Προς το περιεχόμενο

MEPA ME TH NYXTA


terenik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαμος γινεται στο marketplace και στις ομαδες μικρων αγγελιων του facebook. οτι ειναι για πεταμα, πωλειται.

οι ελαχιστοι (5-10%) που ξεχωριζουν ειμαστε εμεις, τα μελη των φορουμ που μας εχουν μαθει να σεβομαστε.

οταν δω εναν ανθρωπο στο facebook να μιλαει πολιτισμενα και το προιον να ειναι σαν καινουριο, τον ρωταω αν ειναι μελος στο insomnia. εννοειται οτι μου απανταει θετικα.

και συνηθως ειναι και οι αρχαιοι του insomnia, τα παλιοαπολιθωματα που τους λεω εγω εδω μεσα :)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά τις ομάδες, συμφωνώ απόλυτα και γι' αυτό δεν είμαι μέλος σε καμία από αυτές.

Στο marketplace πάντως θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω εν μέρει κι αυτό γιατί ναι μεν υπάρχουν αξιόλογες αγγελίες απλώς σε αρκετές περιπτώσεις οι τιμές είναι στο θεό.

Έχει τύχει να αγοράσω αρκετά πραγματάκια τα οποία τα παρέλαβα ακριβώς όπως μου τα περιέγραφαν οι πωλητές και μέχρι σήμερα μόνο σε μία περίπτωση την πάτησα, ευτυχώς για μικρό ποσό.

Βέβαια προτιμώ πάντα πωλητές από την περιοχή μου και οπωσδήποτε κάποιον που να μου δίνει το χρόνο να επεξεργαστώ το προϊόν για το οποίο πληρώνω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο facebook ειμαι μέλος σε πάρα πολλά και έχω δώσει πραγματάκια αλλά γενικά επικρατεί αναρχία και είναι απρόβλεπτο...
Προιόντα επί τον πλείστον σε τιμές σχεδόν καινούργιων σε προιόντα παλαιά. Συμβαίνει και εδώ αυτό σε μερικές κατηγορίες γιαυτό φαινόνται μερικά προιοντά αέναα σε πώληση και πωλήτές με 0 κριτικές να παραπλανούν έτσι για 50€-100€ και να εξαφανίζουν μετά το προφίλ.

Επεξ/σία από Tantalord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Στο facebook εγώ είμαι μέλος σε ομάδες με βιβλία, κόμικς & φωτογραφικά είδη κτλ. Πρέπει να πω ότι έχω συναντήσει έναν ή δυο που δεν ήταν σωστοί. Το καλό με αυτές τις ομάδες είναι ότι πια γνωρίζονται οι σοβαροί άνθρωποι μεταξύ τους και σου λένε ποιος δεν φέρεται σωστά ή τους πετάνε έξω από τα group πολύ γρήγορα.

Στο marketplace που και που μου έρχονται κάτι μηνύματα κουλά αλλά εκεί απλώς μπλοκάρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
Στις 8/8/2018 στις 10:18 ΜΜ, terenik είπε

χαμος γινεται στο marketplace και στις ομαδες μικρων αγγελιων του facebook. οτι ειναι για πεταμα, πωλειται.

οι ελαχιστοι (5-10%) που ξεχωριζουν ειμαστε εμεις, τα μελη των φορουμ που μας εχουν μαθει να σεβομαστε.

οταν δω εναν ανθρωπο στο facebook να μιλαει πολιτισμενα και το προιον να ειναι σαν καινουριο, τον ρωταω αν ειναι μελος στο insomnia. εννοειται οτι μου απανταει θετικα.

και συνηθως ειναι και οι αρχαιοι του insomnia, τα παλιοαπολιθωματα που τους λεω εγω εδω μεσα :)

ΜΕΛΟΣ

25 Ιουλίου 2000

Θα σέβεστε.......😂 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...