Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες του iPhone 6.1-inch που θα κυκλοφορήσει σε τέσσερα χρώματα και με dual SIM tray


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 7/9/2018 στις 9:50 ΜΜ, nick7925 είπε

Στη Γερμανία δεν ξέρω που μένεις αλλά εδώ που είμαι όλοι θέλουν ένα iPhone. Βέβαια θα υπάρξουν και αυτοί (πιτσιρικάδες, μουσουλμάνοι κλπ) που απλά το έχουν για να δείξουν ότι έχουν iPhone αλλά γενικά το μήλο πουλάει πολύ εδώ. Και οι περισσότεροι το έχουν για εργαλείο δουλειάς. Βέβαια εδώ (Γερμανία) το παίρνεις με συμβόλαιο  και δεν πληρώνεις τα μαλλιά της κεφαλής σου αλλά στην Ελλάδα είναι άνεργοι η παίρνουν 600€ και όμως θα αγοράσουν το τελευταίο iPhone. Οι Γερμανοί στην πλειοψηφία τους δεν νοιάζονται και πολύ να πουλήσουν μούρη.

Ε ναι. Ακόμη και το Χ το δίνουν με 40-45€ συμβόλαιο. Που ανετα τα αντέχει ο μέσος γερμανικός μισθός.

Παρόλα αυτά ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ να μην τα δώσουν γιατί με λιγότερα χρήματα κάνουν τη δουλειά τους..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, pseira είπε

Ε ναι. Ακόμη και το Χ το δίνουν με 40-45€ συμβόλαιο. Που ανετα τα αντέχει ο μέσος γερμανικός μισθός.

Παρόλα αυτά ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ να μην τα δώσουν γιατί με λιγότερα χρήματα κάνουν τη δουλειά τους..

Ακριβός όπως τα λες φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, pseira said:

Ε ναι. Ακόμη και το Χ το δίνουν με 40-45€ συμβόλαιο. Που ανετα τα αντέχει ο μέσος γερμανικός μισθός.

Παρόλα αυτά ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ να μην τα δώσουν γιατί με λιγότερα χρήματα κάνουν τη δουλειά τους..

Όπως με τη μία σαλάτα στα 4 και ψωμάκι περίσσευμα απ' το ξενοδοχείο; 😄 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοση συσωρευμενη γνωση σε 10 σελιδες ειχα καιρο να δω

στη γερμανια το iphone ειναι αντικειμενο δουλειας (μαλλον στις γραμμες παραγωγης της γερμανιας ολοι εχουν ενα iphone και παιζουνε)

panosveto12 εισαι μεγαλο τρολ αλλα οπως βλεπεις κανεις δεν ασχολειτε μαζι σου

μαθαμε επισης οτι το android μαζευτηκανε και το εκαναν 5-10 developers

μονο κινεζοι χρειαζονται dual sim

 

μονο το ινσομνια να διαβασει η τροικα θα πει οτι εδω εχουμε να κανουμε με βληματα μνημονιο μεχρι να σβησει ο ηλιος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

10 μοντέλα iPhone αλλά δεν έβγαλε SE 2 στις 5" bezeless που θα πουλούσε σαν τρελό.Η Sony έχει το μονοπώλιο στα compact smartphones αλλά με μεγάλα bezels.Τουλαχιστον βάζει stereo speakers κλπ.

Μήπως η Apple δεν το έκανε γιατί η μόδα πλέον είναι κινητό παντόφλα;Πλέον δεν βρίσκεις "δυνατό" κινητό κάτω απο 5,5".

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2018 στις 4:22 ΜΜ, Yeroplatanos είπε

Η samsumg θα βγαλει αναδιπλουμενη οθονη και η μηλω εχει ειδηση για τη dual sim.

 

Και εγω θυμάμαι καποτε με ένα φίλο που μου ελεγε παρε iphone να του λέω ότι έχω 2 νουμερα (εταιρικό-προσωπικο) και θέλω dual sim και η απάντηση του ήταν "πάρε 2 iphone....." 

Μάλον εκεί στην apple δεν πάνε και πολύ καλά τα πράγματα και άρχισαν να ακούνε τον καταναλωτη... αλλά έχουν δρόμο μπροστά τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Todoras είπε

Και εγω θυμάμαι καποτε με ένα φίλο που μου ελεγε παρε iphone να του λέω ότι έχω 2 νουμερα (εταιρικό-προσωπικο) και θέλω dual sim και η απάντηση του ήταν "πάρε 2 iphone....." 

Μάλον εκεί στην apple δεν πάνε και πολύ καλά τα πράγματα και άρχισαν να ακούνε τον καταναλωτη... αλλά έχουν δρόμο μπροστά τους...

Κολλητάρι σου ο panosveto12, ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2018 στις 4:22 ΜΜ, basilis_k6 είπε

Ποσες φορες θα βγαλουν το ιδιο σχεδιο? 

Για  αυτο που τρεχουν να αντιγραψουν ολοι οι τσιν τσαν τσον  μετα λες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα δέμα που μου έστειλε ο κολλητός μου από Ελλάδα, με το Xiaomi Pocophone F1 στα €320... εχω κρατήσει και δουλέψει με όλα τα κινητά, samsung, apple και γενικά "ναυαρχίδες". Έχω κάτσει ώρες ατελείωτες τώρα και το σκαλίζω... ψάχνω να βρω να πω κάτι αρνητικό για το κινητό αυτό σε σχέση με τις ναυαρχίδες.... πραγματικά δεν βρίσκω κάτι το άσχημο. Δεν ξανά δίνω πάνω από €300 για κινητό, πριν επίσης είχα Redmi Note 5 6/64 επίσης καταπληκτικό με €190. Τι να πω ρε παιδιά, μιλάμε κοροϊδία αυτές οι εταιρείες εντελώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...