Προς το περιεχόμενο

H ναυαρχίδα Nubia Z18 της ZTE επιδεικνύει εντυπωσιακό «screen-to-body ratio» 91,8%


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, Agony είπε

Υπαρχει κινητο με οθονη μπροστα και πισω ? Δλδ να δουλευεω νετ μπροστα και βιντεος πισω ?

Απο ολα εχει ο μπαξες και με 2 και με 3 οθονες

 

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Screenshot_3.png


 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Ποσο λαθος εισαι. Εκλεισα 4.5 χρονια με το εξαιρετικο note 3. Πρεπει να μου εχει πεσει 50 φορες ολα αυτα τα χρονια τι τσιμεντο τι ασφαλτο χωμα μαρμαρο παντου η οθονη δεν εχει γρατζουνια. Το bezel απο την αλλη εχει βαθουλωματα γδαρσιματα κτλ. Ποτε δεν του εβαλα θηκη το χαιρομαι απο την πρωτη μερα. Γρατζουνια η οθονη. Αντε τολμησε να σου πεσει ενα κινητο με 85% ratio κατω το οποιο δεν ξερει τι ειναι bezels. Ξανα λεω με 75% ratio που εχει το note 3 εβγαλα 5 χρονια χωρις γρατζουνια με απειρες πτωσεις. Μην λετε οτι θελετε.

Και μονος σου το λες.. έχεις ενα κινητο φτιαγμένο απο πλαστικο που σου έχει πεσει κατω 100 φορες και εχει 100 γρατζουνιες (και που ετυχε να μη χαλασει οτιδηπιοτε αλλο)... εγω μιλάω για τη πλειοψηφια των ανθρώπων οταν δινουν ενα σεβαστο ποσο, κοιτάνε να προστατέψουν το κινητό τους ( δε χρειάζεται να σπασει η οθόνη για να θεωρηθεί χαλασμένο), το οποίο είναι κατασκευασμένο απο ευθραστα-premium υλικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, cpgr είπε

Και μονος σου το λες.. έχεις ενα κινητο φτιαγμένο απο πλαστικο που σου έχει πεσει κατω 100 φορες και εχει 100 γρατζουνιες (και που ετυχε να μη χαλασει οτιδηπιοτε αλλο)... εγω μιλάω για τη πλειοψηφια των ανθρώπων οταν δινουν ενα σεβαστο ποσο, κοιτάνε να προστατέψουν το κινητό τους ( δε χρειάζεται να σπασει η οθόνη για να θεωρηθεί χαλασμένο), το οποίο είναι κατασκευασμένο απο ευθραστα-premium υλικα...

850 ειχε το κινητο που πηρα για αυτο και σημερα ειναι καλυτερο απο πολλα κινητα μεχρι 250 ευρω προφανως δεν θα παρω γυαλινο για τη δουλεια μου δεν καθομαι ολη μερα σε ενα γραφειο ωστε να μην φοβαμαι να μου πεσει το κινητο. Το marketing καλα κρατει παντως παρτε γυαλινα κινητα βαλτε τα θηκες και χαρειτε τα. 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Arkin είπε

850 ειχε το κινητο που πηρα για αυτο και σημερα ειναι καλυτερο απο πολλα κινητα μεχρι 250 ευρω προφανως δεν θα παρω γυαλινο για τη δουλεια μου δεν καθομαι ολη μερα σε ενα γραφειο ωστε να μην φοβαμαι να μου πεσει το κινητο. Το marketing καλα κρατει παντως παρτε γυαλινα κινητα βαλτε τα θηκες και χαρειτε τα. 

Ναι μεχρι στιγμης περα απο καποια κινεζικα της πλακας δεν εχει φτιαχτει μια καλη υλοποιηση που να προστατευει καλα απο πτωσεις και να ειναι και αισθητικα αποδεκτο...(Galaxy active ισως αλλα μονο αμερικα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, cpgr είπε

Ναι μεχρι στιγμης περα απο καποια κινεζικα της πλακας δεν εχει φτιαχτει μια καλη υλοποιηση που να προστατευει καλα απο πτωσεις και να ειναι και αισθητικα αποδεκτο...(Galaxy active ισως αλλα μονο αμερικα...)

LG zero.Προσπαθουσα 1 μήνα σε καθημερινή βάση να το σπάσω.Εν τέλη μετά από 1 μήνα τα κατάφερα και μετά από την 10 φορεε εκσφενδονησης σε ντουβαρι με όλη μου την δύναμη.Υπ όψιν και πτώσεις από το μηχανάκι εν κινήσει και πολλά άλλα υπέφερε το καημένο.Και δεν έκανε κιχ.

Βέβαια είναι ξεπερασμένο hardware πλέον αλλά....

Υπάρχουν φυσικά και τα KAT κινητά αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα.

Επεξ/σία από TsoliasGR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/9/2018 στις 1:08 ΜΜ, Arkin είπε

85.8 ειναι το raio του οχι 91.8.

https://www.gsmarena.com/zte_nubia_z18-9171.php

To meizu 16 plus εχει 86%

https://www.gsmarena.com/meizu_16_plus-9279.php

Και το find x 87%

https://www.gsmarena.com/oppo_find_x-7885.php

Πανω απο 87 δεν εχει κανενα μεχρι στιγμης.

https://www.gsmarena.com/vivo_nex_s-9227.php

Και το vivo NEX S 86% (πολύ ανθεκτικό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/9/2018 στις 6:08 ΜΜ, cpgr είπε

Ναι μεχρι στιγμης περα απο καποια κινεζικα της πλακας δεν εχει φτιαχτει μια καλη υλοποιηση που να προστατευει καλα απο πτωσεις και να ειναι και αισθητικα αποδεκτο...(Galaxy active ισως αλλα μονο αμερικα...)

Η Ulefone κάνει καλή δουλειά σε αυτόν τον τομέα. Έχει και καθαρό λειτουργικό  σχετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...