Προς το περιεχόμενο

Μπαταρίες NP-F


panagob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ την παρέα. 
Θέλω να αγοράσω NP-F μπαταρίες (κυρίως 770 ή 970) αλλά είμαι λίγο εγκλωβισμένος. Από Κίνα δεν μπορώ να πάρω λόγω τελωνείου-κατασχέσεων, απο Ευρώπη δεν στέλνει κανείς (από amazon δηλαδή) και από Ελλάδα νομίζουν πως είναι οι αποκλειστικοί παγκόσμιοι προμηθευτές και πουλάνε στο θεό no-name μπαταρίες.
Εχει κάποιος να μου προτείνει κάποια λύση; Γνωρίζετε ευρωπαϊκά καταστήματα που να στέλνουν εδώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
21 ώρες πριν, Indiko_Xoiridio είπε

Επειδή και εγώ έψαχνα από αμαζον και δεν έστελνε κανείς, κατέληξα να παραγγείλω απο ebay.

Ειναι στανταρ οτι θα ερθει ομως? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο πριν το πασχα πηρα και εγω απο το ebay, εστειλα μηνυμα βεβαια πρωτα στον πωλητη και οι περισσοτεροι εστελναν κανονικα οποτε πηρα 8 που χρειαζομουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, snik είπε

λιγο πριν το πασχα πηρα και εγω απο το ebay, εστειλα μηνυμα βεβαια πρωτα στον πωλητη και οι περισσοτεροι εστελναν κανονικα οποτε πηρα 8 που χρειαζομουν.

Link και εντυπώσεις μπορείς να μας πεις; Από φορτιστή τι έκανες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, panagob said:

Link και εντυπώσεις μπορείς να μας πεις; Από φορτιστή τι έκανες;

Link δεν υπαρχει μιας και ο πωλητης απο οτι βλεπω δεν τις εχει πια, απο φορτιστη ειχα παρει αυτον απο tomtop με τα καταλληλα plates. Στα led μου που τα χρησιμοποιω μια χαρα λειτουργουν οι μπαταριες που πηρα αλλα δεν εχουν δουλεψει πολυ, εχουν κατω απο 15 φορτισεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...