Προς το περιεχόμενο

[Light In the box εφαρμογή - EU αποθήκη] Power bank xiaomi 10000mah 2i στα 10.31€ και xiaomi 20000mah 2C στα 18€ [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, blueangel3 είπε

Σιγουρα ειναι ενταξει ? Στο 20Κ δεν αναφερει καν το ονομα Xiaomi..Αν γνωρίζει κανείς κατι παραπανω ας μας απαντησει.

Χωρίς να βάζω το χέρι μου στη φωτιά, την ίδια απορία έχω και γω όπως επίσης και κάποιος άλλος που έκανε ερώτηση. Του απάντησαν πως είναι 100% αυθεντικό.

Επεξ/σία από FKLDS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν site είναι αξιόπιστο, απλά το παρατήσαμε σχεδόν όλοι για τον τρόπο που είχε σχετικά με το τελωνειο.

Έχω δυο θα πάρω ακόμα ένα , τέσσερις είμαστε στο σπίτι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το τονίζω. Για την μειωμένη τιμή, η αγορά πρέπει να γίνει από την εφαρμογή του light in the box με την οποία δίνει έκπτωση 40% στα μεταφορικά.

Επεξ/σία από FKLDS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ το πήρα απ' το κινητό χωρίς να έχω την εφαρμογή και πάλι μου έκανε την έκπτωση. Πήρα 2 10αρες με 19,50 ευρώ, την ασφάλεια τελωνείου την πλήρωσα.

Επεξ/σία από vali
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε chrome από pc, μου βγάζει 14€ το 10αρι και 22€ το 20αρι. Ίσως να φταίει η cache, τα cookies κλπ κλπ. Το πιθανότερο είναι και σε άλλους να βγάζει τις μειωμένες τιμές χωρίς να χρειάζεται η εφαρμογή. Δοκιμάστε ό,τι σας βολεύει καλύτερα.

Επεξ/σία από FKLDS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται και από desktop κανονικά αλλά εγώ από την αρχή έβαλα τη σελίδα να τη βλέπω με dev tools σαν Pixel 2 οπότε δεν μπορώ να επιβεβαιώσω αν γινόταν και κατευθείαν. Βγήκε 10,30€ ακριβώς, πάλι μπήκαμε σε "έξοδα" :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...