Προς το περιεχόμενο

Sedan η suv?


Fotis Deutschland

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, ProponitisTouKanape είπε

αρκετα πιο αβολα για τους επιβατες επειδη ειναι πιο "ορθιες" οι θεσεις

Όσοι έχουν κάνει ταξίδι με το kodiaq δεν μου έχουν διαμαρτυρηθεί, αντιθέτως το προτιμάνε από τα hatch λόγο της άνεσης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, Fotis Deutschland είπε

Ευχαριστώ.Θα πάω να κάνω ένα test drive το Golf σε μια εβδομάδα που θα γυρίσω στην Γερμανια.

αν δεν έχεις οικογένειά και παιδιά πάρε το γκολφ σε 3-θυρο θα ότι πρέπει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις Κυριακή, 26 Αύγουστος 2018 στις 9:42 ΜΜ, ziaba είπε

αν δεν έχεις οικογένειά και παιδιά πάρε το γκολφ σε 3-θυρο θα ότι πρέπει 

Tριθυρο.Εγω λεω να ραψει και τις μπροστα πορτες και να μπαινει αλλα Ντιουκς, απο τα παραθυρα.Με το τριπορτο ταλαιπωρει εαυτον και αλληλους.

Επεξ/σία από toyo73
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γιατί νομιζω ότι ο Φώτης Deutschland σας παίζει;

Έχει ενα καρο forum στη Γερμανία,πολύ πιο αντικειμενικά από το insomnia,το οποίο δεν είναι φόρουμ για αυτοκινητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ φίλε οτι πεις μην με πιστεύεις αν θέλεις.Οσο για τα Γερμανικά φορουμ αν δεν ξέρεις μην μιλάς γιατί έχω ρωτήσει σε 3 και εκεί και μου έχουν απαντήσει.Απλα ήθελα και μια άποψη από Ελλάδα είναι κακό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Fotis Deutschland είπε

Οκ φίλε οτι πεις μην με πιστεύεις αν θέλεις.Οσο για τα Γερμανικά φορουμ αν δεν ξέρεις μην μιλάς γιατί έχω ρωτήσει σε 3 και εκεί και μου έχουν απαντήσει.Απλα ήθελα και μια άποψη από Ελλάδα είναι κακό;

Ρε Φωταρα τι να το κανεις το Passat παλικάρι μου? Τσάμπα θ ανέβεις σε χρήματα αφού δε τον χρειάζεσαι το χώρο. Χτυπά τη γκολφαρα τωρα που έχει εξαιρετικούς χώρους για την κατηγορία του και τρέχουν -Τουλαχ Ελλάδα - προσφορές λόγω επερχόμενου νέου μοντέλου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ.Δεν μένω Ελλάδα αλλα Γερμανια.

Φοβαμαι λίγο βεβαια γιατί το Golf λένε ότι βγάζει ζημιές.

Επεξ/σία από Fotis Deutschland
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις Premium μάρκες αυτό τον καιρό στην Γερμανία,είναι ότι χειρότερο κατά εμέ.

Θα θες για ένα απλό σέρβις ένα σωρό λεφτά,την στιγμή που υπάρχει τόσο καλός ανταγωνισμός με πολύ λιγότερα λεφτά.

Για μένα καλύτερα να κοιτάξεις αυτοκίνητα εισαγωγής.Πολυ πιο φτηνά και να μην σου πω και καλύτερα.20 χρόνια οδηγός BMW.Το ξεφτιλίσανε.Να θες 100 ευρώ να αλλάξεις ένα φίλτρο πετρελαίου και 500 για μια μπαταρία.

30 για φίλτρο πετρελαίου και 150 η μπαταρία για το πεζό μου και τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε τι μοντέλο BMW κοστίζει το φίλτρο πετρελαίου 100 ευρώ και η μπαταρία 500;

Ένα φίλτρο της Bosch η της Mann,κοστίζουν γύρω στα 30 ευρώ για μια Ε92 για παράδειγμα.

Τι μάρκες φίλτρα και μπαταρια είναι αυτά;

Επεξ/σία από jmmys
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προγραματισμός φίλε,για εξαέρωση,αλλά και για την μπαταρία το ίδιο.

Στην Γερμανία που είναι ο φίλος ένας προγραμματισμός έχει κανα 60+ συν αγορά φίλτρου.

Στα καινούργια αουντι (τουλάχιστον στα μεγάλα)αν βγάλεις τον πόλο της μπαταρίας και τον ξαναβάλεις,το αμάξι δεν παίρνει μπρος ή και αν δεν βάλεις την δικιά του.

Kαι αυτό στην αουντι κοστίζει 500άρικο +

Βέβαια για έναν που έχει τα μηχανήματα για προγραμματισμό δεν υπάρχει πρόβλημα,για τους άλλους ναι.

Θέμα μπαταρίας είχα σε ε91 που δεν προγραμματίστηκε και σε κάτι μήνες μου την έφαγε.

Όσο για το πεζό αν και 2012 μοντέλο και στην ίδια κατηγορία με ένα 5άρι BMW ή aunti a6,ακόμα ισχύει το βάλε βγάλε σε όλα χωρίς προγραμματισμούς.  

Για αυτό δεν έχω όρεξη για νταβαντζιλίκια.Και προτείνω αμάξι άλλης χώρας.

Επεξ/σία από palawiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...