Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Σοφέ γκουρού :) καλησπέρα, τι είναι το FLR; Έχεις τη διάθεση να μας πεις 2 πράγματα γιατί μας έχεις βάλει σε αναζήτηση δίχως, όμως, αποτέλεσμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είχα αναρτήσει ένα θέμα πάνω στο ΦΛΡ. Επίσης ο Θωμάς είχε αναρτήσει μερικές σελίδες την περασμένη εβδομάδα νομίζω.

 

Είναι εξέλληξη μετάλλαξη του Codius που είχαν ξεκκινήσει το 2018 αν θυμάμαι καλά. 

Θα λειτουργήσει πάνω στο  etherium blockchain και θα φέρει τα smart contracts στο ΧΡΠ. 

ΤΟ LTC + Doge επίσης προστείθονται στο flare networks. 

Πολύ φοβάμαι πως ο Βιτάλικ (όπως και οι Μπίτκοινμαξιμαλιστές) θα ακούνε Χριστοδουλόπουλο σε λίγο καιρό "δέν κοιμάμαι τώρα πιά τα βράδια" έτσι και πάρει το πράσινο φώς η Ριπλ. 

και το ΧΛΜ είναι στο Flare networks ξέχασα να προσθέσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε;  ξαφνικά θυμήθηκαν την σειρά μας;  ανεβήκαμε 2 σεντ ρε....ρε ανοίξτε τις σαμπάνιες...κερναω χαβιάρι..... Έπρεπε ημασταν ήδη στα 5 ευρώ από το 2019 😡

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το XRP πάντα έτσι ήταν. Από το πουθενά θα ξεκινήσει να παμπάρει, όταν η υπόλοιπη αγορά πέφτει.

Μιλάω για τα top 20 νομίσματα, που έχουν αρκετή ρευστότητα, όχι κάτι μικρά που ανεβαίνουν πολύ με χίλια δολάρια order.

Για εμένα όποιος θέλει να έχει το καλύτερο diversification σε αυτό το καινούριο asset class που λέγεται crypto, πρέπει να έχει σίγουρα το XRP μέσα στο portfolio, γιατί είναι μια κατηγορία από μόνο του.

Και εδώ μπορείτε να δείτε ποια crypto έχουν πιο μεγάλο correlation στη τιμή τους:

https://cryptowat.ch/correlations

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε τι ωραίο τριγωνάκι πάει να δημιουργηθεί. Λέτε στο τέλος του να γίνει το breakout που περιμένουμε; 7 με 8 Απρίλη.

Βέβαιο ο όγκος δυστυχώς συνεχώς μικραίνει κάτι που δεν είναι καλό.

xrp.png

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, thomasG4 είπε

Το XRP πάντα έτσι ήταν. Από το πουθενά θα ξεκινήσει να παμπάρει, όταν η υπόλοιπη αγορά πέφτει.

Το έχει κάνει στο παρελθόν 3-4 φορές... Από το πουθενά πήγε η τιμή του στο θεό!!!

Πλέον είναι πολύ φτηνό ώστε να μην έχει κάποιος XRP στο portfolio του και να περιμένει το επόμενο Χ10 (που μπορεί να γίνει σε εντελώς άκυρο χρονικό διάστημα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dimichios είπε

Πραγματικά πλέον έχω αρχίσει να κοιτάω άλλα..κουράζει το xrp χωρίς να δίνει...πολλά υποσχόμενο βλέπω το COTI ..

Σαν τις σχέσεις δηλαδή...δινεις και δεν περνεις 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που πηγαίνω με 400 ΧΡΠ μόλις...

Απ'τη μια σκέφτομαι να τα γυρίσω ολα σε ΧΡΠ, απ'την άλλη θέλω απλα να τα βλέπω να ανεβοκατεβαίνουν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...