Προς το περιεχόμενο

Οθόνη 6,7 ιντσών και μπαταρία 3430mAh διαθέτει το επερχόμενο Google Pixel 3 XL


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

8 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Ναι, εξαφανίζεις τα bezel και η συσκευή γίνεται μια δύσχρηστη αηδία με καμία άκρη να την πιάσεις και να την χειριστείς σωστά. Οπως και φιλαράκι μου που πήρε Mi Mix 2 και ενώ είναι κόσμημα από άποψη χρηστικότητας είναι μηδέν. Τη συσκευή την θέλω για να την δουλεύω, όχι για το πως να βρω τρόπο να την πιάσω και να πατάω κατά λάθος ότι να ΄ναι ή να φοβάμαι μην την ρίξω καθώς προσπαθώ να την χειριστώ. 

Γνωμη σου. Εγω προσωπικα δεν συμφωνω σε τιποτα απο αυτα που λες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Comic maniak είπε

Γνωμη σου. Εγω προσωπικα δεν συμφωνω σε τιποτα απο αυτα που λες.

Εγώ πάλι συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λέω :P Γενικά όμως μην νομίζετε ότι το θέμα bezel απασχολεί και πολύ κόσμο, η λειτουργικότητα της συσκευής δεν αντισταθμίζεται από οποιοδήποτε τρικ. Εχει γίνει η χιπστεριά μόδα σε βάρος της χρηστικότητας. Ευτυχώς δεν το ακολουθούν όλες οι εταιρίες αυτό και έχουμε και εμείς που θεωρούμε αηδίες αυτές τις μόδες κάποιες συσκευές να διαλέξουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά είχα κάποτε nexus 5 και το χαιρόμουν. VFM, pure android και ωραίος σχεδιασμός minimal. Μέχρι που αποφάσισε να βγάλει τα pixel, να το παίξει direct αντίπαλος της Apple. Βάλαν και το σιχαμένο notch, rip για μένα. Αν κάποτε το σκεφτόμουν να πάρω αλλά δεν ήθελα να σκάσω τα λεφτά τώρα ειδικά δεν θέλω με την καμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η αηδια , να βγαινουν ολο και μεγαλυτερα τηλεφωνα πρεπει να σταματησει καποια στιγμη....

ενα 5ιντσο ρε σεις...ΕΝΑ , με midrange δυνατοτητες μη την ψωνησω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tsakalos! είπε

Αυτη η αηδια , να βγαινουν ολο και μεγαλυτερα τηλεφωνα πρεπει να σταματησει καποια στιγμη....

ενα 5ιντσο ρε σεις...ΕΝΑ , με midrange δυνατοτητες μη την ψωνησω...

Επειδη δεν σου αρεσουν τα μεγαλα τηλεφωνα πρεπει να σταματησουν να φτιαχνονται; Καθολου αηδια δεν ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή επιλογή ρε παιδιά, δεν λέω και η μεγάλη οθόνη προσωπικά μου αρεσει πολύ, αλλά θα πρέπει να πουλήσουμε το αυτοκινητο για να το αγορασουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...