Προς το περιεχόμενο

Χερι εξω απο την πορτα του αυτοκινητου κατά την οδήγηση


mindreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εξηγει καποιος πως το αντιλαμβανονται και τι καταλαβαινουν οσοι το κανουν αυτο, κυρίως τους καλοκαιρινούς μηνες;
Δροσίζονται; Ξεκουραζεται το χερι; Κάτι αλλο;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 178
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, mindreader είπε

Μου εξηγει καποιος πως το αντιλαμβανονται και τι καταλαβαινουν οσοι το κανουν αυτο, κυρίως τους καλοκαιρινούς μηνες;
Δροσίζονται; Ξεκουραζεται το χερι; Κάτι αλλο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, mindreader είπε

Μου εξηγει καποιος πως το αντιλαμβανονται και τι καταλαβαινουν οσοι το κανουν αυτο, κυρίως τους καλοκαιρινούς μηνες;
Δροσίζονται; Ξεκουραζεται το χερι; Κάτι αλλο;

ενωεις τον αγκωνα ή ολόκληρο το χέρι να κρέμεται?  αν ενωεις το δεύτερο τότε το κανουν οι καγκουρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, mindreader είπε

Μου εξηγει καποιος πως το αντιλαμβανονται και τι καταλαβαινουν οσοι το κανουν αυτο, κυρίως τους καλοκαιρινούς μηνες;
Δροσίζονται; Ξεκουραζεται το χερι; Κάτι αλλο;

σα συνοδηγος το κανω για να διασκεδασω λιγο με τον αερα

σαν οδηγος στηριζω το αγκωνα πανω στη πορτα να το ξεκουρασω λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Προβλήματα που εχει ο κόσμος!

Χτες ημουν σε παραλια με στενο δρομακι, αναγκαστικα διασταυρωνομουν με αυτοκινητα αλλα, και οι τυποι δεν εβαζαν το χερι μεσα! Εδω κοντευαν να 'βρουν' τα αμαξια μας απο την εγγυτητα, κι αυτοι εκει! Καποια στιγμη λεω, δεν μπορει, θα κοψω κανενα χερι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, mindreader είπε

Χτες ημουν σε παραλια με στενο δρομακι, αναγκαστικα διασταυρωνομουν με αυτοκινητα αλλα, και οι τυποι δεν εβαζαν το χερι μεσα! Εδω κοντευαν να 'βρουν' τα αμαξια μας απο την εγγυτητα, κι αυτοι εκει! Καποια στιγμη λεω, δεν μπορει, θα κοψω κανενα χερι!

Και το σε κάνει να μην το κάνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αίσθηση του αέρα έστω μόνο στο ένα χέρι σου δίνει μια αίσθηση δροσιάς. Όταν έχω ανοιχτή την οροφή σηκώνω που και που το χέρι προς τα πάνω για λίγο. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλλη εχει το ενα ποδι πανω στο ταμπλο και το αλλο εξω απο το παραθυρο.Θα πατησεις ο δικος της κανενα αποτομο φρενο και την την κοψει στα δυο,η μιση πανω στο ταμπλο και η αλλη μιση θα σερνεται στο δρομο.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, LouCi4er είπε

Η αλλη εχει το ενα ποδι πανω στο ταμπλο και το αλλο εξω απο το παραθυρο.Θα πατησεις ο δικος της κανενα αποτομο φρενο και την την κοψει στα δυο,η μιση πανω στο ταμπλο και η αλλη μιση θα σερνεται στο δρομο.

Αυτό το σκηνικό το φαντάζομαι στο βλέπω το θάνατο σου να ανοίγει ο αεροσακος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, mindreader είπε

Μου εξηγει καποιος πως το αντιλαμβανονται και τι καταλαβαινουν οσοι το κανουν αυτο, κυρίως τους καλοκαιρινούς μηνες;
Δροσίζονται; Ξεκουραζεται το χερι; Κάτι αλλο;

Μαγκιά...B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...