της συσκευής και Ούτε και η φωτός . Το είχε ο merchandiser της Samsung και έχει επάνω χαραγμένους κωδικούς. Αυτά 

Επεξ/σία από Dellapple
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...