Προς το περιεχόμενο

Αγορά κινητού (ο μεγάλος τελικός)


Panoramix27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Αν ήσουν ικανοποιημένος με το G6 γιατί δεν το ξανά παίρνεις .....284€ κάνει.

Εκτός και αν βρήκες ευκαιρία για αλλαγή.....

Κι εγω το αναρωτιομουν αλλα υποθετω οτι ξενερωσε με οτι εγινε! 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Κι εγω το αναρωτιομουν αλλα υποθετω οτι ξενερωσε με οτι εγινε! 

Να ξενερώσει γιατί?

Αφού ήταν δικό του λάθος.

Εγώ πάντα ειμαι επιφυλακτικός στην αδιαβροχοποίηση των κινητών.

Σε σταγόνες και σε κάτι μικρό πράγματα εε εκεί εντάξει παλεύεται το θέμα,αλλά και πάλι ενστικτωδώς λες ωχχχ Παναγιά μου γρήγορα να το σκουπίσω.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η αλήθεια είναι πως όντως βρήκα ευκαιρία για αλλαγή! Πάντως με βάλατε σε σκέψεις για το όλο θέμα και σκέφτομαι μήπως πάρω όντως κάποια κάμερα.

Σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές και σας εύχομαι καλό υπόλοιπο καλοκαιριού! 

Ps. Σχετικά με την εγγύηση του G6, δεν έχω απόδειξη και έχω περάσει και custom rom, υπάρχει περίπτωση να το δεχτούν; υπέθεσα πως όχι, κατά τα άλλα με την custom rom που πέρασα όλα ήταν οκ και ήμουν ικανοποιημένος με το κινητό. 

Επεξ/σία από Panoramix27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς να περιμένεις λίγο ίσως θα μπορούσες να βάλεις στο παιχνίδι και το αναμενόμενο pocophone; Αν και κάποιοι εκτιμούν ότι όταν έρθει Ελλάδα θα ξεπεράσει αρκετά τα 300€.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα παλιό Sony για τέτοιες περιπτώσεις οπότε δε βιάζομαι. Ρωτάω για την εγγύηση και αν δεν το πάρουν τότε βλέπω πόσο θα έρθει το pocophone και αποφασίζω αναλόγως. 

Thanks guys! Καλό βράδυ σε όλους! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Panoramix27 είπε

Η αλήθεια είναι πως όντως βρήκα ευκαιρία για αλλαγή! Πάντως με βάλατε σε σκέψεις για το όλο θέμα και σκέφτομαι μήπως πάρω όντως κάποια κάμερα.

Σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές και σας εύχομαι καλό υπόλοιπο καλοκαιριού! 

Ps. Σχετικά με την εγγύηση του G6, δεν έχω απόδειξη και έχω περάσει και custom rom, υπάρχει περίπτωση να το δεχτούν; υπέθεσα πως όχι, κατά τα άλλα με την custom rom που πέρασα όλα ήταν οκ και ήμουν ικανοποιημένος με το κινητό. 

Custom rom=root μπααα δεν το νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι χαλαει την αδιαβροχοποιηση η custom rom. guys αυτα ειναι λιγακι καταχρηστικα και κανενα σοβαρο service τουλαχιστον εγω, δεν εχω δει να τα εφαρμοζει.

αλιμονο να επικαλουνται το software, για physical defect και να το τρωμε αμασητο. να μην το ακουμπησει για τιποτα μη hw ok δεκτο, 

και φυσικα αν επικαλεστουν κατι τετοιο αμα τους τρεξεις η τους κραξεις θα γελαν οι πετρες, γιαυτο δεν νομιζω οτι ουτε οι ιδιοι το τραβανε τοσο πολυ.

βεβαια δεν εχει αποδειξη. απο κει και περα στη 2ετια λιγακι δυσκολο να μην εχει γινει compromised η στεγανοτητα OP 😋

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...