Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2019 [PC]


Federacion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα και καλη Κυριακη, παιδια η αγορα του παιχνιδιου σε πισι τελικα αξιζει οσον αφορα το ονλαιν κομματι κυριως...???

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν εχεις υπομονη να παιζεις 1 στα 5 παιχνιδια κανονικα και τα υπολοιπα ειτε να γινονται disconnect οταν νικας ειτε να χανεις γιατι λαγκαρεις απειρα ενω ο αντιπαλος παιζει χαλαρα one touch football με ταχυτητα που σε ζαλιζει, ναι γιατι οχι? 🤣

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Platini_Athens είπε

Καλημερα και καλη Κυριακη, παιδια η αγορα του παιχνιδιου σε πισι τελικα αξιζει οσον αφορα το ονλαιν κομματι κυριως...???

ευχαριστω

Μετά από 11 χρόνια επέστρεψα στο PES και πραγματικά το απολαμβάνω, το θεωρώ ανώτερο του fifa σε gameplay. Όμως στο online δεν έχει τόσο κόσμο όσο στο fifa και αργεί να βρει κόσμο. Το θετικό είναι ότι δεν έχω πετύχει lag και cheater.

Αν σου  άρεσε το demo το παιχνίδι αξίζει, αν όμως το θες μόνο για online δεν ξέρω αν θα σε καλύψει. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή να περιμένεις την lite έκδοση που θα βγει πιστεύω σε κανά μήνα. Άλλωστε έχει ήδη 1 μήνα εκεί έξω, στο δίμηνο πέρυσι βγήκε (πρόπερσι ήταν μετά από 3-4 μήνες, οπότε παίζει φέτος να βγει ακόμα νωρίτερα).

Στο μεταξύ στο demo μπορείς να ξεδίνεις, το λιώνω εγώ στο PC. Για 4-5 ματσάκια καλά είναι, λόγω δουλειάς δεν θα έχω μέχρι τέλη Οκτώβρη άλλωστε πολύ χρόνο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα αξιζει η αγορα του ενλογω παιχνιδιου.

Λιωνω το 18 ακομα. Το οποιο με τις μερες του παει. Καμια βδομαδα παει καλα.χωρις λαγκ. Ενταξει disconnect παιζει οταν χανουν.Μετα την βδομαδα μπορει να λιωνω στο λαγκ και να μην βγαλω και πασα.

Το μονο που παιζω ειναι online.Επαιξα και demo fifa. Πολυ πιο ωραια σαν concept αλλα το gameplay δεν το φτανει του pes. 

Το myclub το βρισκω λιγο παλιο πια και δεν πολυ τραβαει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/9/2018 στις 4:28 ΜΜ, WizNick είπε

Αν εχεις υπομονη να παιζεις 1 στα 5 παιχνιδια κανονικα και τα υπολοιπα ειτε να γινονται disconnect οταν νικας ειτε να χανεις γιατι λαγκαρεις απειρα ενω ο αντιπαλος παιζει χαλαρα one touch football με ταχυτητα που σε ζαλιζει, ναι γιατι οχι? 🤣

Ναι αυτο φοβομουν βασικα....βλεπω και στον ανταγωνιστη πολλα παραπονα για το gameplay καθως KAI online ξενερα.....ωχ τι παθαμεεεε!!!! :)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το βάζω εδώ και στο δίπλα:

Ενώ λένε 4/10 ξεκινάει το PES League 1vs1 δεν έχει ξεκινήσει ακόμα! Τι γίνεται; Έχω δηλώσει συμμετοχή αλλά δεν μου έχει έρθει κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ποτε θα βγει σε ολα τα μαγαζια  για pc οεο??????,           το βλέπω μόνο σε 3 μαγαζια με τιμη στον Θεο https://www.skroutz.gr/s/14893451/Pro-Evolution-Soccer-2019-PC.html?from=catspan&keyphrase=pes2019

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν ξερω ποιοι απο εσας εχετε βαλει το evoswitcher αλλα πραγματικα κανει το παιχνιδι απιστευτο (οχι οτι δεν ειναι). Σηματα καναλιων, κανεις τις καμερες οτι θες, λογοτυπα cl και αλλων διοργανωσεων, υμνους (εχει ακομα και τον υμνο του Ολυμπιακου οταν βαζεις γκολ), βελτιωμενο gameplay, αλλαγη ταχυτητας αγωνα, καμια 10 αρια νεα σταδια, μπαλες... Λες και βλεπεις αγωνα στην τηλεοραση!

Επεξ/σία από BRAXOS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...