Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2019 [PC]


Federacion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν εχεις βασικες γνωσεις δικτυων, καταλαβαινεις αμεσως οτι δεν μπορει να αλλαξει κατι αυτη η εντολη.

Ειναι προβλημα απο την πλευρα του σερβερ και μονο η ΚΟΝΑΜΙ μπορει να το λυσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω ταλαιπωριεμαι με το θεμα της επαλληθευσης λογαριασμου, αρχικα μου βγαζει VNBP733 και μετα οταν ξαναδοκιμαζω βγαζει account verification failed...........ελεος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, skepasti21 είπε

Και γω ταλαιπωριεμαι με το θεμα της επαλληθευσης λογαριασμου, αρχικα μου βγαζει VNBP733 και μετα οταν ξαναδοκιμαζω βγαζει account verification failed...........ελεος!!!!

Από που το αγόρασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τις ρυθμίσεις, πριν ξεκινήσει το παιχίδι, έχει απο μόνο του την επιλογή για ηχεία 7.1

Το αλλάζω λοιπόν σε 2.1 μιας και ο ήχος μου βγαίνει απο τηλεόραση όμως δεν μου αποθηκεύει την επιλογή.

Έχει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/9/2018 στις 11:11 ΠΜ, WizNick είπε

Αν εχεις βασικες γνωσεις δικτυων, καταλαβαινεις αμεσως οτι δεν μπορει να αλλαξει κατι αυτη η εντολη.

Ειναι προβλημα απο την πλευρα του σερβερ και μονο η ΚΟΝΑΜΙ μπορει να το λυσει.

 

Έχεις δίκιο είναι placebo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Και η ταλαιπωρία συνεχίζεται...

Ενώ σε κάθε συντήρηση λένε οτι διορθώνουν το γνωστότατο πρόβλημα  VNBP733  συνεχίζει να υπάρχει. Πλέον όταν προσπαθείς να συνδεθείς εκ νέου  σου πετάει συνέχεια τις επιλογές χώρας και τις συμφωνίες σε κάθε προσπάθεια. Υπάρχει νεότερη ενημέρωση επί τούτου;

Κυκλοφορεί και το PTE Patch,που το χαρακτηρίζουν τέλειο. Το κατέβασα , όταν το εγκαταστήσω θα ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δεν εχουν διορθωσει, αντιθετως με το τελευταιο patch μου φαινεται εχει χειροτερεψει το gameplay? Αυτο ισως ειναι ιδεα μου, δεν ξερω. Παντως το VNBP733 συνεχιζει να μας ταλαιπωρει και στο laptop που πρεπει να διαβαζω μια-μια τις συμφωνιες να παταω I accept και την επιλογη χωρας, απλα το παρατησα και δεν ασχολουμαι καθολου. Απαραδεκτη κατασταση μετα απο 2 βδομαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' οτι διαβάζω στο PTE δεν είμαστε έτοιμοι, καθότι το νέο update της ΚΟΝΑΜΙ τα μπέρδεψε πάλι τα πράγματα. Στη θέση σας είμαι κι εγώ και λέω να κάνουμε λιγάκι ακόμα υπομονή για σωστές φανέλες. Και ναι και μένα μου φαίνεται ότι χάλασε το gameplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, WizNick είπε

Σημερα δουλευει το online μαλλον. Αρκετοι ειπαν οτι δεν βγαζει παλι το VNBP733 και σε εμενα εκανε login αμεσως...για να δουμε!

Επιβεβαιώνω και εγώ. Συνδέθηκε άμεσα λίγα λεπτά πριν.

 

Στις 4/9/2018 στις 7:27 ΜΜ, Hiddenite είπε

Απο τις ρυθμίσεις, πριν ξεκινήσει το παιχίδι, έχει απο μόνο του την επιλογή για ηχεία 7.1

Το αλλάζω λοιπόν σε 2.1 μιας και ο ήχος μου βγαίνει απο τηλεόραση όμως δεν μου αποθηκεύει την επιλογή.

Έχει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα;

Είναι ενοχλητικό γιατί ο σχολιασμός ακούγεται ελάχιστα .Υπάρχει κάποια λύση; Έχει ακούσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; Έκανα απεγκατάσταση του παιχνιδιού και αναβάθμιση των drivers (amd) χωρίς αποτέλεσμα. Ανοίγω τις ρυθμίσεις σαν διαχειριστής ,τα ίδια. Ο ήχος πηγαίνει στην τηλεόραση μέσω του hdmi  καλωδίου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις τωρα που το pesfan.com δεν λειτουργει, υπαρχει κανενα αλλο φορουμ που λενε για tactics,scouts,κτλ, κυριως για το myclub κομματι του παιχνιδιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...