Προς το περιεχόμενο

[Light In the box εφαρμογή - EU αποθήκη] Power bank xiaomi 10000mah 2i στα 10.31€ και xiaomi 20000mah 2C στα 18€ [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πρωτη και τελευταια φορα που κανω παραγγελια σ αυτους  

 6 σεπτεμβρη παραγγελνω το 10αρι και πληρωνω με paypal

 10 ανοιγω ticket γιατι φαίνονταν οτι δεν το ειχα πληρωσει 

στις 12 μου στελνουν μειλ οτι ειδαν οτι τους πληρωσα και θα το στειλουν

σημερα ξανα ανοιγω  ticket και η απαντηση οτι το εχουν διαθεσιμο αλλα λογο πολλων παραγγελιων

δεν μπορεσαν να το στειλουν πως δεν ξερουν και πότε 

και το πιο ωραιο 

ΟΤΑΝ κάποτε παραλάβω θα μου δώσουν κουπόνι 5% τις παραγγελιας μου δηλαδη 50λεπτα για επομενη αγορα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vpanos1 είπε

πρωτη και τελευταια φορα που κανω παραγγελια σ αυτους  

 6 σεπτεμβρη παραγγελνω το 10αρι και πληρωνω με paypal

 10 ανοιγω ticket γιατι φαίνονταν οτι δεν το ειχα πληρωσει 

στις 12 μου στελνουν μειλ οτι ειδαν οτι τους πληρωσα και θα το στειλουν

σημερα ξανα ανοιγω  ticket και η απαντηση οτι το εχουν διαθεσιμο αλλα λογο πολλων παραγγελιων

δεν μπορεσαν να το στειλουν πως δεν ξερουν και πότε 

και το πιο ωραιο 

ΟΤΑΝ κάποτε παραλάβω θα μου δώσουν κουπόνι 5% τις παραγγελιας μου δηλαδη 50λεπτα για επομενη αγορα

χαχα Φιλε μου και σε εμενα το ιδιο ειπαν, οποτε προβλεπω α) σου στελνουν μνμ οτι σου ακυρωνουν την παραγγελια, β) σε προτρεπουν να αγορασεις κατι αλλο με τα λεφτα και να μην τα κανεις refund στην paypal. Οι ανθρωποι ειναι οι χειροτεροι. Αποψη μου δεν πιστευω οτι θα παραλαβεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ambercombie είπε

χαχα Φιλε μου και σε εμενα το ιδιο ειπαν, οποτε προβλεπω α) σου στελνουν μνμ οτι σου ακυρωνουν την παραγγελια, β) σε προτρεπουν να αγορασεις κατι αλλο με τα λεφτα και να μην τα κανεις refund στην paypal. Οι ανθρωποι ειναι οι χειροτεροι. Αποψη μου δεν πιστευω οτι θα παραλαβεις

το ακυρωσα ειδη 

ακου δεν ξερουν ποτε θα το στειλουν 

ποιος ξερει τοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και σε μένα επαρχία το 20.000.. είναι το original είχα άλλο ενα εδώ κ 1,5 χρόνο με είχε βγάλει παλικάρι... αλλά δεν χανόταν τέτοια ευκαιρία πάντα χρειάζεται ένα τέτοιο.. thnx στον TS ακόμα μια φορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω μια απορία για τα power banks και την ταχεία φόρτιση. Η συσκευή μου (Lenovo Z2 plus) επίσημα δεν υποστηρίζει quick charge (παρόλο που έχει τον Snapdragon 820 αλλά το QC 3 είναι απενεργοποιημένο) και όσοι δοκίμασαν φορτιστή με qc 3 έκανα ζημιά. Θα έχω πρόβλημα με power bank που αναγράφει quick charge 3? (Ο επίσημος φορτιστής δίνει 5.3V/2.5A (13.25W) )

Επεξ/σία από Atοm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...