Προς το περιεχόμενο

[Ebay] Κουπόνι 5$ για αγορά από λίστα συγκεκριμένων προϊόντων μέσω Paypal [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 229
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά σε περίπτωση παραγγελίας με πράγματα συνολικής αξίας 15€ απο 7 διαφορετικούς πωλητές μήπως υπάρχει ο κίνδυνος να περάσουν και τα 7 δέματα τελωνείο και να χρεωθούν τέλος παρουσίασης 3€ το καθένα ; Ή μήπως για την αποστολή θα χρησιμοποιηθεί ένα δέμα , οπότε στη χειρότερη θα υπάρξει χρέωση μόνο 3€;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, paidi7 είπε

Παιδιά σε περίπτωση παραγγελίας με πράγματα συνολικής αξίας 15€ απο 7 διαφορετικούς πωλητές μήπως υπάρχει ο κίνδυνος να περάσουν και τα 7 δέματα τελωνείο και να χρεωθούν τέλος παρουσίασης 3€ το καθένα ; Ή μήπως για την αποστολή θα χρησιμοποιηθεί ένα δέμα , οπότε στη χειρότερη θα υπάρξει χρέωση μόνο 3€;

Από την στιγμή που είναι διαφορετικοί πωλητές θα είναι και διαφορετικά δέματα!

Που το θυμήθηκες το 3 ευρώ ??

Είχα καρό να το ακούσω !!!

Επεξ/σία από bill987
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, paidi7 είπε

Παιδιά σε περίπτωση παραγγελίας με πράγματα συνολικής αξίας 15€ απο 7 διαφορετικούς πωλητές μήπως υπάρχει ο κίνδυνος να περάσουν και τα 7 δέματα τελωνείο και να χρεωθούν τέλος παρουσίασης 3€ το καθένα ; Ή μήπως για την αποστολή θα χρησιμοποιηθεί ένα δέμα , οπότε στη χειρότερη θα υπάρξει χρέωση μόνο 3€;

Αφου το τελος των 3 ευρω εχει σταματησει εδω και καιρο!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο μου βγαζει

 

Κανονικά, ο ιστότοπος www.paypal.com χρησιμοποιεί κρυπτογράφηση για να προστατεύει τα στοιχεία σας. Όταν το Google Chrome επιχείρησε πρόσφατα να συνδεθεί στο www.paypal.com, ο ιστότοπος ανταποκρίθηκε δημιουργώντας ασυνήθιστα και εσφαλμένα διαπιστευτήρια. Αυτό μπορεί να συμβεί όταν κάποιος εισβολέας προσπαθεί να υποκριθεί ότι είναι ο ιστότοπος www.paypal.com ή όταν κάποια οθόνη σύνδεσης Wi-Fi έχει διακόψει τη σύνδεσή σας. Τα στοιχεία σας εξακολουθούν να είναι ασφαλή επειδή το Google Chrome διέκοψε τη σύνδεση πριν από την ανταλλαγή δεδομένων.

Δεν μπορείτε να επισκεφτείτε τον ιστότοπο www.paypal.com αυτήν τη στιγμή, επειδή ο ιστότοπος χρησιμοποιεί HSTS. Τα σφάλματα δικτύου και οι επιθέσεις είναι συνήθως προσωρινά, συνεπώς αυτή η σελίδα πιθανότατα θα λειτουργήσει αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξέρετε, εγώ δοκίμασα καμιά δεκαριά φορές (χωρίς να κάνω καμία αλλαγή στο cart) μέχρι να δεχτεί τον κωδικό, πριν έβγαζε "wrong code". Οπότε, προσπαθήστε πολλές φορές. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vgiozo είπε

Και μένα τον δεύτερο κωδικό δεν το δέχεται, αν και διάλεξα αποκλειστικά από τη λίστα τους.

