Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες του iPhone 6.1-inch που θα κυκλοφορήσει σε τέσσερα χρώματα και με dual SIM tray


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Alexandros7474 είπε

Εγω σπιτι εχω ζήλειες .... έχει κάνει κόμμα το lg πλυντήριο με το Samsung air condition και το Samsung ψυγείο και το στερεοφωνικό lg και η Samsung τηλεόραση και η lg δεύτερη τηλεόραση και η xiaomi σκούπα ΑΚΟΜΑ και η Samsung οθόνη του I phone .....

Και ζηλεύουν το κινητό μου 

Μάλλον γλυκοκοιτανε την Lg οθόνη και την samsung μνήμη του.

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Alexandros7474 είπε

 

Το λένε bezel lee 

 

Μάλλον θα το βγάλουν TFT Lee

η China exclusive  Lee

Θα παρακαλάτε τον Alibaba (com) να σας στείλει το κινέζικο στα 800€

Επεξ/σία από Istros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Istros είπε

Μάλλον θα το βγάλουν TFT Lee

η China exclusive  Lee

Θα παρακαλάτε τον Alibaba (com) να σας στείλει το κινέζικο στα 800€

Θα βλέπουμε αγγελίες ψάχνω κινέζικο iPhone. Και για ακούγεται καλύτερο "China exclusive" σε παρένθεση.

Κλαίω...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, DaRkRaGe είπε

Από περιέργεια, υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που είναι διατεθειμένος να δώσει 800 για μονή κάμερα, LCD οθόνη, no expandable storage, πιθανόν no wireless charging και πάει λέγοντας... Δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα ξεπερνάει το 5% των users του forum

Φαντάσου πόσοι Κινέζοι θα τα δώσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2018 στις 4:45 ΜΜ, Comic maniak είπε

Πρωτον αν θελαμε μεγαλη οθονη πηγαιναμε σε Vivo/Honor/Oneplus κλπ. Επισης, για τον σωστο χρηστη android το ios ειναι φυλακη. 

Το iOS ειναι φυλακη για τον "σωστο" χρηστη Android ? Φτιαγμενος εισαι μαν μου ? Ποτε ασχοληθηκες με Jailbreak να δουμε ποια ειναι χειροτερη φυλακη μετα… Εκατσα και ασχοληθηκα προσφατα με το Activator του Ryan Petrich και εστησα κοντά στους 80 κανόνες οι οποιοι ολοι δουλευουν με τρομερο Consistency… Σε συνδυασμο με αυτοματες λαμπες, πριζες,αφυγραντηρες,κλιματιστικα,γκαραζοπορτες, Smart Locks κ.α. τετοια, με τη βοηθεια του τρομερου HomeKit κατηντησα να μην σκεφτομαι καθολου… Ολα αυτοματοποιηθηκαν πληρως… Την αλλη φορα ημουν με το μωρο στο αυτοκινητο και χωρις να αγγιξω το κινητο μολις εφτασα στο Garage της πολυκατοικιας ανοιξε το κλιματιστικο στο σαλόνι… Εστησα απλως ενα Rule στο Activator το οποιο χρησιμοποιει Location-Based Reminder και σε αποσταση 40 μετρων και κατω απο την εισοδο μου στην πολυκατοικια ενεργοποιειται αυτοματα… Οταν θα τα κανεις αυτα με το ROOTED Ανδροιδες σου give me a call !  Η Μεγαλυτερη παπαρια με τα Android ειναι οτι το 80% των χρηστων του πιστευει οτι το OS ειναι "Unlocked" αλλα στην πραγματικοτητα χωρις Root εισαι εξισου καργα Limited…Εκτος και αν οι αναγκες σου ειναι ιδιες με του Federer… Που ειμαστε στο 2018 και ασχολειται ακομα με το BlueTooth File Exchange. Try to prove me wrong with valid arguments :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι απο θεμα μεγεθους, θα ειναι το ιδανικο! Τα αλλα δυο, το ενα ειναι μεγαλο και το αλλο οριακα μικρο (για τα γουστα μου παντα). Για χρωμα τωρα, νομιζω οτι το κοκκινακι τα "σπαει"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, crystalp2 είπε

Καλύτερα να τα δώσω  910€ να πάρω Playstation 4 pro + games+TV παρά να πάρω iphone

ναι αλλά το PS δε παίρνει τηλ!! 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οικονομικο 800ευρ...για το ροτσαηλντ απευθηνεται μου φενεται..Αυτο για ολες τις εταιριες που εχουν ξεφυγει ενοειται μη παρεξηγηθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί παιδιά τα έχετε με την απλ όταν το note βγήκε σε ίδια τιμη; όποιος θέλει παίρνει i phone αν νομίζει ότι θα του δώσει κάτι στο ιματζ του...  εγώ προσωπικά έχω να πάρω Χρόνια iPhone τα τηλέφωνα είναι κορυφαία Αλλά εμένα δεν με βολεύουν!!  πάντως αν όσοι παίρνουν  iphone δεν το βλέπουν σαν συσκευή αλλά σαν μια επένδυση για το στυλ τους Καλώς το κάνουν όσοι το βλέπουν σαν την καλύτερη συσκευή πάλι καλως η επιλογή δεν γίνετε πάντα από τα ίδια κριτήρια...   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εμένα δε με νοιάζει όσοι το βρίσκετε ακριβό για μούρη κράζετε το iOS  κτλπ δε θα το χρησιμοποιούμε όλοι μαζί όποτε μην αγχώνεστε. Το πρόβλημα είναι θέλω dual sim χαμηλό δείκτη sar κ μεγάλη μπαταρία κ με βλέπω παλι ανικανοποίητο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το οτι δεν βγάζεις γκόμενα μ'αυτό το τηλέφωνο ούτε Κινέζα στο Θιβέτ, δεν ενοχλεί κανέναν σας ρε σεις ? Ελεος... πιάστε την ουσία κι αφήστε τα τεχνικά...

Επεξ/σία από Eloy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε καν dual καμερα αλλα βεβαια ..............ναι στα επομενα τι θα βγαλουν για; οποτε παμε ισωσ στα μεθεπο μοντελα για αναβαθμιση καμερασ..........

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...