Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή μπαταρίας σε istorm


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέχρι το τέλος του χρόνου όμως. Τηλεφώνησε τους και κλείσε ένα ραντεβού γιατί λόγω ζήτησης πχ η isystem λέει για καλύτερη εξυπηρέτηση ενημερώστε μας ώστε να έχουμε μπαταρία διαθέσιμη 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα istorm δεν κάνουν αλλαγή αλλά τα στέλνουν σε info quest 

Ακόμα και να το πάμε εκεί θέλει 2 ημέρες. Με έστελναν σε isystem στη Μεσογείων που είναι επίσημο service και αλλάζουν μπαταρία σε 1 ώρα. Κόστος 39 ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Γιάννης Platano είπε

Τα istorm δεν κάνουν αλλαγή αλλά τα στέλνουν σε info quest 

Ακόμα και να το πάμε εκεί θέλει 2 ημέρες. Με έστελναν σε isystem στη Μεσογείων που είναι επίσημο service και αλλάζουν μπαταρία σε 1 ώρα. Κόστος 39 ευρώ. 

Αρκετά αξιόπιστοι στην I-System!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι παρα πολυ καλοι .Ενω μου ειπαν για μια ωρα το κρατησαν μεχρι πριν λιγο γιατι σε καποια ιδια ειχε προβλημα και η μητρικη και ηθελαν να το ελεγξουν.

 

Γενικα για εγγυηση Apple ειναι ενα χρονο αλλα αν  ειναι αγορασμενο απο Ελλαδα και EU γενικοτερα  με την αποδειξη αγορας αιτειται και γινεται δεκτη εγγυηση 2 χρονια .

Τωρα προσεξα στην αποδειξη για την αλλαγη μπαταριας γραφει :

Κατασταση κατα την παραλαβη: Μικροχτυπηματα στο σασι ...που απλα δεν υπαρχουν.

Απαραδεκτο .

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Γιάννης Platano είπε

Ναι παρα πολυ καλοι .Ενω μου ειπαν για μια ωρα το κρατησαν μεχρι πριν λιγο γιατι σε καποια ιδια ειχε προβλημα και η μητρικη και ηθελαν να το ελεγξουν.

Γενικα για εγγυηση Apple ειναι ενα χρονο αλλα αν  ειναι αγορασμενο απο Ελλαδα και EU γενικοτερα  με την αποδειξη αγορας αιτειται και γινεται δεκτη εγγυηση 2 χρονια .

Τωρα προσεξα στην αποδειξη για την αλλαγη μπαταριας γραφει :

Κατασταση κατα την παραλαβη: Μικροχτυπηματα στο σασι ...που απλα δεν υπαρχουν.

Απαραδεκτο .

Αν έχει και την παραμικρή αμυχή το αναγράφουν κανονικά. Είναι το τυπικό προς αποφυγή παρεξήγησης αν πας και το παραλάβεις και ενώ υπήρχαν, ισχυρίζεσαι μετά πως ήταν αψεγάδιαστο και απαιτείς άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια τώρα στην i-System έχω πάει αμέτρητες συσκευές όλων των κατηγοριών, χωρίς προβλήματα και φυσικά άμεση ενημέρωση και εξυπηρέτηση για όλη την πορεία της εξέλιξης της συσκευής...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου είπαν από isystem να το πας άμεσα η περίμενες κάποιες μέρες; Θέλω να πάω κ γω το 7αρι μου κάπου Οκτώβριο/ Νοέμβριο πριν την λήξη του προγράμματος γιατί μετά από 1,5 χρόνο η υγεία μπαταρίας έπεσε 87% και αφού έχω σκοπό να το κρατήσω ας είναι νέα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, marmagia είπε

Σου είπαν από isystem να το πας άμεσα η περίμενες κάποιες μέρες; Θέλω να πάω κ γω το 7αρι μου κάπου Οκτώβριο/ Νοέμβριο πριν την λήξη του προγράμματος γιατί μετά από 1,5 χρόνο η υγεία μπαταρίας έπεσε 87% και αφού έχω σκοπό να το κρατήσω ας είναι νέα 

Με τα λεγόμενα του @Γιάννης Platano άμεσα εξυπηρετήθηκε...

*αν έχεις σκοπό να ενταχθείς στο πρόγραμμα καλύτερα να πας νωρίτερα, μην το αφήνεις τελευταία στιγμή.

**αυτό με τη διάρκεια "ζωής",  % της μπαταρίας το εμφανίζει να υποθέσω μετά το iOS 11.0.3? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, kormos είπε

**αυτό με τη διάρκεια "ζωής",  % της μπαταρίας το εμφανίζει να υποθέσω μετά το iOS 11.0.3? 

Στην 11.3 εμφανιστηκε σαν beta.

Στην 12 τωρα βγηκε απο beta!

Επεξ/σία από alexakos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, marmagia είπε

Σου είπαν από isystem να το πας άμεσα η περίμενες κάποιες μέρες; Θέλω να πάω κ γω το 7αρι μου κάπου Οκτώβριο/ Νοέμβριο πριν την λήξη του προγράμματος γιατί μετά από 1,5 χρόνο η υγεία μπαταρίας έπεσε 87% και αφού έχω σκοπό να το κρατήσω ας είναι νέα 

Μου ειπαν σε μια ωρα αλλα για καλυτερο ελεγχο για τυχον προβλημα σε μητρικη  το κρατησαν 3-4 ωρες.

10 ώρες πριν, kormos είπε

Αν έχει και την παραμικρή αμυχή το αναγράφουν κανονικά. Είναι το τυπικό προς αποφυγή παρεξήγησης αν πας και το παραλάβεις και ενώ υπήρχαν, ισχυρίζεσαι μετά πως ήταν αψεγάδιαστο και απαιτείς άλλο...

Δεν ειχε ομως και δεν το εγραψαν στο δελτιο παραλαβης που μου εδωσαν αλλα στην τελικη ααποδειξη πωλησης.

Μου θυμισαν πριν 10 χρονια την Τροχαια Καλλιθεας που καλως  μου ειχαν σηκωσει το αμαξι και εγραφαν για γρατζουνιες κλπ αλλα το αμαξιτο ειχα μονο 2-3 μηνες και δεν ειχε προλαβει να ...αποκτησει .

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Στην 11.3 εμφανιστηκε σαν beta.

Στην 12 τωρα βγηκε απο beta!

Α οκ, ευχαριστώ για την ενημέρωση.

2 ώρες πριν, Γιάννης Platano είπε

Μου ειπαν σε μια ωρα αλλα για καλυτερο ελεγχο για τυχον προβλημα σε μητρικη  το κρατησαν 3-4 ωρες.

Δεν ειχε ομως και δεν το εγραψαν στο δελτιο παραλαβης που μου εδωσαν αλλα στην τελικη ααποδειξη πωλησης.

Μου θυμισαν πριν 10 χρονια την Τροχαια Καλλιθεας που καλως  μου ειχαν σηκωσει το αμαξι και εγραφαν για γρατζουνιες κλπ αλλα το αμαξιτο ειχα μονο 2-3 μηνες και δεν ειχε προλαβει να ...αποκτησει .

Κατάλαβα, τι να πω. Λογικά και στο δελτίο παραλαβής θα το έγραφε.

Δεν το είχες κοιτάξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...