Προς το περιεχόμενο

nvidia 1070 /1070 ti ή 1080/10810ti


Icedreamoeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.Πριν κάτι μήνες αγόρασα την 1050 ti. Eυχαριστημένος με το 1080π μονιτορ.... Πήρα 2κ οθόνη και το pubg έχει θέμα με τα fps ,οπότε θέλω και κάρτα καινούργια. Ποια να πάρω. Αξιχει να περιμένω για δεκέμβριο που λένε θα πέσουν οι τιμές? Αν αγοράσω από ebay bidding , (από Αμερική )θα έχω θέμα με την εγκατάσταση στο pc μου? και τι πρέπει να προσέξω αν αγοράσω μεταχειρισμένη?ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Icedreamoeo είπε

Καλησπέρα.Πριν κάτι μήνες αγόρασα την 1050 ti. Eυχαριστημένος με το 1080π μονιτορ.... Πήρα 2κ οθόνη και το pubg έχει θέμα με τα fps ,οπότε θέλω και κάρτα καινούργια. Ποια να πάρω. Αξιχει να περιμένω για δεκέμβριο που λένε θα πέσουν οι τιμές? Αν αγοράσω από ebay bidding , (από Αμερική )θα έχω θέμα με την εγκατάσταση στο pc μου? και τι πρέπει να προσέξω αν αγοράσω μεταχειρισμένη?ευχαριστώ πολύ.

Αν αγοράσεις από αμερική λογικά θα πρεπει να σκεφτείς και το τελωνείο. Οπότε ίσως να μην είναι τόσο καλή επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μερικές μέρες ανακοινώνει η nvidia νέες κάρτες γραφικών....
Περίμενε και δες.....
Από ebay εγώ δεν θα επαιρνα κάρτα γραφικών 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς καλό θα ήταν να αναφέρεις και τον επεξεργαστή σου όπως και τη ραμ γιατί μόνο η κάρτα  στο συγκεκριμένο παιχνίδι δεν λέι πολλά ,καθώς είναι επίσης cpu heavy.Θα συμφωνήσω με τα υπόλοιπα μέλη στις απαντήσεις τους,οπότε καλύτερα να περιμένεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωστοσο δε θα παιζεις PUBG ολη σου τη ζωη οποτε σου προτείνω την EVGA GeForce GTX 1070Ti FTW2 για 2Κ gaming. Αγοράζεις από το EU.EVGA.COM και εχει και 20€ μεταφορικά ή αλλιώς παίρνειςι την πιο φθηνη 1080 του skroutz. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ αόριστο αυτο που ρωτάς και ειδικά για τις καινούργιες κάρτες , γράψε πάλι το ερώτημα σου στην κατάλληλη ενότητα που εχουμε για αυτον τον σκοπό

Βοήθεια για Αναβάθμιση Κάρτας γραφικών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...