Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, eliascm21 είπε

Στα 0.6 euro βλέπω να γίνεται πανηγύρι (από τα sells). 

προσωπικα τ'αφηνω ολα εκει να δούμε πως θα πάει.

Σκέφτομαι απ'τη μια να πουλησω και οτι αλλο εχω Οx, ΟΜG, EOS, TEZOS και να τα πάρω σε XRP...

Βέβαια σημερα δν ειναι η μερα να αγορασεις ΧRP...ανεβαίνει δυνατά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 20/3/2021 στις 5:49 ΜΜ, eliascm21 είπε

Ξύπνησε το θηρίο! Να δούμε αν θα γίνει re-test της πλευράς του τριγώνου, αν κάνει bounce εκεί πάμε για καλή άνοδο. Εγώ πάντως έχω βάλει σημεία πώλησης των μισών μου xrp στα 0.48, 053, 0.62 που είναι διαδοχικά resistances καθώς αν δεν βγει απόφαση για τη δίκη δεν είναι να του έχεις καμία εμπιστοσύνη. 

 

triangle.png

Τελικά τί έγινε ; πούλησες που έλεγες ; φαίνετε πως καλά έκανες....μας βλέπω για ένα μικρό dive όλο το μάρκετ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μας πήρε στο λαιμό του το bitcoin πάνω που είπαμε να πάρουμε τα πάνω μας.

21 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Τελικά τί έγινε ; πούλησες που έλεγες ; φαίνετε πως καλά έκανες....μας βλέπω για ένα μικρό dive όλο το μάρκετ....

Πέρασε μόνο η εντολή στα 0.48 που σας είχα πει, το 0.51 δεν πέρασε για λίγο.

Θα ξανά ανέβουμε πιστεύω πάντως. Πολύ πάνω από το 0.6 euro βέβαια δεν νομίζω να πάμε χωρίς απόφαση sec. 

Επεξ/σία από eliascm21
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δείς που τελικά τα ξημερώματα θα γίνει το ντάμπ απο την F2pool..... ε ρε και να γίνει πραγματικότητα ε ; που εμείς δέν θα δούμε μπουλ μάρκετ, οτι αυτό ήταν, το χάσαμε το τρένο και μέχρι τον οκτώμβρι να περιμένουμε το ξεκαθάρισμα...όπως το meme με τον σκελετό στο γραφείο ...... waiting for XRP to moon......image.png.eabe9ca4795cdf7ade48837e33a4d13e.png

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Να δείς που τελικά τα ξημερώματα θα γίνει το ντάμπ απο την F2pool..... ε ρε και να γίνει πραγματικότητα ε ; που εμείς δέν θα δούμε μπουλ μάρκετ, οτι αυτό ήταν, το χάσαμε το τρένο και μέχρι τον οκτώμβρι να περιμένουμε το ξεκαθάρισμα...όπως το meme με τον σκελετό στο γραφείο ...... waiting for XRP to moon......image.png.eabe9ca4795cdf7ade48837e33a4d13e.png

 

Εγώ τα πούλησα όλα πάντως με κέρδος και αν ντιπάρει θα ξαναμπώ  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αισιόδοξους τοθς βλέπω τους αναλυτές.....λεμε μέχρι και το 2022 μα κρατήσει το μπουλ ραν......δεν νομίζω να έχουν την ίδια άποψη οι μεγάλοι..... Δεν γίνετε μέσα σε ένα χρόνο από τα 3χιλιαρικα να πάει στα 48χιλιαρικα το μπιτκοιν επειδή πάμε καλά...το μπιτκοιν το ανεβάσανε για να βγάλουν λεφτά οι μεγάλοι και μετά να κρασαρουν τα κρυπτο για να ξεκινήσει το great reset. Παντα ο απλός κοσμάκης χρησιμοποιείτε για να πληρώσουμε τα σπασμένα τους. Και μετά θα τραβήξουν ένα default και τέλος....αντε μετά βρες τα @@ του σατοσι 

Η παγκόσμια οικονομία την γονατησανε εσκεμμένα. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εδωσα στο 0.42 και τωρα μιαμιση μερα παρακολουθω κ περιμενω παλι dip για να αγορασω παλι. Δε περιμενα να ανεβει τοσο. Θα πεσει λετε παλι κατω απο 0.40?

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, jimskeet2002 είπε

Εγω εδωσα στο 0.42 και τωρα μιαμιση μερα παρακολουθω κ περιμενω παλι dip για να αγορασω παλι. Δε περιμενα να ανεβει τοσο. Θα πεσει λετε παλι κατω απο 0.40?

Για σύντομα (1-2 εβδομάδες) δε το βλέπω να πέφτει τόσο, φαίνεται να έχει σταθεροποιηθεί ενώ και το bitcoin μετά τη πτώση που είχε σιγά σιγά ανακάμπτει. Βέβαια με το xrp ποτέ δε μπορείς να είσαι σίγουρος.

Προς το παρόν κινούμαστε σε αυτό το ανοδικό κανάλι, ελπίζω να ξανά χτυπήσουμε τη πάνω πλευρά που θα είναι κάπου στα 0.51-0.52 euro για να ξανά πουλήσω μερικά. Αν φύγει προς το κάτω μάλλον πάμε για 0.42 όπου ίσως ξανά αγοράσω αυτά που πούλησα.

channel.png

Επεξ/σία από eliascm21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...