Προς το περιεχόμενο

Ενημέρωση προς όλους για αγορά από Κωτσόβολο


mypagio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμέσως επρεπε να πάρεις τηλέφωνο στην Ελληνική Φιλολαπτοπικη Εταιρία και να καταγγείλεις την κακομεταχείριση του υπολογιστή.

Αν ειναι δυνατόν να συμβαίνουν αυτα εν ετη 2018.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχχα ρε τι προβληματα εχετε μερικοι;;;

Δηλ πριν δεις αυτη την σπαρακτικη και τρισαθλια εικονα δε σου χε περασει ποτε απο το μυαλο οτι καποιος μπορει να "κακομεταχειριστει" ενα εκθεσιακο προιον;;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, margaritagr είπε

Χαχαχαχαχχα ρε τι προβληματα εχετε μερικοι;;;

Δηλ πριν δεις αυτη την σπαρακτικη και τρισαθλια εικονα δε σου χε περασει ποτε απο το μυαλο οτι καποιος μπορει να "κακομεταχειριστει" ενα εκθεσιακο προιον;;

Πρέπει να πάει σε κανα εστιατόριο να δει να πέφτουν φαγητά κάτω και να τα ξανά βάζουν στο πιάτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που έλεγε για μικρά παιδιά, στην αρχή νόμιζα πως ο Κωτσόβολος είχε στήσει sweatshop στα Βριλήσσια.

Μετά νόμιζα ότι εννοεί τους ενήλικες (αλλά νέους) υπαλλήλους που λουφάρουν και παίζουν με το εμπόρευμα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν καταλαβα τι φαση παιχτηκε. Δεν εχω δει ποτε πιτσιρικια να λιωνουν σε λαπτοπ πολυκαταστηματος. Μονο σε κατι κονσολες στο υπογειο του Public Συνταγματος και στο Μινιον.

1 ώρα πριν, margaritagr είπε

Χαχαχαχαχχα ρε τι προβληματα εχετε μερικοι;;;

Δηλ πριν δεις αυτη την σπαρακτικη και τρισαθλια εικονα δε σου χε περασει ποτε απο το μυαλο οτι καποιος μπορει να "κακομεταχειριστει" ενα εκθεσιακο προιον;;

Και εγω ειχα ακουσει οτι κατι τετοια συμβαινουν σε χωρες του τριτου κοσμου, αλλα δεν περιμενα οτι θα συμβαινει και στην καρδια της Αθηνας. Ποσο πιο χαμηλα θα πεσουμε πια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

διαγωνισμός!!!!

μετρήστε τα ενλόγω και κερδίστε ένα ολοκαίνουργιο εκθεσιακό λαπτοπ του κουτιού με έξτρα πληκτρολόγιο επάνω στο πληκτρολόγιο του :

7 ώρες πριν, mypagio είπε

επισκέφτηκα το εν λόγω κατάστημα σήμερα λίγο μετά τις 16:00. Αναζητώντας το εν λόγω εκθεσιακό προϊόν, και αδυνατώντας να το εντοπίσω, απευθύνθηκα σε υπάλληλο για να μου δείξει το προϊόν. Ο εν λόγω υπάλληλος μετά από λίγο με οδήγησε σε έναν χώρο στο πίσω μέρος του καταστήματος όπου η εικόνα που αντίκρισα ήταν το λιγότερο άθλια έως αποκρουστική. Στον εν λόγω χώρο βρίσκονταν κάποια παιδιά ιδιαίτερα μικρής ηλικίας

το εν λόγω απόσπασμα ήτανε ίσως το πιο αστείο

Επεξ/σία από le vent nous porterAAAA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, margaritagr είπε

Χαχαχαχαχχα ρε τι προβληματα εχετε μερικοι;;;

Δηλ πριν δεις αυτη την σπαρακτικη και τρισαθλια εικονα δε σου χε περασει ποτε απο το μυαλο οτι καποιος μπορει να "κακομεταχειριστει" ενα εκθεσιακο προιον;;

ναι μου εχει περασει αλλα δεν μετραει, ημουν στο τμημα πλαστικων κουκλων του σεκς σοπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ivyhae είπε

Αμέσως επρεπε να πάρεις τηλέφωνο στην Ελληνική Φιλολαπτοπικη Εταιρία και να καταγγείλεις την κακομεταχείριση του υπολογιστή.

Αν ειναι δυνατόν να συμβαίνουν αυτα εν ετη 2018.

Το επιχείρησα ήδη εκ μέρους του ΟΠ καθώς με συγκίνησε η αποστομοτικη εμπειρία του.

Αλλά ως γνήσια υπηρεσία του δημοσίου δεν σηκώνουν τηλέφωνα,από σήμερα κι όλας πετάω για Αθήνα για να πάω να σταθώ στις ουρές να διαμαρτυρηθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τρια πράγματα που έκανες λάθος στο email. 

Πρώτα από όλα ανέφερες την κλασσική ατάκα που λένε ολοι. Είμαι πελάτης. Σε όποιον υπάλληλο το πεις αυτό ή διαβάσει το email σου, τον έχασες. Ακούνε τόσα πολλά κάθε μέρα που πραγματικά δεν τους νοιάζει και μετά από ένα σημείο είναι εκνευριστικό. 

Δεύτερον. Είπες την άλλη κλασική ατακα. Είμαι τεχνικός. Ναι οκ μπορείς να ξέρεις χίλια πράγματα να έχεις μάστερ στους υπολογιστές αλλά τον άλλον δεν τον νοιάζει και ειδικά στο πρόβλημα για το οποίο έστειλες email. Όταν λες στον άλλο είμαι τεχνικός, ξέρω από αυτά κλπ αμέσως σκέφτεται α ρνα ακόμα αουγκανο που το παίζει ψαγμένος. 

Και τρίτον. Πολύ κλάψα. Έστειλες ένα κατεβατό που γράφεις σαν να είδες δεμενα παιδιά σκλάβους να είναι έτοιμα να ικανοποιησουν την φαντασίωση κάθε πελάτη και μετά από το σοκ(!!!!) πηγές νοσοκομείο να γλυτώσεις το εγκεφαλικό.

Δηλαδή έλεος. Οκ είδες κάτι που δεν σου άρεσε, πες στο στον υπεύθυνο και μην ξαναπατήσεις ποτέ εκεί μεσα. Με το παραπάνω μυνημα θα γελάσουν πολύ πάντως στην εξυπηρέτηση πελατών. 

 

ΥΓ Δεν δουλεύω στον κωτσο. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οι υπάλληλοι εκνευρίζονται όταν τους υπενθυμίσεις ότι είσαι ο πελάτης και εκπροσωπούν το κατάστημα, τότε από κακή νοοτροπία και πολύ κακώς κι αδικαιολόγητα εκνευρίζονται, αν και όπου συμβαίνει αυτό δεν βρίσκονται σε αυτή τη θέση για να έχουν αυτό το δικαίωμα. Στο εξωτερικό σε σοβαρές χώρες, τέτοια δε χωράνε στην αντιμετώπιση του πελάτη.

Και επίσης ο πελάτης δικαιούται σεβασμού, είτε δηλώσει τεχνικός είτε εφημεριδοπώλης, είτε ο,τιδήποτε. Η προσωπικότητα του καθενός οφείλει να γίνεται σεβαστή.

Μια παρατήρηη ασχέτως του ts για το αφήγημα του οποίου είπα παραπάνω τη γνώμη μου, Δυστυχώς στην Ελλάδα έχουμε αρκετούς κακούς υπαλλήλους που παίρνουν μαγαζιά στο λαιμό τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...