Προς το περιεχόμενο

[Ebay] Κουπόνι 5$ για αγορά από λίστα συγκεκριμένων προϊόντων μέσω Paypal [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, LambisElef είπε

Πάντως με 3 μέτρα καλώδιο στα 22 AWG θα έχεις μεγάλο voltage drop και πιθανόν να μη φορτίζει το κινητό. Μέχρι 2 μέτρα παλεύεται οριακά στα 5V 2A, από εκεί και έπειτα πέφτει κάτω από 4.6V στο άλλο άκρο, ενώ το USB spec είναι 5+-0.25V. Για μεταφορά δεδομένων ή φόρτιση με 5V 1A  μάλλον θα είσαι κομπλέ.

Είχα υποψία πως μπορεί να παίζει κάτι τέτοιο αλλά δεν το ήξερα .  Ευχαριστώ για την διευκρίνηση και την αναλυτική περιγραφή σου πάντως.  Θέλω απλά να φορτίζω στο κρεβάτι μου μιας και δεν εχω κοντά πρίζα 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 229
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για εμένα δούλεψε και ο κωδικός M5DFIRST. Πήρα 2 3μετρο καλώδια 3.5mm σε 3.5mm, βεβαια το ένα το ήθελα για αυτοκίνητο και σκέφτομαι οτι μάλλον 3 μέτρα είναι υπερβολικά. Τέλος πάντων, όπως και να έχει δωρεαν ήτανε :P 

Ευχαριστούμε πολύ TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Το γεγονός οτι δεν βρισκω στο Paypal να βάλω τον κωδικό παρά μόνο στο Ebay στην τελική φάση που έχω επιλέξει το Paypal και μου απομένει το Confirm and Pay, σημαίνει οτι κάπου κάνω λάθος;

Και σε εμένα μια από τα ίδια.  Επιλέγω ως τρόπο πληρωμής το paypal , βάζω κάτω τον κωδικό και μου βγάζει

This code can't be applied to your order.

Έκανα και μια απόπειρα πατώντας confirm and pay και με χρέωσε κανονικά.  Τώρα τι μ@λ@κι@ κάνω και δεν μου προχωράει, δεν ξέρω.

Επεξ/σία από xristossl2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δούλεψε κανονικά και ο δευτερος κωδικός (M5DFIRST). Δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα η αγορα εγινε μεσω υπολογιστη και το κουπονι εγινε δεκτο κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, LambisElef είπε

Πάντως με 3 μέτρα καλώδιο στα 22 AWG θα έχεις μεγάλο voltage drop και πιθανόν να μη φορτίζει το κινητό. Μέχρι 2 μέτρα παλεύεται οριακά στα 5V 2A, από εκεί και έπειτα πέφτει κάτω από 4.6V στο άλλο άκρο, ενώ το USB spec είναι 5+-0.25V. Για μεταφορά δεδομένων ή φόρτιση με 5V 1A  μάλλον θα είσαι κομπλέ.

Πηρα ενα φτηνο καλωδιο απο παζαρι 2m. Εχει μια ιστοσελοδα παντως, μαρκα αγνωστη. Ειναι πλαστικο απ εξω. Να το πεταξω; Για τοιχο.

Δηλαδη καλυτερα να παρουμε 1.8 αντι 2m; Για φορτιστη αυτοκινητου ποσα μετρα προτεινεις; Και ποιο φορτιστη;

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, teotsi21 είπε

Δούλεψε κανονικά και ο δευτερος κωδικός (M5DFIRST). Δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα η αγορα εγινε μεσω υπολογιστη και το κουπονι εγινε δεκτο κανονικα.

 

1 ώρα πριν, carolosjk είπε

Για εμένα δούλεψε και ο κωδικός M5DFIRST. Πήρα 2 3μετρο καλώδια 3.5mm σε 3.5mm, βεβαια το ένα το ήθελα για αυτοκίνητο και σκέφτομαι οτι μάλλον 3 μέτρα είναι υπερβολικά. Τέλος πάντων, όπως και να έχει δωρεαν ήτανε :P 

Ευχαριστούμε πολύ TS!

Χρησιμοποιήσατε και τα 2 κουπόνια κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, leftpc είπε

Χρησιμοποιήσατε και τα 2 κουπόνια κανονικά;

Ναι μου το δέχτηκε και το 2ο κανονικά. 2ο έβαλα το M5DFIRST, δε ξέρω αν παίζει ρόλο και την άγορα την έκανα κι εγώ από υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, carolosjk είπε

Ναι μου το δέχτηκε και το 2ο κανονικά. 2ο έβαλα το M5DFIRST, δε ξέρω αν παίζει ρόλο και την άγορα την έκανα κι εγώ από υπολογιστή.

Ίδια κάρτα,ίδιο paypal,ίδιος λογαριασμός ebay???

Επεξ/σία από leftpc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, leftpc είπε

Ίδια κάρτας,ίδιο paypal,ίδιος λογαριασμός ebay???

ολα ιδια δοκιμασα εγω εκτος απο λογαριασμο αλλαζα δλδ....φτιαξε 10 λογαρισμους και παιξε μπαλα...Ελληναρας εισαι!:P

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, carolosjk είπε

Ναι ίδιο λογαριασμό ebay και paypal.

Ευχαριστώ αν και σε εμένα βγάζει Looks like that's the wrong code. Please double-check and try again και μέσω κινητού και μέσω υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, leftpc είπε

Ίδια κάρτα,ίδιο paypal,ίδιος λογαριασμός ebay???

Ολα ίδια. Μόνη διαφορά που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι το πρώτο κουπόνι το έβαλα μέσω κινητού, το δεύτερο μέσω υπολογιστή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...