Προς το περιεχόμενο

σκυλος για μπανιο σε πλαζ


georgeγ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω φάει μπαλάκι στη μάπα με πολλή δύναμη και είναι τρομερά χειρότερο από το τίναγμα σκύλου.

Πλέον έχω αποφασίσει όταν έρθει μπαλάκι πάνω μου να δώσω την ευκαιρία στον.τσιτσιπά που μου το πέταξε να μάθει πόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 158
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μόλις τώρα, eliasjuve είπε

Έχω φάει μπαλάκι στη μάπα με πολλή δύναμη και είναι τρομερά χειρότερο από το τίναγμα σκύλου.

Πλέον έχω αποφασίσει όταν έρθει μπαλάκι πάνω μου να δώσω την ευκαιρία στον.τσιτσιπά που μου το πέταξε να μάθει πόλο.

Η mma.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, eliasjuve είπε

Έχω φάει μπαλάκι στη μάπα με πολλή δύναμη και είναι τρομερά χειρότερο από το τίναγμα σκύλου.

Πλέον έχω αποφασίσει όταν έρθει μπαλάκι πάνω μου να δώσω την ευκαιρία στον.τσιτσιπά που μου το πέταξε να μάθει πόλο.

κανονισε να τον εχεις γιατι αμα στο πεταξει κανενας χωρις σβερκο θα του πεις συγνωμη αυτο ειναι δικο σας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mp123 είπε

κανονισε να τον εχεις γιατι αμα στο πεταξει κανενας χωρις σβερκο θα του πεις συγνωμη αυτο ειναι δικο σας.

Και γω χωρίς σβέρκο είμαι 😛

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ειναι να βλεπω ρακετες με κοπελες που την εχουν δει σαραποβα δεν εχω κανενα θεμα   .( να πληρουν ομως και τις καταλληλες προδιαγραφες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mp123 είπε

αμα ειναι να βλεπω ρακετες με κοπελες που την εχουν δει σαραποβα δεν εχω κανενα θεμα   .( να πληρουν ομως και τις καταλληλες προδιαγραφες)

Ποιες Σαραποβες,κοιτουσαμε προχθες μια κωλ@ρ@ που ο μονος λογος που επαιζε με τη φιλη της ( σχεδον εξισου κωλ@ρ@ ) ηταν για να τους πεφτει το μπαλακι και να σκυβουν,για να τις βλεπει ο κοσμος.Μιλαμε για 6 αλλαγες το πολυ. Καμια ελπιδα..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...