Προς το περιεχόμενο

Overwatch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν νομίζω να εχει να κάνει με τον Jeff αλλα το παιχνιδι ειναι για κλάματα τουλαχιστον στο επιπεδο του ladder. φανταζομαι οτι εχουν σχεδια για f2p + battlepass μαζι με -ελπίζω- σοβαρο περιβάλλον για το comp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παίζεις ακόμα? Εγώ που συνεχίζω φανατικά στη κονσόλα ακόμα, δε διακρίνω ιδιαίτερα προβλήματα εκτός της αηδίας με τα smurfs που γίνεται λόγω sony. Με μια κόπια φτιάχνεις όσα account θες. Αλλά κάτι άλλο επιλήψιμο δε βλέπω. 

Επεξ/σία από Edel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Edel είπε

παίζεις ακόμα? Εγώ που συνεχίζω φανατικά στη κονσόλα ακόμα, δε διακρίνω ιδιαίτερα προβλήματα εκτός της αηδίας με τα 

παιζω ναι. εχω χάσει 3 acc απο Ban γιατι ειμαι toxic af αλλα παιζω φανατικά σχεδον καθε μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, basilis_k6 είπε

παιζω ναι. εχω χάσει 3 acc απο Ban γιατι ειμαι toxic af αλλα παιζω φανατικά σχεδον καθε μερα.

Ποια θεωρείς ότι είναι για κλάμματα στο ladder?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Edel είπε

Ποια θεωρείς ότι είναι για κλάμματα στο ladder?

το throw, το boosting και τα απειρα smurf. κυριως το throw.

επισης ακομα δεν εχουμε in game tournaments. ωραιο το ranked αλλα έλεος, 5 χρόνια παιζουμε για ενα νουμερο. καμια αξια πλεον σε αυτο. θελει 6v6 αγωνες το παιχνιδι, χωρις να ειναι δεμενα απαραιτητα με το sr σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα δεν θα μπορουσα με τιποτα να το παιζω σε κονσολα αυτο το παιχνιδι...εχω χασει μονο 1 acc μεχρι τωρα...
η μλκ ειναι οτι ειχα συνηθισει να λεω οτι ο jeff με μισει...τωρα αντε αλλαξω συνηθειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

πραγματικα δεν θα μπορουσα με τιποτα να το παιζω σε κονσολα αυτο το παιχνιδι...εχω χασει μονο 1 acc μεχρι τωρα...
η μλκ ειναι οτι ειχα συνηθισει να λεω οτι ο jeff με μισει...τωρα αντε αλλαξω συνηθειες

εγώ δοκίμασα να παίξω στο πισι κι αρρώστησα. Δε μπορούσα να συντονιστώ με τίποτα με ποντίκι και πληκτρολόγιο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγαλη εκπληξη η ξαφνικη αποχωρηση του. μενει να δουμε αν ηταν προσωπικο θεμα, η ειχε να κανει με την αναπτυξη του OW2. Ειχε παρει σχετικα προσφατα προαγωγη σε αντιπροεδρο της εταιρειας, οποτε δεν νομιζω η αιτια να ηταν το οικονομικο.

Τωρα αυτα που λενε, οτι ηρθε σε συγκρουση με την ηγεσια για τα ΜΤΧ που θα μπουν στο παιχνιδι, η οτι του εχουν στερησει την δημιουργικη ελευθερια του, ειναι βλακειες. Ο τυπος ανεκαθεν ηταν το poster boy για τις αρπακτικες τακτικες της Blizzard, δεν θυμηθηκε να εχει change of heart τωρα.

Μαλλον λογω επιδημιας, και επειδη το παιχνιδι θα αργησει να βγει, αποφασισε να την κοπανησει για να αφοσιωθει σε αλλα πραματα που τον ενδιαφερουν περισσοτερο. ουτως η αλλως εχει την οικονομικη ανεση να το κανει.

Τωρα τι σημαινει αυτο γιατο ιδιο το παιχνιδι, δεν εχει σημασια. Ηδη το live service κομματι του το εχουν καταστρεψει, αφου εχουν αφησει το OW χωρις ουσιαστικο περιεχομενο εδω και δυο χρονια. Το PVE και να βγει, δεν θα ασχοληθει κανεις πανω απο ενα μηνα, οποτε το PVP ειναι αυτο που κρατησει η οχι τον κοσμο. Οτι δηλαδη ισχυει ηδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως οταν φευγει ο αντιπροεδρος σου....πρεπει αναγκαστικα να το ειχε πει πολυ καιρο πριν για να ετοιμαστουν για την μεταβαση...ασχετα με το οτι εμεις το μαθαμε τωρα, αυτος μπορει να το ειχε πει και 1 χρονο πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...