Μερικές προτάσεις

1) "Ταυτότητα" για σκύλους, με κατά παραγγελία χάραξη:

2) Huawei, Honor φορτιστής:

Την ταυτότητα σκύλου πήγα να την πάρω κι εγώ για αναπληρωματική σε αυτήν που έχει τώρα ο σκύλος μου, έφτασα μέχρι το check out και δε μου βγήκε πουθενά επιλογή για να γράψω αυτά που θέλω. Είμαι μέσω κινητού. Δεν ξέρω αν παίζει αυτό ρόλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, FKLDS είπε

 P5DFIRST

628256075_OperaSnapshot_2018-08-21_202100_pay_ebay_com.png.606b976df7ce4f3e25e4bbfca4910a46.png

To Bluetooth dongle αξίζει...Έχω ένα παρόμοιο και επειδή μπαίνει σε υποδοχή jack,έχω κάνει το 20ετίας+ Hi-Fi του σαλονιού ασύρματο.😄
Για το φορτιστή επιφυλάσσομαι για τα αλλά θα συγκρίνω με αυτόν που έχω σε ταχύτητα (Travel Charger).
To καλώδιο νοιώθω ότι θα είναι αρκετά καλό σε σχέση με τα μουφοκινέζικα που χάνουν την σύνδεση. 😋

 

Επεξ/σία από Tantalord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο τύπος με τα "Custom Logo Pendrive 8GB 16GB 32GB Metal Usb Flash Drive Waterproof Disk On Key" λέει "More than 50pcs custom logo".
Παραπλανητικός ο τίτλος και δεν νοιάστηκα για λεπτομέρειες μέσα στο χάραμα. Τσάμπα τα 5$ του κουπονιού και τα άλλα 4,32€...


Πλήρωσα με Visa της Alpha και δούλεψε ο κωδικός P5DFIRST.

6 ώρες πριν, Arkin είπε

Δεν δέχεται τον άλλο κωδικό

Ωχ, άρχισαν τα όργανα... Σαν την Ιταλία, που συχνά οι Κινέζοι δεν στέλνουν γιατί όλο «χάνονταν στον δρόμο» και αναγκάζονταν σε επιστροφή χρημάτων.

Επεξ/σία από talos_2002
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, fytotech είπε

Την ταυτότητα σκύλου πήγα να την πάρω κι εγώ για αναπληρωματική σε αυτήν που έχει τώρα ο σκύλος μου, έφτασα μέχρι το check out και δε μου βγήκε πουθενά επιλογή για να γράψω αυτά που θέλω. Είμαι μέσω κινητού. Δεν ξέρω αν παίζει αυτό ρόλο. 

Η εφαρμογή από το κινητό έχει κάποιο πρόβλημα αυτή τη στιγμή, καλύτερα δοκίμασε από υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, fytotech είπε

Την ταυτότητα σκύλου πήγα να την πάρω κι εγώ για αναπληρωματική σε αυτήν που έχει τώρα ο σκύλος μου, έφτασα μέχρι το check out και δε μου βγήκε πουθενά επιλογή για να γράψω αυτά που θέλω. Είμαι μέσω κινητού. Δεν ξέρω αν παίζει αυτό ρόλο. 

Προφανώς δεν έχουν παραμετροποιήσει τη διαδικασία πληρωμής του Ebay...θα πρέπει να τους στείλεις μήνυμα με τις σχετικές πληροφορίες (αν σε οδηγούσε στη σελίδα του Paypal, θα μπορούσες να αφήσεις μήνυμα προς τον πωλητή πριν την ολοκληρωση, αλλά τώρα απαιτείται η αποστολή χωριστού μηνύματος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από pc δοκιμάστε παιδιά. Μην μπαίνετε από app και αηδίες. 

6 hours ago, Arkin said:

Ωραίος ο ts. Τσίμπησα με 5.20 χεστροφωτακι 100 μπλε πέτρες για διακόσμηση και δαχτυλίδι του Lord of the rings. Πλήρωσα 20 λεπτά του δολαρίου. 

Δεν στέλνει Ελλάδα 

 

Χθες έστελνε πάντως όταν έκανα την αγορά και έκανε update απ ό,τι βλέπω. 

Και δεν έχει έρθει κανα email. Λες να το στείλει η ούτε καν; 

Screenshot_1.jpg

 

Edit: Μου δείχνει κ αυτό τώρα στα notification. 

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Επεξ/σία από UsualSuspect__
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...