Προς το περιεχόμενο

Απορια με λογαριασμο στο You tube


David20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε ολους..

Εδω και μερες οποτε παω να μπω στο You tube  και παταω "Συνδεση" ,ενω παλαιοτερα συνδεοταν αμεσα χωρις πολλα πολλα στο λογαριασμο μου,τωρα κανει το εξης:

Με ανοιγει καρτελα οπου αναγραφει σωστα το mail με το οποιο συνδεομαι καθως και το σωστο μου password.Ομως αντι να συνδεθει , δεν "δεχεται" και παντα με βαζει σε διαδικασια να στειλω μηνυμα στη Google ,οι οποιοι με στελνουν ενα εξαφηφιο κωδικο και καθε τρεις και λιγο αυτο γινεται,το οποιο εχει καταντησει κουραστικο..Aσε που σημερα με το κανανε ετσι ,που  επρεπε να μπω και στο mail μου να επιβεβαιωσω κι αλλο κωδικο τους.

Και ρωτω : Πως θα γινει μολις παταω το "συνδεση" να συνδεεται αμεσα χωρις διαδικασιες (οπως το εκανα παλια );;; Και αν γινεται να μην αποσυνδεομαι καν..(Ακομη καλυτερα)...

Ευχαριστω πολυ,περιμενω απαντησεις .

ΥΓ : Εχω "τικαρισμενο" το κουτακι που αναγραφει "Να μην ερωτηθω ξανα σε αυτον τον υπολογιστη"..Παρ ολα αυτα δεν βγαζω ακρη.

Επεξ/σία από David20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, David20 είπε

Καλησπερα σε ολους..

Εδω και μερες οποτε παω να μπω στο You tube  και παταω "Συνδεση" ,ενω παλαιοτερα συνδεοταν αμεσα χωρις πολλα πολλα στο λογαριασμο μου,τωρα κανει το εξης:

Με ανοιγει καρτελα οπου αναγραφει σωστα το mail με το οποιο συνδεομαι καθως και το σωστο μου password.Ομως αντι να συνδεθει , δεν "δεχεται" και παντα με βαζει σε διαδικασια να στειλω μηνυμα στη Google ,οι οποιοι με στελνουν ενα εξαφηφιο κωδικο και καθε τρεις και λιγο αυτο γινεται,το οποιο εχει καταντησει κουραστικο..Aσε που σημερα με το κανανε ετσι ,που  επρεπε να μπω και στο mail μου να επιβεβαιωσω κι αλλο κωδικο τους.

Και ρωτω : Πως θα γινει μολις παταω το "συνδεση" να συνδεεται αμεσα χωρις διαδικασιες (οπως το εκανα παλια );;; Και αν γινεται να μην αποσυνδεομαι καν..(Ακομη καλυτερα)...

Ευχαριστω πολυ,περιμενω απαντησεις .

ΥΓ : Εχω "τικαρισμενο" το κουτακι που αναγραφει "Να μην ερωτηθω ξανα σε αυτον τον υπολογιστη"..Παρ ολα αυτα δεν βγαζω ακρη.

Σβησε τα cookies για αρχη και ξανακανε εισοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, David20 είπε

Αστο αδερφε.Τιποτε .Οι οδηγιες τους για κλωτσιες ειναι.Να εισαι καλα.Τα παραταω.Ευχαριστω για τον χρονο σου.

Μια χαρά εύκολη είναι η διαδικασία, μάλλον εσυ κάπου μπερδεύεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...