Προς το περιεχόμενο

Επίσημο το vivo X23 με in-display fingerprint reader και SD670


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, panosveto12 είπε

Σιγα τα κινητα που βγαζουν . Η Apple παει μπροστα και οι κινεζοι την ακολουθουν με την γλωσσα εξω .

αντε δυο ποστ πισω να διαβασεις που η απλ ανακαλυψε την διπλη σιμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panosveto12 είπε

Σιγα τα κινητα που βγαζουν . Η Apple παει μπροστα και οι κινεζοι την ακολουθουν με την γλωσσα εξω .

Η Apple όπως και όλα πλέον UNIX κλπ ακόμα και τα windows, κλέβουν από το open source δηλαδή το Linux. Το Android είναι ουσιαστικά linux το οποίο η Google παράνομα έχει περιορίσει με διαφορετική άδεια χρήσης.

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, agg_man είπε

Η Apple όπως και όλα πλέον UNIX κλπ ακόμα και τα windows, κλέβουν από το open source δηλαδή το Linux. Το Android είναι ουσιαστικά linux το οποίο η Google παράνομα έχει περιορίσει με διαφορετική άδεια χρήσης.

Τι λέει ο τύπος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο panosveto12 γιατί δεν έχει φαει Μπαν ακομα; Σε κάθε άρθρο τα ίδια λέει, κραζει ότι συσκευή δει αν δεν είναι iPhone και απλά τρολαρει. Μαλλον γιατί προμοταρει apple αγαπητοί admins ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Tokyo είπε

Ο panosveto12 γιατί δεν έχει φαει Μπαν ακομα; Σε κάθε άρθρο τα ίδια λέει, κραζει ότι συσκευή δει αν δεν είναι iPhone και απλά τρολαρει. Μαλλον γιατί προμοταρει apple αγαπητοί admins ε;

Είναι οι admins Apple fanboys ?

Τον έχουμε βάλει να προμοτάρει την Apple τον panosveto

Επεξ/σία από alexakos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, agg_man είπε

Η Apple όπως και όλα πλέον UNIX κλπ ακόμα και τα windows, κλέβουν από το open source δηλαδή το Linux. Το Android είναι ουσιαστικά linux το οποίο η Google παράνομα έχει περιορίσει με διαφορετική άδεια χρήσης.

ΤΙ ΛΕΣ αγορι μου ? Δραπετευσες απο καπου ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, LionRulesGR είπε

ΤΙ ΛΕΣ αγορι μου ? Δραπετευσες απο καπου ?

Αφήστε τον άνθρωπο να εκφραστεί ρε. Παρ'όλα αυτά, ΛΕΓΕ από που δραπέτευσες ρε αλήτη agg_man! Νομίζω ήθελε να πει κάτι άλλο και του βγήκε περίεργα στο γραπτό.

Επεξ/σία από whoever81
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμορφο κινητο, ωραίο μέγεθος design και οθονη, για τις κάμερες όμως έχω μια ένσταση, στα χαρτιά τουλάχιστον, κατά πόσο ανταποκρίνονται στα χρήματα που ζητάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/9/2018 στις 9:59 ΠΜ, agg_man είπε

Η Apple όπως και όλα πλέον UNIX κλπ ακόμα και τα windows, κλέβουν από το open source δηλαδή το Linux. Το Android είναι ουσιαστικά linux το οποίο η Google παράνομα έχει περιορίσει με διαφορετική άδεια χρήσης.

 

Στις 8/9/2018 στις 11:23 ΠΜ, alprio είπε

Τι λέει ο τύπος. 

 

22 ώρες πριν, whoever81 είπε

Αφήστε τον άνθρωπο να εκφραστεί ρε. Παρ'όλα αυτά, ΛΕΓΕ από που δραπέτευσες ρε αλήτη agg_man! Νομίζω ήθελε να πει κάτι άλλο και του βγήκε περίεργα στο γραπτό.

 

22 ώρες πριν, LionRulesGR είπε

ΤΙ ΛΕΣ αγορι μου ? Δραπετευσες απο καπου ?

Ντα3 δεν το είπε καλά αλλά δεν έχει άδικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/9/2018 στις 11:47 ΠΜ, alexakos89 είπε

Είναι οι admins Apple fanboys ?

Τον έχουμε βάλει να προμοτάρει την Apple τον panosveto

Ειδικά ο billdanos το μεγαλύτερο apple fanboy εδώ μέσα. Αν πεις κάτι για την αππλ τρως μπαν αν πεις για άλλη εταιρία πέρα βρεχει. Ας μην συνεχίσουμε όμως το οφτοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/9/2018 στις 1:17 ΜΜ, whoever81 είπε
2 ώρες πριν, Tokyo είπε

Ειδικά ο billdanos το μεγαλύτερο apple fanboy εδώ μέσα. Αν πεις κάτι για την αππλ τρως μπαν αν πεις για άλλη εταιρία πέρα βρεχει. Ας μην συνεχίσουμε όμως το οφτοπικ

 

Στις 8/9/2018 στις 1:17 ΜΜ, whoever81 είπε

Αφήστε τον άνθρωπο να εκφραστεί ρε. Παρ'όλα αυτά, ΛΕΓΕ από που δραπέτευσες ρε αλήτη agg_man! Νομίζω ήθελε να πει κάτι άλλο και του βγήκε περίεργα στο γραπτό.

 Εσείς που αντιδράσατε σε αυτό που εγραψα λες,  και σας τσίμπησε μύγα, έχετε καμιά σχέση με open source και Linux; Προφανώς και όχι... Για αυτό και δεν καταλαβαίνετε αυτό που έγραψα.

Επεξ/σία από agg_man
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, agg_man είπε

 Εσείς που αντιδράσατε σε αυτό που εγραψα λες,  και σας τσίμπησε μύγα, έχετε καμιά σχέση με open source και Linux; Προφανώς και όχι... Για αυτό και δεν καταλαβαίνετε αυτό που έγραψα.

Απλά αυτά που έγραψες δεν βγάζουν και πολύ νοήμα. Κατά τα άλλα πλακίτσα να γίνεται. Μην παίρνεις τίποτα προσωπικά προφανώς.

Επεξ/σία από whoever81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, whoever81 είπε

Απλά αυτά που έγραψες δεν βγάζουν και πολύ νοήμα. Κατά τα άλλα πλακίτσα να γίνεται. Μην παίρνεις τίποτα προσωπικά προφανώς.

👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...