Προς το περιεχόμενο

Δεν εντυπωσιάστηκε η Huawei με το Note9 και υπόσχεται μία πραγματική αναβάθμιση της ναυαρχίδας της


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

από το tweet πάντως δε καταλαβαίνω πως καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι δεν την εντυπωσίασε το Note 9... αλήθεια!

επίσης στην εικόνα βλέπουμε το περίγραμμα μιας μελοντικής συσκευής πιο μακρουλής από οτιδήποτε άλλο κινητό της, το μέγεθος μετράει τελικά!!! 😛

Επεξ/σία από mants118
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, BorrowedTime είπε

Δεν μπορει να καινοτομει καθε χρονο. Το Note 9 ειναι το καλυτερο τηλεφωνο στον κοσμο. Πήρε το Note 8 και αναβαθμισε τα παντα. Τι αλλο ηθελες δηλαδη; Η μαλλον να το ρωτησω πιο απλά γιατι πολύ αναφερεται η εννοια καινοτομια αλλά κανενας δεν την δικαιολογεί. Τι ακριβώς περιμενες; Να ψηνει καφε; Να πηγαινει τα παιδια σχολείο; Να παίζεις Call of Duty σε 4K;

Έτσι ακριβώς.Ολόσωστος ,η πλάκα είναι οτι πολλοί απο αυτούς που κρίνουν τις καινοτομίες δεν είχαν ποτέ κινητό τελευταίας τεχνολογίας και ξαφνικά έγιναν υπέρμαχοι των κινέζων για να έχουν κάτι να πουν . Όχι γτ πρέπει να είναι μλκες αυτοί που πληρώνουν Samsung και Apple και εκείνοι τους έπιασαν κορόϊδα.Έτσι κάνουν και με άλλα είδη ,εδώ ένας διπλανός μου ηλίθιος πήγε και πήρε Mercedes που θα αγόραζε 4 κινέζικα ο μ@κας,όχι αυτοί ξέρουν τέλος

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινοτομία δεν είναι να τραβάς βίντεο σε hdr;

Να έχει δικιά του μνήμη ο φακός για πραγματικό slowmo;

Να έχει δυνατότητα υψηλού iso σε βίντεο και πολύ παραπάνω σε φωτογραφία;

Να έχεις διαδραστική δόνηση σαν τα χειριστήρια στο gaming;

Να έχεις hdr οθόνη;

Άσχετα εάν τα θες η όχι ξέρω μια εταιρεία που τις χώνεται μπινελικι άνεμο.

Αλλά το τούρμπο ε;;;;;;;;;;;

Σου πετάει αέρια τα οποία παρασέρνουν τα ρεύματα και σκάνε στην πλακέτα με τα μπουνιά και γαζωνει το εργαλείοοοοοοο.......γαζωνει λεμε.....αφού πρέπει να είσαι χερατος μη σου φύγει!

Τούρμπο ρε!!!!!!

Πάμε μωρή gimmick εταιρεία μαζί σου για κόντρες!

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα τηλέφωνα από p20 pro, s9 plus, και τελευταίο το mi 8 που είχα είχαν κάτι το καθένα να προσφέρουν άλλο καλή κάμερα άλλο πιο γρήγορο άλλο καλύτερη οθόνη το θέμα είναι να έχεις όλο το πακέτο και κακά τα ψέματα άσχετα εάν και η τιμή είναι πολύ υψηλή το note 9 έχει όλο το πακέτο... Η huawei σίγουρα θα βγάλει πολύ δυνατό τηλέφωνο και μακάρι να έχει όλο το πακέτο που προανέφερα το θέμα δεν είναι να βάλεις τετραπλή κάμερα  και τρελό επεξεργαστή το θέμα είναι να δουλεύει σωστά χωρίς προβλήματα και να σταματήσει αυτό που ξεκίνησε η apple , τιμή στα 1000 ευρώ και μεταπωλητικη αξία χάλια αυτό ισχύει και για τη samsung....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, georgerapp είπε

