Προς το περιεχόμενο

[Light In the box εφαρμογή - EU αποθήκη] Power bank xiaomi 10000mah 2i στα 10.31€ και xiaomi 20000mah 2C στα 18€ [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα και εγώ δύο΄10.000, μέσα από την εφαρμογή πληρώνοντας σε δολάρια. 17.85 ευρώ και οι 2 με τα μεταφορικά <9 ευρώ η μία. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To 20ρι μου το δείχνει 12,73 με Local Standard ( Fulfilled by our European warehouse ) με αρχική τιμή 54,5 (γελάνε και οι πέτρες). Το 10ρι  που με ενδιέφερ out of stock, ευχαριστώ πάντως τον ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, captnemo είπε

Τα στέλνουν "Local Standard (PL-B2CMail-untrack)-No Tracking"

Απλά το γράφω εδώ, χωρίς να είναι κανόνας: μία παλαιότερη παραγγελία (αλλά συστημένη) με την ίδια μεταφορική, ξεκίνησε από Ισπανία και την παρέλαβα σχετικά γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, kronos73 είπε

To 20ρι μου το δείχνει 12,73 με Local Standard ( Fulfilled by our European warehouse ) με αρχική τιμή 54,5 (γελάνε και οι πέτρες). Το 10ρι  που με ενδιέφερ out of stock, ευχαριστώ πάντως τον ts.

Ναι όντως το έχουν πλέον στα 12,73(77% off) ευρω το 20άρι!!

Τρομερή τιμή για το 20άρι αν είναι όντως το original.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, G.makrihairis said:

Ναι όντως το έχουν πλέον στα 12,73(77% off) ευρω το 20άρι!!

Τρομερή τιμή για το 20άρι αν είναι όντως το original.....

Τοσο πρέπει να το είχαν και πριν. Απλά δεν έχουν βάλει μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Τοσο πρέπει να το είχαν και πριν. Απλά δεν έχουν βάλει μεταφορικα.

Ναι έχεις δίκιο!Με μεταφορικά πάει 17.99.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι το καινούργιο 20αρι είναι το παρακάτω το οποίο φορτίζεται με 2 εισόδους και έχεις 2 εξόδους usb και ακόμα μια έξοδο από την type c που είναι 2 σε 1. Για αυτό έβγαλαν πιο φθηνά τα παλιά. 

 

 

Screenshot_20180907-142850.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα και γω ένα 20άρι. Δυνατή προσφορά και καλή ευκαιρία να δοκιμάσω το LightInABox που έχω δει αξιολογες προσφορές στο παρελθόν αλλά το φοβόμουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, makhs5 είπε

Βρε παιδια, πως είναι δυνατον να είναι από ευρωπαικη αποθηκη όπως λεει, και να σου βγαζει όμως υποχρεωτικη επιλογή ποσου για απαλλαγη τελωνειου? Δε ξερω αλλα κατι δε μου στεκει. Κανενα άλλο σαιτ δεν το κανει αυτό όταν ερχονται από ευρωπαικη αποθηκη, κανω καποιο λαθος?

image.png.5c99de7bd3402cc10b85a275271eac15.png

Αυτό απαντήσαν στο Q&A. Καλύτερα βέβαια να το βάζανε απευθείας στην τιμή να μη μπερδεύουν τον κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...