Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, kouskous13 είπε

Οπότε το πούλησε αγόρασε μονόδρομος. 

Υπάρχει κάποιος οδηγός από κάποια πλατφόρμα που πρωτηνετε ώστε να μην μπλέξουμε τα μπούτια μας;;;; 

φτιάξε ενα λογαριασμο στην binance , kraken δες πως δουλευουν και οι 2 

ευκολες ειναι εξοικειώσου λίγο με τις εφαρμογες τους ιδίως των κινητών είναι πολύ καλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, kouskous13 είπε

Ερώτηση έκανα λογαριασμό στην binance. 

Εχω ανεβάσει έγραφα για ταυτοποίηση 

Πάω να κάνω μια αγορά και η revolut μπλοκάρει την αγορά λόγο μη συνεργασίας με αυτόν τον έμπορο.... 

Ξέρει κανείς κάτι; 

Ας μην σπαμάρουμε το thread με πράγματα που έχουν να κάνουν με ανταλλακτήρια. Υπάρχει θέμα στο Bitcoin club για αυτό. Μπορείς να ρωτήσεις εκεί:

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Λένε πως σήμερα ενδέχεται στις 23:00 το XRP να χτυπήσει τα 2$. Ξέρω γνώμη του καθενός είναι άλλα οφείλω παρόλα αυτά να ενημερώσω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Angelos Michailidis είπε

Καλησπέρα! Λένε πως σήμερα ενδέχεται στις 23:00 το XRP να χτυπήσει τα 2$. Ξέρω γνώμη του καθενός είναι άλλα οφείλω παρόλα αυτά να ενημερώσω!

Το λένε έμπειροι αναλυτές αυτό ?

Μου φαίνεται ακραίο να υπάρχει τέτοια πρόβλεψη ακόμη και για την ωρα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Angelos Michailidis είπε

Καλησπέρα! Λένε πως σήμερα ενδέχεται στις 23:00 το XRP να χτυπήσει τα 2$. Ξέρω γνώμη του καθενός είναι άλλα οφείλω παρόλα αυτά να ενημερώσω!

Ποιοι το λένε και που το στηρίζουν. Επίσης 23:00 ώρα Ελλάδας; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγώ πάντως τα βλέπω όλα στο κόκκινο  προς το παρόν...τώρα αν υπάρχει κάποια πληροφορία από σοβαρή πηγή καλο είναι να την παραθέτετε αλλιώς ο καθενας μπορεί να λέει το μακρύ του και το κοντό του 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, STRSGRGPLS είπε

Καλησπερα στην.ομαδα,

Τι τιμη πιστευτε πως μπορει να φτασει το xrp στο μελλον,

Οταν με το καλο ξεμπερδεψει με τη sec.

Πολλοί πιστεύουν γύρω στα 5 $ τα επόμενα 2-3 χρόνια. 

Πάντως, τιμές 100-200 ή ακόμα και χιλιάδες ευρώ ανά coin  θα πρέπει να το ξεχάσουμε.

Το market cap είναι τεράστιο (100,000,000,000) Δηλαδή 100 δίς coins απο τα οποία σε κυκλοφορία είναι περίπου τα 46 δις. Eάν υπολογίσεις 100 $ το ένα επί 100 δίς βγαίνει το ΑΕΠ Αμερικής-Ευρώπης και Ασίας μαζί.

Υπολόγισε μόνο, ότι το ΟΛΙΚΟ market cap με όλα τα crypto είναι περίπου 2 τρίς

Επεξ/σία από BEgiorgos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ριπλ ειναι φτιαγμένο για να σηκώσει 5ψήφιο, όσοι το πιστευουν ας το κρατήσουν μέχρι όποτε κρίνουν σωστό οι ίδιοι. 

5$-10$ αν λυθεί το θέμα με τη δική υπέρ της Ριπλ.

Εγω πιστευω οτι αν πανε σε συμβιβασμο θα ζητησουν να καψουν τα escrow. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρε φόρα για 1,20 βλέπω

14 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Το ριπλ ειναι φτιαγμένο για να σηκώσει 5ψήφιο, όσοι το πιστευουν ας το κρατήσουν μέχρι όποτε κρίνουν σωστό οι ίδιοι. 

5$-10$ αν λυθεί το θέμα με τη δική υπέρ της Ριπλ.

Εγω πιστευω οτι αν πανε σε συμβιβασμο θα ζητησουν να καψουν τα escrow. 

Τα έσκρο δέν καίγονται.

Ο σκοπός τους είναι για χρήση...είναι για να λύσει το μεγαλύτερο οικονομικό πρόβλημα όλων των εποχών....Εάν κάψουν τα έσκρο τότε ακυρώνεται ο σκοπός του ΧΡΠ. Να καούν δέν καίγονται... Το IMF θα καταργηθεί και η Ριπλ θα αναλάβει καθήκοντα IMF. Είναι θέμα ζωτικής αξίας. Το πολυ πολύ να κατασχέσουν τα ΧΡΠ του Γκαρλιγκχαους και του Λάρσεν. Όχι τα έσκρο. Δέν ειμαστε μπίτκοιν ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

πήρε φόρα για 1,20 βλέπω

Τα έσκρο δέν καίγονται.

Ο σκοπός τους είναι για χρήση...είναι για να λύσει το μεγαλύτερο οικονομικό πρόβλημα όλων των εποχών....Εάν κάψουν τα έσκρο τότε ακυρώνεται ο σκοπός του ΧΡΠ. Να καούν δέν καίγονται... Το IMF θα καταργηθεί και η Ριπλ θα αναλάβει καθήκοντα IMF. Είναι θέμα ζωτικής αξίας. Το πολυ πολύ να κατασχέσουν τα ΧΡΠ του Γκαρλιγκχαους και του Λάρσεν. Όχι τα έσκρο. Δέν ειμαστε μπίτκοιν ....

Αααα σορρυ σορρυ το ειχα καταλαβει λαθος τοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έπρεπε να ήμασταν στα 5 ευρω εδώ και καιρό. Φέτος λόγο καθυστέρησης θα παμε εις διπλούν. 

Κανονικά η τιμή των κρύπτο σε 1 χρόνο πάει 16χ. Είχα κάνει σε άλλο μύνημα πριν μηνες παραδειγμα. 

Εμείς λόγο καθυστέρησης θα πάμε στα 25x - 30x οπότε 15-20 το κόβω. μέχρι τέλος της χρονιάς και με το ΣΕΚ να εχει πετάξει την πετσέτα στο ρινγκ

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...