Προς το περιεχόμενο

μαντρα αθηνα


giannhsgsxr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Αν αγοράσεις από επίσημη αντιπροσωπεία είσαι πιό εξασφαλισμένος ή μπα;;;  Σίγουρα θα πληρώσεις κάτι παραπάνω βέβαια.

Εγώ πήρα απο επίσημη αντιπροσωπεία και δυστυχώς ανακαλυψα άσχημα πράγματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Αν αγοράσεις από επίσημη αντιπροσωπεία είσαι πιό εξασφαλισμένος ή μπα;;;  Σίγουρα θα πληρώσεις κάτι παραπάνω βέβαια.

Νομιζω ναι .

5 λεπτά πριν, TIM1982 είπε

Εγώ πήρα απο επίσημη αντιπροσωπεία και δυστυχώς ανακαλυψα άσχημα πράγματα 

Τι ανακαλυψες ?

9 ώρες πριν, Γιάννης Platano είπε

Σοβαρη οχι αλλα θα μπορουσε να την εχει φτιαξει ...Δεν την εκανε ο γιος μου (δικο του ηταν) γιατι το κρατησε πολυ λιγους μηνες .Μετα πηγε σε ενα παλι Ibiza 1.4 100 αλογα (μου ειχε φανει πολυ καλο αμαξι) για τα λεφτα του )και τωρα εχει ενα ΤΤ του 2001

Για να καταλαβουμε αν ενα αμαξι ειναι εισαγωγης αρκει μια ματια στην αδεια κυκλοφοριας .Αν στο πρωτο κουτακι γραφει 00/00 /00 ειναι εισαγωγης και η διπλανη ημερομηνια ειναι η πρωτη κυκλοφορια στην Ελλαδα . Αν ειναι αγορασμενο απο Ελλαδα στο πρωτο κουτακι ειναι η πραγματικη ημερομηνια κυκλοφοριας.Παραθετω δυο εικονες.

10.jpg

20.jpg

Τι εννοεις ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2018 στις 10:45 ΜΜ, giannhsgsxr είπε

καλησερα εχω ερθει αθηνα για 4 μια βδομαδα και θα ηθελα να ριξω μια ματια εδώ κοντα Βριλήσσια εχετε μαντρες να προτείνετε ευχαριστω., 

Αν και εγώ είμαι κατά της μάντρας ρίξε μία ματιά στην Κλεισθένους στο Γέρακα έχει 2-3 μετά την Αττική οδό στην άνοδο προς Πεντέλη Πατσουρέας   Μαραβέλης   κ.λ.π.   καθώς και στη Λ.Μαραθώνος 156 Μαθές πάλι στο Γέρακα που έχει μεγάλη ποικιλία.

Πρότασή μου μην πας μόνος σε μάντρα αν δεν ξέρεις πολλά.Πάρε μαζί σου κάποιον με μεγάλη εμπειρία γιατί οι μαντράδες είναι γενικά λαμόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...