Προς το περιεχόμενο

sygic car navigation 50%


cac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη ψαχνω για navi να συνεργαζεται με mirrorlink για το αυτοκινητο. Νομιζω ότι είναι καλή προσφορα . Ηταν με 25% εκπτωση μεχρι χθες. Νομιζω περιλαμβάνει όλα τα καλούδια

https://eshop.sygic.com/en/car-navigation



 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εϊχα αγοράσει πέρισυ το Lifetime License για όλη την Ευρώπη με 75% έκπτωση.

Έχει πολλές προσφορές ανα καιρούς, καλό είναι να γραφτείς στο newsletter τους να σου έρχονται άμεσα οι προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο δικό μου αμάξι seat ibiza tgi με Android infotainment, αγόρασα το Sygic GPS Navigation for Android (World + Traffic)Lifetime Premium license στα ίδια €€ που είναι και τώρα και παίζει μια χαρά, συνδέεται με το κινητό μέσω Hotspot για ενημερώσεις κτλ... 

 Έβλεπα το car navigation κι εγώ, αλλά μου είπαν ότι είναι το ίδιο.. Κκαι προτίμησα το φθηνότερο 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει το αυτοκίνητο Apple Carplay ή Android auto υπάρχει λόγος να αγοράσει κάποιος την εφαρμογή ή θα δουλέψει και με την δωρεάν έκδοση; Βασικά για ποιο λόγο να χρησιμοποιεί κάποιος mirrorlink αντί Carplay ή android auto;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Για ποιο λογο δεν σας καλυπτει το google maps. Ρωταω γιατι ειμαι ασχετος

Για ποιο λόγο να χαρίζεις προσωπικά/δεδομένα στην γοογλε; Ρωτάω γιατί είμαι άμπαλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Για ποιο λόγο να χαρίζεις προσωπικά/δεδομένα στην γοογλε; Ρωτάω γιατί είμαι άμπαλος.

Ποιο προγραμμα μου συστηνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, non-serviam είπε

Για ποιο λόγο να χαρίζεις προσωπικά/δεδομένα στην γοογλε; Ρωτάω γιατί είμαι άμπαλος.

Είχα αγοράσει και εγώ το Sygic Car Navigation το οποίο πέρα από το γεγονός ότι πλέον μου βγάζει προβλήματα και τώρα δε δουλεύει καλά με mirrorlink , δε με άφηνε να ακούω παράλληλα μουσική μέσω bluetooth από το κινητό.

Από τότε που έβαλα android auto χρησιμοποιώ μόνο αυτό για τους εξής λόγους:

  • Δέχεται φωνητικές εντολές από το voice input του αυτοκινήτου.. Λειτουργεί με ελληνικές οδούς και ονόματα καταστημάτων/τοποθεσιών
  • Υποστηρίζει spotify οπότε παίζεις μουσική παράλληλα
  • Είναι google maps οπότε έχεις όλα τα benefits

Το μόνο αρνητικό είναι ότι σε κάνα νησί/εξοχή μπορεί να μην έχει internet, οπότε εκεί θέλει κάτι offiline, όπως sygic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...