Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες και βίντεο που αποκαλύπτουν το Google Pixel 3 XL


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Ναι, και δεν είναι τυχαίο....

Πάρτο. Δεν παρεξηγουμε εδώ μέσα 😛 :)

 

Εγώ είμαι από τους "κανείς" που το έχουν πάρει, μάλλον... κατά τύχη. Είναι κινητάρα και όσοι κάθονται και μιλάνε για την... ραμ μάλλον δεν θα καταλάβουν τη διαφορά στη χρήση ενός pure Google κινητού και όσα μπορεί να κάνει μέσα στο οικοσύστημα. Οι υπόλοιποι ας κοκορεύονται για τις κινεζιές τους με τους 20 πυρήνες που τις πήραν από κάποιο σάιτ που στέλνει με φρεγάτα τις συσκευές και αγωνιούσαν

Κάμερα καταπληκτική, πολύ καλή μπαταρία, ταχύτητα. Όσο για το σχεδιασμό, είναι υποκειμενικό, εμένα προσωπικά μου αρέσει.

 

Ον-τόπικ, το νοτς είναι τραγικό στο 3XL, οπότε αν το 3 αποκτήσει μικρότερα μπέζελ και συνεπώς μεγαλύτερη οθόνη θα είναι πολύ πιο καλή λύση για αγορά.

Επεξ/σία από Q-Taxys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 ώρες πριν, adtakhs είπε

 

Μήπως το jack το αφαίρεσαν για να τα κάνουν πιο αδιάβροχα και πιο λεπτά ?

 

Και πως γίνεται το LG v30 Να είναι και αδιαβροχο και πιο λεπτο από σχεδόν όλα αν όχι όλα τα Premium ? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Q-Taxys είπε

Εγώ είμαι από τους "κανείς" που το έχουν πάρει, μάλλον... κατά τύχη. Είναι κινητάρα και όσοι κάθονται και μιλάνε για την... ραμ μάλλον δεν θα καταλάβουν τη διαφορά στη χρήση ενός pure Google κινητού και όσα μπορεί να κάνει μέσα στο οικοσύστημα. Οι υπόλοιποι ας κοκορεύονται για τις κινεζιές τους με τους 20 πυρήνες που τις πήραν από κάποιο σάιτ που στέλνει με φρεγάτα τις συσκευές και αγωνιούσαν

Κάμερα καταπληκτική, πολύ καλή μπαταρία, ταχύτητα. Όσο για το σχεδιασμό, είναι υποκειμενικό, εμένα προσωπικά μου αρέσει.

Ον-τόπικ, το νοτς είναι τραγικό στο 3XL, οπότε αν το 3 αποκτήσει μικρότερα μπέζελ και συνεπώς μεγαλύτερη οθόνη θα είναι πολύ πιο καλή λύση για αγορά.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5_5zZnuB71w

 

πας στο 5,24

¨it starts to drop apps from the memory¨

αυτο ειναι να εχεις 4gb.

και στο λεω γιατι το γλυκοκοιταζα για πολυ καιρο, αλλα δεν .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, stefanos_th είπε

https://www.youtube.com/watch?v=5_5zZnuB71w

πας στο 5,24

¨it starts to drop apps from the memory¨

αυτο ειναι να εχεις 4gb.

και στο λεω γιατι το γλυκοκοιταζα για πολυ καιρο, αλλα δεν .....

Δεν χρειάζεται να δω κανένα βίντεο.

Έχω στην κατοχή μου ένα 2XL και ένα 2 και δεν αντιμετωπίζω κανένα παρεμφερές πρόβλημα.

Δεν ξέρω τι κάνει ο Marques με το κινητό του και γενικά δεν τον έχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση, όπως και τους περισσότερους σελέμπριτι youtubers.

Επεξ/σία από Q-Taxys
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Q-Taxys είπε

Δεν χρειάζεται να δω κανένα βίντεο.

Έχω στην κατοχή μου ένα 2XL και ένα 2 και δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα.

 fake video o marques brownlee ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, stefanos_th είπε

 fake video o marques brownlee ?

Να διαβάζουμε και τι γράφει ο άλλος όμως, βοηθάει πού και πού.
Το τι μπορεί να έχει κάνει στο κινητό του κάποιος ή τι πρόβλημα μπορεί να αντιμετωπίζει, δεν το κάνει και γενικευμένο.
Με βάση την προσωπική μου εμπειρία λοιπόν, δεν αντιμετωπίζω προβλήματα σε δύο συσκευές Pixel που χρησιμοποιώ σίγουρα πολύ περισσότερο από τον Marques που λόγω δουλειάς αναγκάζεται να αλλάζει συνεχώς συσκευές.
Παρακολουθώντας και αντίστοιχα νήματα στο reddit και στο xda δεν υπάρχει κάποιο known issue ή κάτι ανάλογο. Το γιατί μπορεί να λαγκάρει η συσκευή του μπορεί να έχει να κάνει με χίλια δυο πράγματα που έχει κάνει ο ίδιος στο κινητό του. Κι όλα αυτά χωρίς να έχω κάνει ούτε ένα reset μετά από κάθε update που έχω πάρει. Χρησιμοποιώ τη μία συσκευή 8 μήνες και την άλλη κάτι λιγότερο. Δεν έχω δει καμία αυξομείωση στην απόδοση, ούτε βρέθηκα κάποια στιγμή να λέω "πωπω τι κρίμα που δεν έχω 8GB RAM".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, stefanos_th είπε

https://www.youtube.com/watch?v=5_5zZnuB71w

πας στο 5,24

¨it starts to drop apps from the memory¨

αυτο ειναι να εχεις 4gb.

και στο λεω γιατι το γλυκοκοιταζα για πολυ καιρο, αλλα δεν .....

Άστο μαν, άλλο να βλέπεις τι λέει ο καθένας κι άλλο τι γίνεται όταν το έχεις ο ίδιος. Το YouTube έχει καταντήσει λίγο στρατός, ο καθένας λέει το μακρύ και το κοντό του.

Ρίχνει από τη μνήμη ότι είναι ανοιχτό ώρα, όχι για να μην γεμίσει η μνήμη αλλά για να έχεις την καλύτερη διάρκεια ζωής από όλους.

Setup της συσκευής, 6 security patches, Android P, αναβάθμιση apps και 4 μέρες idle η μπαταρία στο 73%. Μάλλον κάτι κάνουν καλά δεν είναι όλοι βλάκες που το παίρνουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...