Προς το περιεχόμενο

Ενα νεο σοβαρο καναλι


KouMasGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, KouMasGR είπε

Οχι δεν εισαι ο κακος, αλλα ενας που δεν εχει ιδεα που ζει, και ονειροβατει. Ολοι ΠΑΝΤΑ ξεκινανε με αυτα που εχουν. Γιατι ολα μια χαρα ειναι στο μυαλο μας και λεμε θα παρουμε αυτο εκεινο το αλλο, αλλα στην τελικη δεν γινεται. Μιλας για φοκουρισματα (καταρχας πως φαινεται οτι δεν ξερεις. φοκουρισματα το λεει ο πατερας μου που ειναι 60χρονων.), και βιντεο που τρεμει. Δηλαδη αν δεν ειχε αυτα τα θεματα και δεν εγραφα πως τραβηχτηκε με κινητο, θα καταλαβαινες οτι το ειχα βγαλει με ενα κινητο; Δεν νομιζω. Οπως προ-ειπα εισαι απ αυτα τα ατομα που ψαχνουν το παραμικρο λαθος ωστε να ριξουν τους αλλους γιατι βαθια μεσα τους νιωθουν ζηλια για κατι που ξεκινησε καποιος και αυτος ο καποιος δεν ησουν εσυ. 

Δεν ζητησα απο κανεναν να μιλησει για εξοπλισμο, αν ειχα τα λεφτα φυσικα και θα τον επαιρνα. Εγω ζητησα την γνωμη σας για την θεματολογια του καναλιου, αν πιστευετε οτι αξιζει και σας εδωσα ενα προχειρο παραδειγμα. ΠΡΟΧΕΙΡΟ. Δεν ειχα σκοπο να το προωθησω αυτο το βιντεο, καθως το επομενο θα ειναι πιο καλο και πιο προσεγμενο.

Οταν δεν σου αρεσει κατι αρπαζεσαι, δικαιωμα σου αλλα οχι ο καλυτερος τροπος να ζητησεις την γνωμη οσων ειναι στο φορουμ.

Δεν ειμαι ουτε καν 40 αλλα χαιρομαι που μιλαω οπως ο πατερας σου....Σε ενοχλησε που δεν χρησιμοποιοησα τεχνικους ορους; Νομιζω το νοημα το καταλαβες, ελπιζω εστω.

Αν ΔΕΝ ειχε αυτα τα θεματα δεν θα το ειχες τραβηξει με κινητο αυτο προφανως και δεν καταλαβαινεις.

Απο εκει και περα θελεις να σου πουμε την γνωμη μας οχι για αυτο το προχειρο που παραθεσες αλλα για κατι πιο προσεγμενο που ΘΑ κανεις;

Νομιζω πως με την συμπεριφορα σου δεν πρεπει να περιμενεις να ασχοληθει κανεις μαζι σου, εγω μια φορα δεν το συνεχιζω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φίλε εγώ λέω να τα παρατήσεις και να πας για κανένα καφέ. 

ακόμα κι εσύ ο ίδιος θα βαρεθεις να βλέπεις τα videos σου.

ο άλλος βλέπει ένα video στο YouTube είτε επειδή είναι αστείο, τρομακτικό.... είτε επειδή θα του προσφέρει κάποιες γνώσεις.

τώρα τα video τα δικά σου γιατί να τα δει;

άντε να βγω κι εγώ στο χωριό με την κάμερα στο χέρι και να τραβάω ότι βρω. ποιον τον ενδιαφέρει αυτό;

sorry που δε βλέπω το νόημα πίσω απ' όλα αυτά. αν το δει κάποιος ας μας σφυρίξει.

Επεξ/σία από Γιαούρτι
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...