Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2019 [PC]


Federacion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μολις τελειωσα ματσακι ονλαιν στο ντεμο, Γαλλια εναντιον Γαλλια, χιναρι 0-0....ΑΡΑ ΟΧΙ...εχουμε ακομα ονλαιν στο ντεμο.

Βεβαια τα αφηνω ολα χωρις περιορισμο ωστε να μου βρει αντιπαλο.

Ισως να ειναι οτι εχω αρχαιο πισι (και καλα δεν τρεχει ικανοποιητικα.....παιζω με συστημα πασας 3 κι ομως στην κατευθυνση πχ μια διαγωνια πασα, δεν θα τη δωσει παντα σωστα (προσοχη δεν εννοω ακριβως στα ποδια του αλλου αλλα στην σωστη κατευθυνση).

Εχω αρχισει και εκνευριζομαι (αυτο συμβαινει ΚΑΙ στο φιφα αρκετες φορες, το αποδιδουμε στο assisted, αραγε οντως να ειναι αυτη η ερμηνεια και να ισχυει και στο προ...????)

Το gamepad μου ειναι το ελιτ XBOX το οποιο φαινεται να λειτουργει κανονικα χωρις καποιο προβλημα (ναι ναι ξερω αρχαιο πισι και καλο gamepad χε χε χε!!!)

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντας κάτοχος πλέον  το παρατήρησα και εγώ. Θεωρώ ότι γίνεται με σκοπό να φανεί πιο αληθινό. 

Σε γενικές γραμμές το μενού του σαν γραφικά δεν με ενθουσίασε. Στα του in game πιο ρεαλιστικό γήπεδο, φίλαθλοι , γρασίδι. Οι κινήσεις των παικτών εχουν βελτιωθεί θεωρώ. Επιτέλους σφυρίζει φαουλ συχνά. 

Αυτά προς το παρόν ,με μόλις 3 ματς εκτός σύνδεσης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.konami.com/wepes/2019/eu/en/

Από εδώ να ενημερώνεσαι για την επίσημη κατάσταση του server. Δείχνει για όλες τις πλατφόρμες. 

Στην αρχή της σελίδας  (server status)

Επεξ/σία από Hiddenite
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, WizNick είπε

Βρε online λεει εκει, το ειχα ηδη κοιταξει αυτο. Το θεμα ειναι οτι δεν κανει login γιατι λεει account verification failed....

Έχεις δίκιο. Πριν απάντησα απο το κινητό. Τώρα που δοκίμασα και εγω μου βγάζει πρόβλημα με κωδικό VNBP733 και στη συνέχεια λεει account verification failed.

Ξέρει κανείς τί γίνεται;

Πάντως με μια πρόχειρη αναζήτηση υπάρχει σε πολλούς κατόχους αυτό το πρόβλημα χωρίς ωστόσο να υπάρχει λύση.  

Επεξ/σία από Hiddenite
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, WizNick είπε

Το online σημερα λειτουργει? Εμενα δεν κανει καν login to server. Βλεπω και πολλους ακομα να το λενε στα steam discussions. 

λειτουργει (edit: το ντεμο, το κανονικο διαβαζω εχει προβλημα) ...επαιξα πριν απο λιγο ....εγω με Γαλλια ο αλλος με Σαο Παολο....δεν μπορουσα να αλλαξω μια σωστη πασα...ο αλλος επαιζε ολοσωστα.....ισως εχει να κανει με τη συνδεση ....το ειχα στο χωρις περιορισμο.......εφαγα 4 και ξυλιασα χα χα χα 

14 ώρες πριν, Federacion είπε

Ισχύει αυτό με την διαγώνιο και είναι λογικό λιγάκι. Ειδάλλως το assisted θα ήταν πανεύκολο.

