Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω θελω να πω ενα δημοσιο thanks στον @FromMyAshesRRR γιατι χωρις αυτον και τις εξηγησεις του εδω στο forum δεν θα ειχα αγορασει τα 3000 xrp μου στα 0,3 ευρω

Επεξ/σία από george200-13
  • Like 11
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

4 λεπτά πριν, george200-13 είπε

εγω θελω να πω ενα δημοσιο thanks στον @FromMyAshesRRR γιατι χωρις αυτον και τις εξηγησεις του εδω στο forum δεν θα ειχα αγορασει τα 3000 xrp στα 0,3

+1 και από εμένα που με έβαλε στον χώρο του χρπ. Μην ξεχνάμε και τον @thomasG4!!Βέβαια εχουμε

πολυ δρόμο ακόμα. Χαμηλά τα κεφάλια και υπομονή.

Επεξ/σία από panosbel
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Όλοι θα τρέξουν να αγοράσουν ΧΡΠ και θα πουλήσουν απο άλλα κρύπτο, οπότε ευκαιρία να αγοράσουμε άλλα πρότζεκτ πιό φθηνα. Ούτε εγώ προλαβα να αγοράσω και άλλα. Δυστυχώς είμαι με 2 χιλιάρικα στην τράπεζα....αερόσακος για οτι δηποτε. 

Εγώ φίλε θα πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που ασχολήθηκαν και ενημέρωναν τόσο καιρό την όλη φάση, ακόμα και αν κάνει βουτιά, μακάρι για λίγο να χώσουμε κι άλλα φράγκα, εσείς είστε η αιτία που μερικοί από μας κάναμε και μια επενδυσούλα πάνω του!!!! Συνεχίστε την σωστή ενημέρωση και απλά ας απολαύσουμε το σόου!!!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφορίες υπήρχαν στο φόρουμ ήδη, εγώ είμαι απλά ένας ενθουσιόδης κρυπτάκια με ειδική ευαισθησία στο ΧΡΠ.....

αλλά Φτού σας ρε καθάρματα με κάνετε και κοκκινίζω....είπαμε ραντεβού στα Μπόρα Μπόρα για χαβιάρι....κερνάω σαμπάνιες xD να κοκκινήσουμε απο τον ήλιο.... 

Να σας θυμίσω πως το μέλον είναι ψηφιακό. Το χρπ είναι το μέλον. Το χρειάζονται για international settlements. Όταν το globalID γίνει τελικά όντως global, και η Ριπλ καταντήσει ο διεθνής δανειστής εσχάτης ανάγκης, θα μας ζητάνε το ΧΡΠ και θα μας πληρώνουν για να μας το έχουν στον λογαριασμό τους.  Παθητικό εισόδημα. Μήν πουλήσετε στο άϊντε άϊντε. Θα φτάσει τα 3,4,5 ψηφία στο μέλον. Mark my words.....

  • Like 7
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, george200-13 είπε

εγω θελω να πω ενα δημοσιο thanks στον @FromMyAshesRRR γιατι χωρις αυτον και τις εξηγησεις του εδω στο forum δεν θα ειχα αγορασει τα 3000 xrp μου στα 0,3 ευρω

αχαχαχαχαχα!!! χαίρομαι που δεν είμαι ο μόνος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Μήν πουλήσετε στο άϊντε άϊντε. Θα φτάσει τα 3,4,5 ψηφία στο μέλον. Mark my words.....

Μολις πούλησα διο τρία σπίτια😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Η υπομονή είναι αρετή στην περίπτωση μας ...ο ενθουσιασμός μπορεί να περιμένει...άλλοι περιμένουν χρόνια για ένα καλό deal...μπράβο και από εμένα σε όλα τα παιδιά για τις πληροφορίες που μοιράζονται αλλά σε 2-3 άτομα ειδικότερα...θα ήταν αδικία να μην τα αναφέρουμε 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ενα με προβληματίζει

Να πέσει και να χάσω το χρήμα είναι συνηθισμένο

 Αυτο που με προβληματίζει και δεν γνωρίζω ειναι ο πάροχος αγοράς, στην περίπτωση μου η ρεβο.

Σε περίπτωση που πχ κλείσει, η διακόψει την λειτουργια της τι γίνεται με το νομισμα, υπάρχει κάποια διασφάλιση, μεταφέρονται κάπου αλλού

Εγω ερχομαι απο τα χρηματιστήρια και ξερω οτι οι μετοχες δεν χάνονται μεταβιβάζονται σε άλλες εταιρείες κλπ.

ΣΤΑ ΚΡΥΠΤΟ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Angelos Michailidis είπε

Ερώτηση, τώρα που η τιμή του είναι στα 1,04€, αξίζει να αγοράσεις και άλλα; 

αυτα η ερωτηση ειναι αναλογα τι σηκωνει η τσεπη του καθε ενος, αν πχ εχεις 1000€ που δεν θα σου λείψουν αξιζει γιατι αν παει 2€ εβγαλες κερδος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, VasilisMaril είπε

Ρε παιδιά τα 50 όντως μπορει να τα φτάσει με το μάρκετ καπ που έχει?

Το market cap ειναι καθαρα ψυχολογικο κομματι και εχει να κανει στο αμα η αγορα ειναι ετοιμη να περασει το bitcoin.

Δεν σημαινει οτι τοσα λεφτα εχουν μπει στο XRP ή οτι εχει καποιο οριο και δεν μπορει να παει παραπανω.

Φυσικα μιλαμε για μακροπροθεσμα ολα αυτα.

Δες αυτο το αρθρο. Διαβασε και αλλα του galgitron. Ο τυπος ειχε γραψει αρκετα τεκμηριωμενα αρθρα για το XRP.

http://galgitron.net/Post/The-Myth-of-Market-Cap---Version-2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...