Προς το περιεχόμενο

Gaming Chair


Adiamondia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου, αφού έχω διαβάσει τα διάφορα ποστ που έχουν γίνει κατά καιρούς για αυτό το θέμα, να ζητήσω την άποψη σας.
Είμαι κοπέλα, δυστυχώς όχι πολύ ψιλή (1.63) και αναζητώ μία καρέκλα για τις τόσες ώρες που περνάω μπροστά στην οθόνη του υπολογιστή. 
Οι απαιτήσεις μου (όπως και το μπάτζετ που μπορώ να διαθέσω) είναι μικρές, τόσα χρόνια τη βγάζω σε μια μικρή παιδική καρεκλά γραφείου η οποία έχει διαλύσει τη μέση μου οπότε ειλικρινά μπορώ να ζήσω και με κάτι μέτριο.

Ψάχνω για κάτι σχετικά εμφανίσιμο και οικονομικό (έως δηλαδή όχι πάνω από 100Ε) Ξέρω ότι πολλές φορές έχει αναφερθεί ότι δεν μπορεί να αγοραστεί κάτι το τέλειο με αυτά τα λεφτά...
Έμενα δεν με πειράζει ούτε η ζέστη ούτε η φθορά που είναι φυσιολογική να έρθει σε κάποια φθηνή κατασκευή.  Το μόνο που δε θέλω είναι να αρχίσει η πλάτη να πέφτει η να χαλάσει ο μηχανισμός της από τον πρώτο κιόλας χρόνο ή χειρότερα, τους πρώτους μήνες.

Έχω δει και τις καρέκλες Woodwell και τις καρέκλες Homemarkt που είναι όμορφες και οικονομικές όμως δεν ξέρω κατά πόσο είναι πρακτικές ή υπο διάλυση.

Μου αρέσει αρκετά θα έλεγα η συγκεκριμένη  μιας και δεν έχει αρνητικά σχόλια 
https://www.skroutz.gr/s/13771006/Homemarkt-HM1072-08-Ciel.html#reviews

Περιμένω τις απαντήσεις σας και τις προτάσεις σας!! Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και εδώ για έξτρα κριτικές ίδια καρέκλα άλλο χρώμα για να έχεις μια καλύτερη γνώμη...
https://www.skroutz.gr/s/11938018/Homemarkt-HM1072-01-Red.html#reviews

Να τσεκάρεις καλά και τα εκατοστά τις θέσης βάθος,πλάτος να δεις αν σε βολεύει μην βρίσκουν τα πόδια  σου στα  πλαϊνά τις καρέκλας.
Αν είσαι αδύνατη έως "νορμάλ"  σε σωματοτυπο  θα είσαι οκ.
Αν έχει κάποια κιλά παραπάνω στην περιφέρεια δες τα εκατοστά και υπολόγισε αν θα χωράς η όχι   
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

Δες και εδώ για έξτρα κριτικές ίδια καρέκλα άλλο χρώμα για να έχεις μια καλύτερη γνώμη...
https://www.skroutz.gr/s/11938018/Homemarkt-HM1072-01-Red.html#reviews

Να τσεκάρεις καλά και τα εκατοστά τις θέσης βάθος,πλάτος να δεις αν σε βολεύει μην βρίσκουν τα πόδια  σου στα  πλαϊνά τις καρέκλας.
Αν είσαι αδύνατη έως "νορμάλ"  σε σωματοτυπο  θα είσαι οκ.
Αν έχει κάποια κιλά παραπάνω στην περιφέρεια δες τα εκατοστά και υπολόγισε αν θα χωράς η όχι   
 

Τις έχω δει τις κριτικές γι αυτό το σκέφτομαι, η ψάχνω για κάτι παρόμοιο αν έχετε καμία πρόταση. 
Δεν με λες και κόκαλο αλλά είμαι κομπλέ σε θέμα κιλών οπότε δε νομίζω να έχω τέτοιο πρόβλημα.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρε αυριο τις Crazy Sundays απο το eshop.  Αποσο εχω παρακολουθησει, καθε εβδομαδα θα βγαλει και μια Gaming Chai σε καλη προσφορα.

Η τωρινη προσφορα που τρεχει φευγει 30ευρω απο το μπατζετ που εχεις θεσει, παντως την πηρε ενας φιλος μου και απο την Τριτη που την καθεται ειναι ικανοποιημενος.

Την προηγουμενη βδομαδα, π.χ., ειχε μια στα 80 νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Adiamondia είπε

Καλησπέρα, θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου, αφού έχω διαβάσει τα διάφορα ποστ που έχουν γίνει κατά καιρούς για αυτό το θέμα, να ζητήσω την άποψη σας.
Είμαι κοπέλα, δυστυχώς όχι πολύ ψιλή (1.63) και αναζητώ μία καρέκλα για τις τόσες ώρες που περνάω μπροστά στην οθόνη του υπολογιστή. 
Οι απαιτήσεις μου (όπως και το μπάτζετ που μπορώ να διαθέσω) είναι μικρές, τόσα χρόνια τη βγάζω σε μια μικρή παιδική καρεκλά γραφείου η οποία έχει διαλύσει τη μέση μου οπότε ειλικρινά μπορώ να ζήσω και με κάτι μέτριο.

