Προς το περιεχόμενο

Ακουστικά: θα ήθελα να .μου προτεινετε κατι προχειρο..και απλο


powerblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας επειδη εχω αυτην την στιγμη παρα  πολυ καλα ακουστικα και δεν θελω να τα χρησιμοποιησει  η κοπελα μου τα akg  712 pro  που εχω επειδη φοβαμαι οτι θα τα χαλασει και επειδη θελω τα  akg  712 pro

να τα χρησιμοποιω μονο εγω.

 

μπορειτε να μου προτεινετε  καπια ακουστικα δεν  ξερω πως να το πω απλα να εινε μικρα ακουστικα  που να μπορουν να συνδεθουν με την  καρτα  ηχου  soundblaster ae-5 που εχω  για να ακουει μουσικη  να  βλεπει και καμια  ταινια  και  για  να  μιλαει με τους φιλους της στο skype και επειδη  κανει μαθηματα στο skype αγγλικα    και στο  facebook??

υπαρχουν ακουστικα μεχρι 30 ευρω  για να κανει την δουλεια της?.

θα ειθελα να .μου προτεινετε  κατι προχειρο..και απλο

καπου εχω δει οτι υπαρχουν ακουστικα μικρου μεγεθους αν κανω λαθος 

που τα βαζεις στα αυτια σου  οπως εινε πχ τα ακουστικα που βαζουμε στο  κινητο

θα ειθελα να ακουσω τι προτασεις  υπαρχουν σε αυτα που ζηταω  δεν θελω κατι το τρελο απλα  μονο γι αυτα τα πραγματα..

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Δείξε της το ποστ που ανέβασες και θα σε αφήσει ήσυχο κι εσένα και τα παλιοακουστικα σου !!

 

 

Υ.Γ. Ελπίζω να έχεις χιούμορ !!!!!

Αδερφέ υπάρχουν χιλιάδες ακουστικά στο skroutz

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι φιλε μου  δεχομαι τα  χιουμορ απλα επειδη δεν  γνωριζω πια να της παρω μπορεις να μου προτεινεις  καπια απο το  skroutz?

μια  φτηνη και απλη λυση δεν θελω κατι το τρελο... 

δεν θελω  ουτε  gaming headphones αλλα  ουτε studio . θελω  ακουστικα σαν  αυτα  που βαζουμε στο  κινητο 

Επεξ/σία από powerblade
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε  παρα  πολυ καλα και εινε και σε ροζ χρωμα .. να σε ρωτησω με αυτα  θα  μπορει να ακουει και μουσικη και να βλεπει ταινιες και να  μιλαει με τους  φιλόυς της στο skype/?

αυτα εχουν και μικροφωνο?..

εννοοω δεν θα συναντησει  καπιο προβλημα με αυτα??

θα της τα αγορασω παντως  σε ευχαριστω  φιλε μου να σε καλα./

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν με καταλαβες    δεν εχει λαπτοπ 

εχει  υπολογιστη..

 

δεν  υπαρχουν παρομοια σαν αυτα να εχουν και μικροφωνο..

κοιτα μεχρι 30  ευρω  μπορω να διαθεσω αρκει να εχουν και μικροφωνο. και να εχουν και αυτο το χρωμα ροζ επειδη εινε  και  κοπελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/c/1850/Gaming_Headsets.html?from=catspan&keyphrase=akoystika+me+mikrofvno

Αν θες με μικροφωνο δες εδώ αν και νομίζω τα πρώτα που σου έστειλα θα την κάνουν ευτυχισμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα  στα  akg  712 pro εχω  το Modmic  4 το οποιο εινε ακριβο] και το εχω παρει απο εξωτερικο.

τωρα αν της παρω τα πρωτα με το ροζ  μπορεις να μου προτεινεις καπιο  καλο και φτηνο μικροφωνο  για να κανει την  δουλεια της??

 

αν και θα της αρεσουν αυτο με το ροζ ειμε απολυτα σιγουρος../

φιλε μου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντι να πεταξεις τα χρηματα σου σε ακουστικα παρε μια γραμματικη. Πιο φθηνη θα σου βγει και θα μαθεις και πεντε πραγματα ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα καπετανιε.

Πριν πάρεις τα ακουστικά που σου πρότειναν μιλά με τον Johny Sony, είναι πρώην συνάδερφος του Nick Corsair και καλός του φίλος. Θα σε βοηθήσει.

Με το wrist rest τι γίνεται αλήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...