Προς το περιεχόμενο

Adobe Creative cloud όλες οι εφαρμογές 29.99€ ή 37.19 με ΦΠΑ τον μήνα από 61.99€


fylatos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρέχει προσφορά στην ιστοσελίδα τους. Είναι -40%. Από 60+€ πήγε μείον 40% ως 27 Αύγουστου. Έχει 2 χρόνια με βγει κάτι αντίστοιχο και τότε ήταν 30%

Αν έχετε ήδη συνδρομή μπείτε στο chat ζητήστε αλλαγή ή ακύρωση της συνδρομής χωρίς additional fees και κάντε εκ νέου αγορά. 

https://commerce.adobe.com/anyware/checkout/?clientId=creative&countryCode=gr&languageCode=en&marketSegment=COM&items[0][offerId]=16BDA5871A0ABC3001E997DE2343A419&items[0][cs]=0&returnUrl=https%3A%2F%2Fproductrouter.adobe.com%2F%3ForderId%3D{{orderId}}%26workflow%3D{{workflow}}&promoid=2FDNCLXN&mv=other+

Με τα ρέστα αγοραστέ ένα essential phone δώρο.

Επεξ/σία από fylatos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για φοιτητές , εκπαιδευτικούς και μαθητές η τιμή είναι μικρότερη. Αν ανήκετε στην κατηγορία αυτή μην πετάτε λεφτά τζάμπα. Επικοινωνήστε με επισήμους μεταπωλητές της  Adobe για Ελλάδα. Όσοι Έλληνες φοιτητές, εκπαιδευτικοί είστε εξωτερικό νομίζω είναι κάτω από είκοσι ευρώ το μήνα πχ Γερμανία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

No thanks, αυτό το συνδρομητικό σχέδιο της Adobe δεν θα το υποστηρίξω. Τουλάχιστον όσον αφορά Photohsop και Illustrator. Προτιμώ πλέον τα προγράμματα της Serif, Affinity Photo και Designer, λογικές τιμές με Lifetime updates.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

No thanks, αυτό το συνδρομητικό σχέδιο της Adobe δεν θα το υποστηρίξω. Τουλάχιστον όσον αφορά Photohsop και Illustrator. Προτιμώ πλέον τα προγράμματα της Serif, Affinity Photo και Designer, λογικές τιμές με Lifetime updates.

Ποια ειναι η γνωμη σου για το  Affinity Photo σε σχεση με το Lightroom / Photoshop? Το σκεφτομαι και εγω να κανω τη μεταβαση αλλα η ατιμη η συνηθεια ειναι μεγαλο πραγμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dazed είπε

Ποια ειναι η γνωμη σου για το  Affinity Photo σε σχεση με το Lightroom / Photoshop? Το σκεφτομαι και εγω να κανω τη μεταβαση αλλα η ατιμη η συνηθεια ειναι μεγαλο πραγμα. 

Συγκρίνω προσωπικά Photoshop με Affinity Photo. Το Lightroom δεν ξέρω αν συγκρίνετε με το Affinity Photo γιατί δεν το έχω δουλέψει αρκετά. Κοίτα να δεις αν δεν σε ενδιαφέρει να δημιουργήσεις Animations/Videos με τα καρέ που προσφέρει το Photoshop, το Affinity Photo καλύπτει σχεδόν τα πάντα. Μάλιστα άμα μπεις στο Microsoft Store με τούρκικο VPN παίρνεις το Affinity Photo στα 19€ και όλες οι μελλοντικές ενημερώσεις είναι δωρεάν. Μπορείς να μπεις στην ιστοσελίδα του Affinity Photo και να κατεβάσεις την δοκιμαστική έκδοση και να δεις αν σε καλύπτει πριν το αγοράσεις. Εμένα προσωπικά μου καλύπτει τις ανάγκες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Plapoutas είπε