με πασα επιπεδο 3 ..... δεν ξερω....θα ηθελα πιο ακριβες passing game (οχι σαν το φιφα ομως που και μεσα στο κουτι να εισαι μπορεις να αλλαζεις ανενοχλητος πασουλες). Eτσι εχω την αισθηση οτι το παιχνιδι καποια στιγμη θα στην κανει και θα τρεχεις....σαν να παιζεις assisted με απροβλεπτη παρουσια μανιουαλ.....λιγο η συνδεση να μην ειναι καλη.....η στραβη ειναι πανευκολη να γινει οπως επισης ''χαλανε'' σημαντικες ευκαιριες για να βγει μια καλη φαση για γκολ.

Για να μην παρεξηγηθω μου αρεσει πολυ το παιχνιδι. (δεν γκρινιαζω)

Επεξ/σία από Platini_Athens
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H "λύση" για το παραπάνω:

1) Open up Command Prompt with "run as admin" 2) Write down command: netsh winsock reset 3) Restart your pc/laptop 4) Woala! you should now without problems join server

Αίντε καλή σεζόν να έχουμε...

 

 

20180902060620_1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παίζετε PA3; Εδώ στο PA1 και είναι ήδη υπερβολικά assisted. Το manual δυστυχώς με ελάχιστο lag καταστρέφει το παιχνίδι, οπότε εγώ προσωπικά συμβιβάζομαι με PA1 (το default).

Άντε να περάσει ο μήνας να βγει το f2p να αρχίσουμε το MC. Μέχρι τότε 1-2 online στο demo έτσι να φεύγει ο καημός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Federacion είπε

H "λύση" για το παραπάνω:

1) Open up Command Prompt with "run as admin" 2) Write down command: netsh winsock reset 3) Restart your pc/laptop 4) Woala! you should now without problems join server

Αίντε καλή σεζόν να έχουμε...

20180902060620_1.jpg

Σε εμένα δεν δούλεψε. Έχουμε κάποιον άλλο τρόπο; Επίσημα ξέρουμε τί γίνεται - φταίει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, BrocasHelm είπε

Τι παίζετε PA3; Εδώ στο PA1 και είναι ήδη υπερβολικά assisted. Το manual δυστυχώς με ελάχιστο lag καταστρέφει το παιχνίδι, οπότε εγώ προσωπικά συμβιβάζομαι με PA1 (το default).

Άντε να περάσει ο μήνας να βγει το f2p να αρχίσουμε το MC. Μέχρι τότε 1-2 online στο demo έτσι να φεύγει ο καημός.

Ελα ντε τι PA3 βλεπω εδω? Εμενα με ενοχλει ακομα και στο PA1 που μερικες φορες αυθαιρετα δινει την μπαλα σε διαφορετικη κατευθυνση απ'οτι θελω ή αλλαζει εντελως την δυναμη της πασας. Υποτιθεται εκει επρεπε να κανει μικροδιορθωσεις μονο.
Τεσπα εγω στο 2019 δεν βλεπω ιδιαιτερες διαφορες περα της καλυτερης κινησης/γραφικων. Το gegenpress εξακολουθει να αλλαζει ολο το παιχνιδι, μετατρεποντας τους παικτες σε συνδυασμο Flash,Superman και Hulk και τον αγωνα σε ενα διαγωνισμο interceptions/tackles και νικαει οποιος κανει τα περισοτερα κλεψιματα μεσα στην αντιπαλη περιοχη. Ασε που cheaters ακομα και στο demo ειχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Hiddenite είπε

Σε εμένα δεν δούλεψε. Έχουμε κάποιον άλλο τρόπο; Επίσημα ξέρουμε τί γίνεται - φταίει;

Δουλεύει. Το κάνεις μια φορά και μετά κάνεις διαρκείς προσπάθειες. Στην δέκατη το πολύ μπήκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην δεκατη εικοστη τριακοστη φορα μπαινει και χωρις να το κανεις αυτο.. 🤣

Το δοκιμασα παντως ετσι απο περιεργεια, και φυσικα δεν δουλεψε. Απολυτα λογικο, αφου το προβλημα δεν ειναι στους υπολογιστες μας αλλα στους σερβερς της ΚΟΝΑΜΙ.

Επεξ/σία από WizNick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...