Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες αποκαλύπτουν το επερχόμενο Huawei Mate 20 Lite


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, just for today είπε

Μια χαρα συσκευη μολης πεσει κ η τιμη τζαμι.Χαβαη χιαομι δωσαν στο λαο αξιολογες συσκευες με λιγα λεφτα κατι που πριν χρονια δε τοβλεπες απο μεγαλους σαμυ η μυλο ενω τωρα σφηξαν οι κωλοι με τον ανταγωνησμο ευτηχως για μας δηλαδη πιυ δε διαθετουμε καθε χρονο κοντα στο χιλιαρικο για συσκευες 

Συμφωνώ σε κάθε πρόταση!!

Το μόνο που δεν μπορώ να καταλάβω είναι που έσφιξαν οι κωλοι σε σαμυ και μήλο!

Είδες πόσο παρουσίασε το note?

Τους βλέπεις να περνούν χαμπάρι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

25 λεπτά πριν, just for today είπε

Μια χαρα συσκευη μολης πεσει κ η τιμη τζαμι.Χαβαη χιαομι δωσαν στο λαο αξιολογες συσκευες με λιγα λεφτα κατι που πριν χρονια δε τοβλεπες απο μεγαλους σαμυ η μυλο ενω τωρα σφηξαν οι κωλοι με τον ανταγωνησμο ευτηχως για μας δηλαδη πιυ δε διαθετουμε καθε χρονο κοντα στο χιλιαρικο για συσκευες 

 

Πάντως ακόμα και οι mid-range συσκευές έχουν Τ9. Θα σου πρότεινα να το χρησιμοποιείς, ειδικά όταν αποφασίζεις να γράψεις και κριτική σε μία σελίδα που διαβάζει αρκετός κόσμος. Επίσης άλλη καλή επιλογή θα ήταν να μην πάρεις κινητό αυτή τη χρονιά και να τα ξοδέψεις σε καμία γραμματική ή κανένα ορθογραφικό λεξικο... 

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, just for today είπε

Μια χαρα συσκευη μολης πεσει κ η τιμη τζαμι.Χαβαη χιαομι δωσαν στο λαο αξιολογες συσκευες με λιγα λεφτα κατι που πριν χρονια δε τοβλεπες απο μεγαλους σαμυ η μυλο ενω τωρα σφηξαν οι κωλοι με τον ανταγωνησμο ευτηχως για μας δηλαδη πιυ δε διαθετουμε καθε χρονο κοντα στο χιλιαρικο για συσκευες 

Η Huawei έδωσε αξιόλογες συσκευές με λίγα λεφτά? Μήπως εννοείς απλά με λίγο λιγότερα λεφτά από την Samsung? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jumper12 είπε

  

Πάντως ακόμα και οι mid-range συσκευές έχουν Τ9. Θα σου πρότεινα να το χρησιμοποιείς, ειδικά όταν αποφασίζεις να γράψεις και κριτική σε μία σελίδα που διαβάζει αρκετός κόσμος. Επίσης άλλη καλή επιλογή θα ήταν να μην πάρεις κινητό αυτή τη χρονιά και να τα ξοδέψεις σε καμία γραμματική ή κανένα ορθογραφικό λεξικο...  

nazi grammar?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, just for today είπε

Μια χαρα συσκευη μολης πεσει κ η τιμη τζαμι.Χαβαη χιαομι δωσαν στο λαο αξιολογες συσκευες με λιγα λεφτα κατι που πριν χρονια δε τοβλεπες απο μεγαλους σαμυ η μυλο ενω τωρα σφηξαν οι κωλοι με τον ανταγωνησμο ευτηχως για μας δηλαδη πιυ δε διαθετουμε καθε χρονο κοντα στο χιλιαρικο για συσκευες 

Ανάσα αγάπη μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερό κινητό, πρωτότυπο και οικονομικό πάνω από όλα. Ο σχεδιασμός μοναδικός, Notch με Chin.. γελάνε και οι πέτρες. Η Huawei καβάλησε το καλάμι και περιμένει να σπάσει για να πέσει και να φάνε τα μούτρα τους οι Κινέζοι που χλεβάζουν κιόλας. Θυμάμαι ο αγγλομαθής CEO τους, χλέβαζε πέρσι την Apple με το Notch. Για δες κατάντιες, κάθε κινητό και Notch ο κινεζάκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση χολή για το Notch. «Κερδίζουμε» ή όχι με αυτόν τον τρόπο χώρο από την επάνω μπάρα ιδιοποιήσεων ή όχι τελικά ; Τι πραγματικά μειονεκτήματα έχει το Notch για να καταλάβω ;  

Προσωπικά μου αρέσει αλλά περί προσωπικού γούστου κολοκυθόπιτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, jp77s είπε

Η Huawei έδωσε αξιόλογες συσκευές με λίγα λεφτά? Μήπως εννοείς απλά με λίγο λιγότερα λεφτά από την Samsung? 

