Προς το περιεχόμενο

[Light In the box εφαρμογή - EU αποθήκη] Power bank xiaomi 10000mah 2i στα 10.31€ και xiaomi 20000mah 2C στα 18€ [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσημα η Xiaomi εχει ανακοινώσει ότι το 80% των powerbank της που πωλούνται στη αγορά είναι fake.
https://www.xiaomitoday.com/xiaomi-power-banks-fake-says-lei-jun/

Οδηγός αναγνώρισης fake:
https://www.techmesto.com/identify-fake-xiaomi-power-bank/

Αγορά με refund "μυρίζει" εδώ χαχα😛

Επεξ/σία από Tantalord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξαιρετικές τιμές και είναι και από Ευρωπαική αποθήκη. Ευχαριστούμε TS.

 

Υ.Γ. Η αλήθεια είναι πως είναι κάπως ύποπτα φθηνό και βλέπω οτι αντίστοιχα listings στο site με το ίδιο powerbank σε αισθητά πιο υψηλή τιμή. Το light in the box λειτουργεί με πωλητές, ή οτι πουλάει το πουλάει το ίδιο το κατάστημα;

Επεξ/σία από carolosjk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κανένα ελληνικό σαιτ δεν ειδα οτι το 20000 υποστηρίζει quick charge 3. ετσι πηρα το κλασικο intenso στα 20 ευρω για να είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χωρίς να θέλω να φανώ απαισιόδοξος, από τις λίγες φωτό που έχουνε κάτω από το 10αρι οι προηγούμενοι αγοραστές, η κάτω πλευρά του που φαίνονται τα χαρακτηριστικά διαφέρει από το original.

Επεξ/σία από geodark
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, geodark είπε

Χωρίς να θέλω να φανώ απαισιόδοξος, από τις λίγες φωτό που έχουνε κάτω από το 10αρι οι προηγούμενοι αγοραστές, η κάτω πλευρά του που φαίνονται τα χαρακτηριστικά διαφέρει από το original.

Μήπως το συγκρίνεις με το 2 και όχι το 2i ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγαίνει και πιο φθηνα αν πληρώσετε σε δολάρια (και φυσικά έχετε και ξένη κάρτα). Το πήρα 9,77€ με κάρτα N26 και πληρωμή σε δολάρια. Σε € μου το έβγαζε κανονικά 10,31€. Από browser pc το έκανα μονο που το είχα σε mobile version (πατάτε f12 και μετά το εικονίδιο για αλλαγή σε mobile) . Ευχαριστώ.

 

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...