Προς το περιεχόμενο

Samsung 860 evo 500GB 87.55 @amazon.de [ΤΕΛΟΣ]


alexakos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, matrixxx είπε

Οσο θα τον αγοραζε και απο Ελλαδα ομως; Με express μπορει να του εφτασε και 100 ευρω. Μην νομισει καποιος οτι τον αγορασε ο φιλος 80 ευρω.

Ήθελα 2 δίσκους και μία βάση για τον έναν. Έφτασαν τα 170Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για την ιστορία ο δικός μου 850 Evo έφτασε σε μια βδομάδα ακριβως! Παρόλο που είχα βάλει standard shipping (5.53€) ήρθε με κουριερ γενική ταχυδρομική. Προσεγμένο πακεταρισμα κουτάκι άμαζον κτλ. 

Είναι ήδη εγκατεστημένος στο Vaio και απλά πετάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, BALABANIS είπε

Για την ιστορία ο δικός μου 850 Evo έφτασε σε μια βδομάδα ακριβως! Παρόλο που είχα βάλει standard shipping (5.53€) ήρθε με κουριερ γενική ταχυδρομική. Προσεγμένο πακεταρισμα κουτάκι άμαζον κτλ. 

Είναι ήδη εγκατεστημένος στο Vaio και απλά πετάει!

Γρήγορα σου ήρθε.

Εμένα φαίνεται ακόμα Γερμανία και αναμενεται να μου έρθει (σύμφωνα με το amazon) στις 18 του μήνα.

Σε εσένα πότε είχε πιθανή παραλαβή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω Τριτη 18 του μηνα παραλαμβανω λεει..Οποτε αναμονη 3 μερουλες..Το θεμα ειναι με τι θα ερθει τελικα..Θα παει στα ΕΛΤΑ ή θα ερθει με Γενικη οπως του φιλου πιο πανω;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, nikos16717 είπε

Γρήγορα σου ήρθε.

Εμένα φαίνεται ακόμα Γερμανία και αναμενεται να μου έρθει (σύμφωνα με το amazon) στις 18 του μήνα.

Σε εσένα πότε είχε πιθανή παραλαβή?

5/9 έκανε dispatch και είχε πιθανή 13/9. Εγώ παρέλαβα 11/9 μου ήρθε μήνυμα από Γενική ταχυδρομική. Με έκανε εντύπωση που ήρθε με κούριερ ενώ είχα standard shipping.

@Mpatz Εάν έρθει με γενική θα σου ερθει μυνημα! Μπορεις μέσω του αμαζον να δεις το track ID και να κανεις ένα search στο track17.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερχεται Ελλαδα λεει (απο Αγγλια;;) αλλα δεν φαινεται τιποτα αλλο..8 του μηνα εφυγε εμενα..Οποτε οπως ειπα αναμονη μεχρι Τριτη..Εξαλλου δεν τον καιγομαι κιολας..Αλλιως θα τον επαιρνα απο εδω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πάντως βλέπω μέσω του amazon να αναφέρει για custom declaration και πως θα αργήσει. Μπαίνει τελωνείο; Είναι δυνατόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, thephotoshoped είπε

Σήμερα πάντως βλέπω μέσω του amazon να αναφέρει για custom declaration και πως θα αργήσει. Μπαίνει τελωνείο; Είναι δυνατόν;

Και σε εμένα το ίδιο έγραψε σήμερα, βέβαια νομίζω ότι είναι κάτι τυπικό, και δεν έχει θέμα με  τελωνείο.

Επεξ/σία από nikos16717
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, thephotoshoped είπε

Σήμερα πάντως βλέπω μέσω του amazon να αναφέρει για custom declaration και πως θα αργήσει. Μπαίνει τελωνείο; Είναι δυνατόν;

Έχουμε ποτίσει μπανανία μέχρι το κόκκαλο. Από Ευρώπη έρχεται ρε παιδιά και νομίζω πως ακόμα είμαστε μέλος της, όπως και η ΜΒ (COLNBROOK , GB) για λίγο ακόμα.

Το i-Parcel γενικά γράφει άκυρα μηνύματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/9/2018 στις 2:19 ΜΜ, alexakos89 είπε

Το λινκ μου ήταν κατευθείαν από το Amazon γι αυτό τον λόγο. Πως γίνεται να είχε κάποιο referral ?

Tue. 18 Sep
8:00 AM 
Arrived at destination and will be entered into the delivery stream after successful clearance
Tue. 11 Sep
9:13 AM 
Exported i-Parcel and in transit to country of destination
Και σε εμένα έτσι έγραφε παιδιά. Σήμερα εμφάνισε οτι εφτασε στον προορισμό. 18 έλεγε το αμαζον 18 ήρθε. Αλλα η παράδοση δεν ξέρω πότε θα γίνει
UPDATE: Στο αμαζον μου γράφει πλέον
Now expected 19 September - 25 September

We're sorry your package is late

We're working with the carrier to get your package back on track, and we'll let you know when your package is out for delivery.

Please come back 26 September if you still don't have it and we'll help you out.

Was expected today

Επεξ/σία από kokyriakidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 7/9/2018 στις 2:19 ΜΜ, alexakos89 είπε

Διορθώθηκε. Ευχαριστώ. 

test

20 λεπτά πριν, kokyriakidis είπε
 

Πως γινεται να κανεις quote ενα ασχετο ποστ και μαλιστα να σου βγαζει αλλο περιεχομενο απο αυτο που εχει εδω και 11 μερες αφου το εχει επεξεργαστει 1-2 λεπτα μετα την αρχικη καταχωρηση;

Για καντε ρε παιδια και εσεις quote το παραπανω ποστ του alexakos να δω τι θα βγαλει σε σας. :confused: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6η. 7η  μάλλον μέρα η σημερινή που μου βγάζει ότι "ταξιδεύει" για τη χώρα προορισμού...αραμπάς μάλλον.

Για τις 20 έχω παράδοση, δεν μου έχει αλλάξει κάτι, αλλά μου κάνει εντύπωση όσο να'ναι.

@matrixxx, ποιό post?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το 7ο της πρωτης σελιδας που εχουμε quote-αρει οι δυο παραπανω (μπορεις να πας πατωντας στο βελακι δεξια στα δυο quotes)

 

add: kokyriakidis, πες μου οτι ειχες ανοιχτο tab απο τις 7-9 πριν κανει εντιτ ο "alexakos89" και απαντησες απο εκεινο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...