Ψάχνω για κάτι σχετικά εμφανίσιμο και οικονομικό (έως δηλαδή όχι πάνω από 100Ε) Ξέρω ότι πολλές φορές έχει αναφερθεί ότι δεν μπορεί να αγοραστεί κάτι το τέλειο με αυτά τα λεφτά...
Έμενα δεν με πειράζει ούτε η ζέστη ούτε η φθορά που είναι φυσιολογική να έρθει σε κάποια φθηνή κατασκευή.  Το μόνο που δε θέλω είναι να αρχίσει η πλάτη να πέφτει η να χαλάσει ο μηχανισμός της από τον πρώτο κιόλας χρόνο ή χειρότερα, τους πρώτους μήνες.

Έχω δει και τις καρέκλες Woodwell και τις καρέκλες Homemarkt που είναι όμορφες και οικονομικές όμως δεν ξέρω κατά πόσο είναι πρακτικές ή υπο διάλυση.

Μου αρέσει αρκετά θα έλεγα η συγκεκριμένη  μιας και δεν έχει αρνητικά σχόλια 
https://www.skroutz.gr/s/13771006/Homemarkt-HM1072-08-Ciel.html#reviews

Περιμένω τις απαντήσεις σας και τις προτάσεις σας!! Ευχαριστώ :)

Η καρέκλα που έχει επιλέξει θα σε ικανοποιήσει πλήρως είναι πολύ καλή για τα λεφτά της.Στην προτίνω ανεπυφύλακτα καλώς την έχει η αδερφή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις σας!
Θα κοιτάξω και αυτά που μου είπατε, εξαλου δεν το βιάζω πολύ όποτε θα περιμένω να δω αν θα υπάρξει και καμία προσφορά μελλοντικά!
Καλή σας ημέρα 😙😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 10/8/2018 στις 10:19 ΜΜ, Adiamondia είπε

Καλησπέρα, θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου, αφού έχω διαβάσει τα διάφορα ποστ που έχουν γίνει κατά καιρούς για αυτό το θέμα, να ζητήσω την άποψη σας.
Είμαι κοπέλα, δυστυχώς όχι πολύ ψιλή (1.63) και αναζητώ μία καρέκλα για τις τόσες ώρες που περνάω μπροστά στην οθόνη του υπολογιστή. 
Οι απαιτήσεις μου (όπως και το μπάτζετ που μπορώ να διαθέσω) είναι μικρές, τόσα χρόνια τη βγάζω σε μια μικρή παιδική καρεκλά γραφείου η οποία έχει διαλύσει τη μέση μου οπότε ειλικρινά μπορώ να ζήσω και με κάτι μέτριο.

Ψάχνω για κάτι σχετικά εμφανίσιμο και οικονομικό (έως δηλαδή όχι πάνω από 100Ε) Ξέρω ότι πολλές φορές έχει αναφερθεί ότι δεν μπορεί να αγοραστεί κάτι το τέλειο με αυτά τα λεφτά...
Έμενα δεν με πειράζει ούτε η ζέστη ούτε η φθορά που είναι φυσιολογική να έρθει σε κάποια φθηνή κατασκευή.  Το μόνο που δε θέλω είναι να αρχίσει η πλάτη να πέφτει η να χαλάσει ο μηχανισμός της από τον πρώτο κιόλας χρόνο ή χειρότερα, τους πρώτους μήνες.

Έχω δει και τις καρέκλες Woodwell και τις καρέκλες Homemarkt που είναι όμορφες και οικονομικές όμως δεν ξέρω κατά πόσο είναι πρακτικές ή υπο διάλυση.

Μου αρέσει αρκετά θα έλεγα η συγκεκριμένη  μιας και δεν έχει αρνητικά σχόλια 
https://www.skroutz.gr/s/13771006/Homemarkt-HM1072-08-Ciel.html#reviews

Περιμένω τις απαντήσεις σας και τις προτάσεις σας!! Ευχαριστώ :)

Πουλάω ολοκαίνουρια καρέκλα ίσως και η καλύτερη στην αγορά. GT OMEGA office pro ... τσιμπημένη είναι η τιμούλα της αλλά γι' αυτά που προσφέρει θεωρώ οτι αξίζει τουλάχιστον να το σκεφτείς !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα και εγω μια hm αντιστοιχη με αλλο χρωμα-σχεδιο βεβαια.Μεσα σε 6 μηνες εγινε σαραβαλο.Αρχισε να τριζει,τα μπρατσα ξεκολλησαν,η πλατη χαλαρωσε και δεν κραταει καλη αντισταση.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...