Οπως κ ναχει συσκευη οπως το honor8 honor9 honor10 σε τετοιες τιμες το μυλο η σαμυ λτζ δε δωσανε ουτε θα δωσουνε στα κοντα τουλαχηστον.με κιριν 970 dual camera Ai κτλπ κτλπ.Η σαμσουνκ πουλουσε 400 και ευρ συσκευη με snapdragon652 και ποσες αλες συσκευες που ειναι κατωτερες απο αυτες της χαβαη αλλα ποιο ακριβες στο ξεκηνημα των τιμων

Επεξ/σία από just for today
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ZauZ είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση χολή για το Notch. «Κερδίζουμε» ή όχι με αυτόν τον τρόπο χώρο από την επάνω μπάρα ιδιοποιήσεων ή όχι τελικά ; Τι πραγματικά μειονεκτήματα έχει το Notch για να καταλάβω ;  

Προσωπικά μου αρέσει αλλά περί προσωπικού γούστου κολοκυθόπιτα.

Προσωπικά ούτε εγώ έχω καταλάβει.. 

Εκτός από το ότι είναι κακάσχημο, δεν ακούγεται -τουλάχιστον τον τελευταίο καιρό- κάποιο άλλο επιχείρημα.. 

(που ουσιαστικά ούτε αυτό στέκει ως επιχείρημα)

Δεν είχα στην κατοχή μου συσκευή με notch, αλλά μόλις έπεσε στα χέρια μου μού φάνηκε κάπως "δύσχρηστο", τουλάχιστον στα δικά μου χέρια..

Ίσως, λοιπόν, να 'ναι και αυτό: η δυσκολίαστην χρήση. 

Τέλος, υπάρχουν και τα κλασσικά περί "τεμπελιάς" της εκάστοτε εταιρείας και το ότι όλο αυτό αποτελεί "μόδα" που θα.. περάσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Med_ss_ είπε

Δεν είχα στην κατοχή μου συσκευή με notch, αλλά μόλις έπεσε στα χέρια μου μού φάνηκε κάπως "δύσχρηστο", τουλάχιστον στα δικά μου χέρια..

Ίσως, λοιπόν, να 'ναι και αυτό: η δυσκολίαστην χρήση. 

Ούτε εγώ έχω κινητό με Notch. Όταν λες δύσχρηστο τι εννοείς ακριβώς ;  Για πιο λόγο είναι δύσχρηστο σε σχέση με τα κινητά που μια μπάρα  καλύπτει ολόκληρο το επάνω μέρος ; Δεν εμφανίζονται σωστά οι ειδοποιήσεις ;

Επεξ/σία από ZauZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, TheAccountant είπε

1) για οσους λενε "ακριβο": Τιμη καταλογου ειναι. Σε ενα μηνα θα χει προσγειωθει σε πολυ πιο ρεαλιστικα επιπεδα.

2) Μπορει και να ειναι το πρωτο lite  αξιο λόγου. Θελω να δω αναλυτικα χαρακτηριστικα και επιδοσεις του Kirin 770.

Πρέπει να'ναι ο Kirin 710, αυτόν παρουσίασαν τις προάλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, ZauZ είπε

Ούτε εγώ έχω κινητό με Notch. Όταν λες δύσχρηστο τι εννοείς ακριβώς ;  Για πιο λόγο είναι δύσχρηστο σε σχέση με τα κινητά που μια μπάρα  καλύπτει ολόκληρο το επάνω μέρος ; Δεν εμφανίζονται σωστά οι ειδοποιήσεις ;

Εγώ, τουλάχιστον, έχω συνηθίσει να κάνω κύλιση της μπάρας ειδοποιήσεων από κάθε μεριά της οθόνης (άκρες και κέντρο), ενώ σε μια οθόνη με notch περιορίζεσαι στα άκρα..

 

Επίσης, υποθέτω πως, στα άτομα που λαμβάνουν πολλές ειδοποιήσεις καθημερινά, δεν θα εμφανίζονται όλες οι ειδοποιήσεις χωρίς να κάνουν κύλιση προς τα κάτω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...