Προς το περιεχόμενο

[Light In the box εφαρμογή - EU αποθήκη] Power bank xiaomi 10000mah 2i στα 10.31€ και xiaomi 20000mah 2C στα 18€ [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Konstantin77 said:

Πήρρα και εγώ 2 γιατί βγαίνουν λίγο λιγότερο οι 2 (34,5 ευρώ). Απλά πάτε με οποιονδήποτε browser στο https://m.lightinthebox.com

προσοχη για τελωνιο εκτως αν εβαλες "σωστη" μεθοδο αποστολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο τις φωτο το κοβω για fake το 20.000, πολυ δυνατα led και τα γραμματα απο κατω φαινονται πιο εντονα και διαφορετικη διαταξη.

Επεξ/σία από Antonis3d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εφόσον στα Q/A δηλώνει πως είναι αυθεντικό, νομίζω πως μπορεί κάποιος να κανει dispute. Κρατήστε screenshot.

Σήμερα διαπιστώνω πως πλέον δεν στέλνει Ελλάδα. Ίσως τελείωσε το ευρωπαϊκό στοκ ή κάπου κολλησαν με την αποστολή. Ελπίζω να αποστείλει τις προηγούμενες παραγγελίες και να μην αρχίσει τα άκυρα. Κάτι ανάλογο έκανε πριν λιγους μήνες, σε παρόμοιο promo.

Επεξ/σία από FKLDS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, FKLDS είπε

Σήμερα διαπιστώνω πως πλέον δεν στέλνει Ελλάδα. Ίσως τελείωσε το ευρωπαϊκό στοκ ή κάπου κολλησαν με την αποστολή. Ελπίζω να αποστείλει τις προηγούμενες παραγγελίες και να μην αρχίσει τα άκυρα. Κάτι ανάλογο έκανε πριν λιγους μήνες, σε παρόμοιο promo.

Ειναι λιγο περιεργο αυτο γιατι σε αλλες ευρωπαικες χωρες δειχνει να στέλνει. Αρα δεν ειναι θεμα στοκ. Και επίσης δεν μας εξαιρεσαν γενικα σαν χωρα αλλα μονο στο συγκεκριμενο προιον.

ΥΓ. Σε εμένα μου το εστειλαν χθες.

Επεξ/σία από runner69
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, runner69 είπε

Ειναι λιγο περιεργο αυτο γιατι σε αλλες ευρωπαικες χωρες δειχνει να στέλνει. Αρα δεν ειναι θεμα στοκ. Και επίσης δεν μας εξαιρεσαν γενικα σαν χωρα αλλα μονο στο συγκεκριμενο προιον.

ΥΓ. Σε εμένα μου το εστειλαν χθες.

Προφανώς είναι δύο παράγοντες που παίζουν ρόλο: η τοποθεσία της συγκεκριμένης ευρωπαϊκής αποθήκης που διαθέτει το συγκεκριμένο power bank και η δεύτερη παράμετρος είναι η μεταφορική εταιρεία. Αν μέχρι χθες έστελνε Ελλάδα και πλέον όχι, ίσως η συγκεκριμενη αποθήκη (ή ο συνδυασμός αποθήκης - μεταφορικής) που είχε τη δυνατότητα να το κάνει ξεστοκαρε (και οι υπόλοιπες ευρωπαϊκές αποθήκες μπορούν να στείλουν σε κάποιες χώρες, αλλά οχι Ελλάδα). Γι'αυτό και δεν αναφέρει ως "out of stock" το 20αρι - υπάρχει σε άλλες ευρωπαϊκές αποθήκες, αλλά δεν εξυπηρετούν Ελλάδα (κάτι ανάλογο με τις ευρωπαϊκές αποθήκες του gearbest).

Επεξ/σία από FKLDS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο ερώτηση που τους εκανα το powerbank αποστελλετε απο το warehouse που εχουν στην πολωνια,και χρειάζεται (παντα συμφωνα με το καταστημα) 8 με 12 ημερες για να φτασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, George b είπε

Μετά απο ερώτηση που τους εκανα το powerbank αποστελλετε απο το warehouse που εχουν στην πολωνια,και χρειάζεται (παντα συμφωνα με το καταστημα) 8 με 12 ημερες για να φτασει.

8-12; Γιατί γράφουν 3-5 τότε; Ε ρε γλέντια που έχουν να γίνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έγινε σήμερα αποστολή :

PL-B2CMail-untrack

Το tracking βγάζει 3 εταιρίες, 2 κινέζικες και μια ουκρανική 

 

Επεξ/σία από ZaxasK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, ZaxasK είπε

Έγινε σήμερα αποστολή :

PL-B2CMail-untrack

Το tracking βγάζει 3 εταιρίες, 2 κινέζικες και μια ουκρανική 

Αυτά είναι "μαντεψιες" του 17track. Δεν ισχύει. Λογικά δεν θα πάρουμε τρακινγκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ομως δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα αν βαλουμε εδω το tracking number https://www.aftership.com/couriers/b2ceurope εμφανιζει καποιες πληροφοριες.

 

Το εχει παρει κανεις μεχρι τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...