Καινοτομία δεν είναι να τραβάς βίντεο σε hdr;

Να έχει δικιά του μνήμη ο φακός για πραγματικό slowmo;

Να έχει δυνατότητα υψηλού iso σε βίντεο και πολύ παραπάνω σε φωτογραφία;

Να έχεις διαδραστική δόνηση σαν τα χειριστήρια στο gaming;

Να έχεις hdr οθόνη;

Άσχετα εάν τα θες η όχι ξέρω μια εταιρεία που τις χώνεται μπινελικι άνεμο.

Αλλά το τούρμπο ε;;;;;;;;;;;

Σου πετάει αέρια τα οποία παρασέρνουν τα ρεύματα και σκάνε στην πλακέτα με τα μπουνιά και γαζωνει το εργαλείοοοοοοο.......γαζωνει λεμε.....αφού πρέπει να είσαι χερατος μη σου φύγει!

Τούρμπο ρε!!!!!!

Πάμε μωρή gimmick εταιρεία μαζί σου για κόντρες!

Τροφή για σκέψη... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειράζει που εγώ σκέφτομαι ότι η Huawei με ανησυχεί γιατί πλέον δεν θα μπορεί να υποστηρίξει σωστά τις συσκευές της, η Samsung περνάει κρίση ταυτότητας, η Xiaomi δεν μπορεί να σταθεί ακόμα στα πόδια της στην παγκόσμια αγορά, η Sony, LG, HTC έχουν τρομερά προβλήματα αγωνιστικότητας και η Oneplus βγάζει ουσιαστικά ένα μοντέλο τον χρόνο είτε σ'αρέσει είτε όχι... Δεν μιλάω για την Google που την είδε Apple και κοστολογεί στον Θεό χωρίς ουσιαστικό λόγο...

Α ρε Android, α ρε Android με τόσες συσκευές θα έπρεπε να πετάς και να μην νιώθεις εγκλωβισμένος...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησε τις ίδιες βλακειες που κάνανε και οι μεγάλες εταιρείες που άντεξαν όμως στον χρόνο όπως, Samsung Apple κτλ. Εσύ ρε χουαγουει ποτέ έγινες τεράστια εταιρεία να σνομπάρεις τις άλλες? Το ίδιο ισχύει για όλες. Απέδειξε μας τι αξίζεις και μόνοι μας θα σου πούμε μπράβο, μάθατε και εσείς το tech troll

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, krispetra είπε

XIAOMI και ξερό ψωμί!

Για το ξερω ψωμι θα διαφωνήσω.

Δεν υπάρχει ξέρω ψωμί ως καταναλωτής, υπάρχει το εαν μου κάνει και δίνει πιο πολλά απο άλλον το περνώ.

Αλλα ο έτερος Κινέζος η xiaomi ειναι πολλά κιλά πιο συμπαθητικός.

Όμορφα ήρεμα βγάζει τις συσκευές ,είναι πάντα τούμπανο για τα λεφτά που ζητά σε σχέση με τον ανταγωνισμό,ουτε φωναζει κραζει λεει φιφες, πολύ τίμιος κατασκευαστής.

Έφτιαξε και τις κάμερες και πλεον ειναι εκ των κορυφαίων και με την βούλα.

Υ.γ μα θυμάστε την huawei που πηγε μπροστά απο ενα apple store και παρκαρε ένα φορτηγό με διαφήμιση δικιά της;

Ακομα και σαν απλος καταναλωτής που ειμαι δε μου κάθετε καλά,μια αναγουλα μου την βγάζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Thanasis159 said:

Μέχρι να κάνει κάτι για να φτιάξει το Android skin της, για εμένα δεν μπορεί να χτυπήσει κορυφή σε εμπειρία χρήσης, δυστυχώς.

 

Δηλαδή? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...