Συγκρίνω προσωπικά Photoshop με Affinity Photo. Το Lightroom δεν ξέρω αν συγκρίνετε με το Affinity Photo γιατί δεν το έχω δουλέψει αρκετά. Κοίτα να δεις αν δεν σε ενδιαφέρει να δημιουργήσεις Animations/Videos με τα καρέ που προσφέρει το Photoshop, το Affinity Photo καλύπτει σχεδόν τα πάντα. Μάλιστα άμα μπεις στο Microsoft Store με τούρκικο VPN παίρνεις το Affinity Photo στα 19€ και όλες οι μελλοντικές ενημερώσεις είναι δωρεάν. Μπορείς να μπεις στην ιστοσελίδα του Affinity Photo και να κατεβάσεις την δοκιμαστική έκδοση και να δεις αν σε καλύπτει πριν το αγοράσεις. Εμένα προσωπικά μου καλύπτει τις ανάγκες μου.

Ποια η διαδικασία με το τουρκικό vpn ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, drg1974 είπε

Ποια η διαδικασία με το τουρκικό vpn ;

OpenVPN για δωρεάν ή κάποιο πληρωμένο πχ TorGuard, αλλάζεις την περιοχή των Windows σε τουρκία και ανοίγεις το Windows Store και πληρώνεις με πιστωτική (Κατά προτίμηση Revolut για να μην σας χρεώσουν συνάλλαγμα) αυτο.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ωραία όλα αυτά που λέτε κι έχω υποστηρίξει ανοιχτά την Serif αλλά δε μιλάμε για το πακέτο Photoshop/Lightroom ή έστω Photoshop Illustrator. Εδώ έχει και το InDesign (που το Affinity Publisher δεν υπάρχει ούτε σε beta ακομα, το περιμένουμε) ούτε Premiere κλπ.

Δυστυχώς για ορισμένους επαγγελματίες είναι μονόδρομος ειδικά δε αν έχουν χτίσει αρχειοθήκη με τα συγκεκριμένα.

Οπότε για αυτούς που έχουν ήδη συνδρομή και που δεν είναι φοιτητές μιλάμε για -40%. Δεν είναι όλοι φοιτητές ούτε μπορούν όλοι να τα έχουν από τον θείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ευχαριστώ είναι λίγο TS, μολίς μου γλίτωσες 480 ευρώ το επόμενο 12μηνο από τις 2 συνδρομές μου! well done!

 

*Στο τσατ δεν παζαρευουν, το ζητάς και το κάνουν "με μεγάλη τους χαρά" και ας δεν εχει κλεισει το 12μηνο η συνδρομή σου, δεν πληρωνεις πεναλτυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, drbalm είπε

Το ευχαριστώ είναι λίγο TS, μολίς μου γλίτωσες 480 ευρώ το επόμενο 12μηνο από τις 2 συνδρομές μου! well done!

*Στο τσατ δεν παζαρευουν, το ζητάς και το κάνουν "με μεγάλη τους χαρά" και ας δεν εχει κλεισει το 12μηνο η συνδρομή σου, δεν πληρωνεις πεναλτυ.

Εγώ γλίτωσα τα διπλά από εσένα. Εχθές το βράδυ ένιωθα λες και τους έκλεψα.

Από ότι κατάλαβα ήσουν ήδη σε προσφορά, κι εγώ το ίδιο (49.99).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Ρε παιδιά, τι παίζει με το link στο αρχικό post;

Μετά από 2,5+ χρόνια λειτουργεί ακόμη. Έκανα ένα googl-άρισμα αν υπάρχει καλύτερη προσφορά από την 20% της Adobe που λήγει σήμερα

και κάπως έτσι βρήκα αυτό το topic. Το link αυτό πως έχει προκύψει; Είναι safe να το πάρω από εκεί; (μήπως που διαφεύγει κάτι; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον ξεχασμένο είναι, αν πας μέχρι το τέλος και ολοκληρώσεις δεν μπορούν να σου πουν κάτι, όμως υπάρχει πιθανότητα να αλλάζει η τιμή στο τελευταίο βήμα. Ενημέρωσε το νήμα αν το προχωρήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...