Προς το περιεχόμενο

μαντρα αθηνα


giannhsgsxr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησερα εχω ερθει αθηνα για 4 μια βδομαδα και θα ηθελα να ριξω μια ματια εδώ κοντα Βριλήσσια εχετε μαντρες να προτείνετε ευχαριστω., 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, TIM1982 είπε

ριξε μια ματια http://www.autotrovas.gr/ , εχουν αγορασει γνωστοι μου απο εκει και λενε τα καλυτερα 

Ειχα αγορασει πριν 6-7 χρονια ενα Ibiza 1.2απο αυτον . Οταν το πουλησα ειδα οτι ειχε σπασμενη μια βαση μηχανης.Θελουν μεγαλη προσοχη οι μαντρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζι σου ,  αλλα θεωρεις ζημια μια βαση μηχανης???την οποια πιθανο ειναι να την προκαλεσες και εσυ ??? παντως καλο ειναι ενα αμαξι απο οπου και να το παρεις να δωσεις 60 ευρω σε γνωστη εταιρια που ελεγχει αυτοκινητα και να σου κανει πληρης και λεπτομερης ενημερωση και μετα αν σε συμφερει προχωρας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, TIM1982 είπε

μαζι σου ,  αλλα θεωρεις ζημια μια βαση μηχανης???την οποια πιθανο ειναι να την προκαλεσες και εσυ ??? παντως καλο ειναι ενα αμαξι απο οπου και να το παρεις να δωσεις 60 ευρω σε γνωστη εταιρια που ελεγχει αυτοκινητα και να σου κανει πληρης και λεπτομερης ενημερωση και μετα αν σε συμφερει προχωρας 

Σοβαρη οχι αλλα θα μπορουσε να την εχει φτιαξει ...Δεν την εκανε ο γιος μου (δικο του ηταν) γιατι το κρατησε πολυ λιγους μηνες .Μετα πηγε σε ενα παλι Ibiza 1.4 100 αλογα (μου ειχε φανει πολυ καλο αμαξι) για τα λεφτα του )και τωρα εχει ενα ΤΤ του 2001

 

Για να καταλαβουμε αν ενα αμαξι ειναι εισαγωγης αρκει μια ματια στην αδεια κυκλοφοριας .Αν στο πρωτο κουτακι γραφει 00/00 /00 ειναι εισαγωγης και η διπλανη ημερομηνια ειναι η πρωτη κυκλοφορια στην Ελλαδα . Αν ειναι αγορασμενο απο Ελλαδα στο πρωτο κουτακι ειναι η πραγματικη ημερομηνια κυκλοφοριας.Παραθετω δυο εικονες.

10.jpg

20.jpg

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Γιάννης Platano είπε

Ειχα αγορασει πριν 6-7 χρονια ενα Ibiza 1.2απο αυτον . Οταν το πουλησα ειδα οτι ειχε σπασμενη μια βαση μηχανης.Θελουν μεγαλη προσοχη οι μαντρες.

Ενώ αν είχες αγοράσει από ιδιώτη, δεν υπήρχε περίπτωση να είχε σπασμένη βάση μηχανής? :)

Εγώ θα έλεγα ότι χρειάζεται μεγάλη προσοχή (και εξονυχιστικό έλεγχο φυσικά) από όπου και να αγοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγοράσεις από επίσημη αντιπροσωπεία είσαι πιό εξασφαλισμένος ή μπα;;;  Σίγουρα θα πληρώσεις κάτι παραπάνω βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Αν αγοράσεις από επίσημη αντιπροσωπεία είσαι πιό εξασφαλισμένος ή μπα;;;  Σίγουρα θα πληρώσεις κάτι παραπάνω βέβαια.

Λογικά ναι,εκεί έχεις και εγγύηση μεταχειρισμένου 1 ή 2 χρόνια.Είναι η πιο ασφαλής επιλογή για μεταχειρισμένο εκτός αν γνωρίζεις προσωπικά τον πωλητή και ξέρεις πως συντηρούσε το αμάξι.

Βέβαια κοστίζει κάτι παραπάνω και επίσημες σοβαρές αντιπροσωπείες στην Ελλάδα που να τηρουνε αυτά που υπόσχονται είναι ελάχιστες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Γιάννης Platano είπε

Σοβαρη οχι αλλα θα μπορουσε να την εχει φτιαξει ...Δεν την εκανε ο γιος μου (δικο του ηταν) γιατι το κρατησε πολυ λιγους μηνες .Μετα πηγε σε ενα παλι Ibiza 1.4 100 αλογα (μου ειχε φανει πολυ καλο αμαξι) για τα λεφτα του )και τωρα εχει ενα ΤΤ του 2001

Για να καταλαβουμε αν ενα αμαξι ειναι εισαγωγης αρκει μια ματια στην αδεια κυκλοφοριας .Αν στο πρωτο κουτακι γραφει 00/00 /00 ειναι εισαγωγης και η διπλανη ημερομηνια ειναι η πρωτη κυκλοφορια στην Ελλαδα . Αν ειναι αγορασμενο απο Ελλαδα στο πρωτο κουτακι ειναι η πραγματικη ημερομηνια κυκλοφοριας.Παραθετω δυο εικονες.

10.jpg

20.jpg

αν έκανε ταρζανιές ο μικρός και σε μια βδομάδα μπορούσε να τις κόψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, TIM1982 είπε

......παντως καλο ειναι ενα αμαξι απο οπου και να το παρεις να δωσεις 60 ευρω σε γνωστη εταιρια που ελεγχει αυτοκινητα και να σου κανει πληρης και λεπτομερης ενημερωση και μετα αν σε συμφερει προχωρας 

Μπορείς να μου δώσεις τα στοιχεία της εταιρίας - έστω με προσωπικό ΄μηνυμα - αν δεν επιτρέπεται να το αναφέρεις εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Μπορείς να μου δώσεις τα στοιχεία της εταιρίας - έστω με προσωπικό ΄μηνυμα - αν δεν επιτρέπεται να το αναφέρεις εδώ.

spotmechanic, πολυ καλοι και αξιοπιστοι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...