Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Ψευδώνυμo είπε

Όχι στα 1.30$ αλλά οκ πλάκα έκανα ότι θελω να γίνω εκατομμυριούχος. Γιατί είμαι εκατομμυριούχος ☝️😎

To the moon 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οι φίλοι που ασχολείστε με κεινα τα γραφήματα, τα κάνω τα κάτω, τις ευθείες, κτλ... Τι έχετε να πείτε για τη πορεία του;;; 

Δεν είναι περίεργο που έχει ναι βδομάδα συνεχώς ανοδο;

Είναι αψυχολογητο επιβεβαιώνεται άλλη μια φορά. Το δικαστήριο πήγε καλά, κι αυτό πήρε 5-10 λεπτά πάνω!

Από κει και μετά, το ράλλυ...

Να δούμε που θα σκάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, kanesaxo είπε

Οι φίλοι που ασχολείστε με κεινα τα γραφήματα, τα κάνω τα κάτω, τις ευθείες, κτλ... Τι έχετε να πείτε για τη πορεία του;;; 

Δεν είναι περίεργο που έχει ναι βδομάδα συνεχώς ανοδο;

Είναι αψυχολογητο επιβεβαιώνεται άλλη μια φορά. Το δικαστήριο πήγε καλά, κι αυτό πήρε 5-10 λεπτά πάνω!

Από κει και μετά, το ράλλυ...

Να δούμε που θα σκάσει.

Ειναι απλο. Πριν τη θετικη αποφαση, το ρισκο να κρατας XRP, ηταν πολυ μεγαλυτερο απο το πιθανος κερδος για τους περισσοτερους.

Μετα τη πολυ θετικη εξελιξη ολο και περισσοτεροι απο αυτους που ειχαν αρκετο χρημα στο XRP, πριν πουλησουν μετα τη μηνυση απο το SEC, καταλαβαν οτι ο συμβιβασμος ειναι κοντα.

Πιστευω οτι επαιξε fomo πρωτα απο τις φαλαινες και μετα κλασσικα FOMO απο τον απλο κοσμο που απλα ειδε να ανεβαινει και μπηκε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kanesaxo είπε

Οι φίλοι που ασχολείστε με κεινα τα γραφήματα, τα κάνω τα κάτω, τις ευθείες, κτλ... Τι έχετε να πείτε για τη πορεία του;;; 

Δεν είναι περίεργο που έχει ναι βδομάδα συνεχώς ανοδο;

Είναι αψυχολογητο επιβεβαιώνεται άλλη μια φορά. Το δικαστήριο πήγε καλά, κι αυτό πήρε 5-10 λεπτά πάνω!

Από κει και μετά, το ράλλυ...

Να δούμε που θα σκάσει.

Νομίζω όταν έχεις τέτοιες εξελίξεις και τέτοια άνοδο της τιμής η τεχνική ανάλυση πάει περίπατο, πλέον όλα έχουν να κάνουν με την ψυχολογία της αγοράς και τα νέα που βγαίνουν. Έτσι όπως πάει το πράγμα δεν είναι παράλογο να πούμε ότι πάμε να φτάσουμε το ATH αλλά επειδή μιλάμε για αψυχολόγητο νόμισμα όποιος μπαίνει τώρα καλό είναι να μπαίνει με λεφτά που δεν έχει καθόλου ανάγκη και έχοντας στο μυαλό του ότι μπορεί να χάσει ένα μεγάλο μέρος του για να μπορεί να κοιμάται ήσυχος τα βράδια και όχι με το κινητό αγκαλιά.

Επεξ/σία από eliascm21
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, eliascm21 είπε

Νομίζω όταν έχεις τέτοιες εξελίξεις και τέτοια άνοδο της τιμής η τεχνική ανάλυση πάει περίπατο, πλέον όλα έχουν να κάνουν με την ψυχολογία της αγοράς και τα νέα που βγαίνουν. Έτσι όπως πάει το πράγμα δεν είναι παράλογο να πούμε ότι πάμε να φτάσουμε το ATH αλλά επειδή μιλάμε για αψυχολόγητο νόμισμα όποιος μπαίνει τώρα καλό είναι να μπαίνει με λεφτά που δεν έχει καθόλου ανάγκη και έχοντας στο μυαλό του ότι μπορεί να χάσει ένα μεγάλο μέρος του για να μπορεί να κοιμάται ήσυχος τα βράδια και όχι με το κινητό αγκαλιά.

Οχι η τεχνικη αναλυση δεν παει περιπατο καθολου τουλαχιστον για ανοδους οπως η χθεσινη.Αν δεις το pennant τριγωνο που εσπασε πηγε ακριβως μα ακριβως στον στοχο του (1.50 $)ουτε 0.02 αποκληση δεν ειχε ουτε παραγγελια να ηταν.

6 λεπτά πριν, popai32 είπε

Οχι η τεχνικη αναλυση δεν παει περιπατο καθολου τουλαχιστον για ανοδους οπως η χθεσινη.Αν δεις το pennant τριγωνο που εσπασε πηγε ακριβως μα ακριβως στον στοχο του (1.50 $)ουτε 0.02 αποκληση δεν ειχε ουτε παραγγελια να ηταν.

Ρωτα και τον φιλο from my ass που μπηκα και ποσο χαρουμενος ειμαι 😝

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, popai32 είπε

Οχι η τεχνικη αναλυση δεν παει περιπατο καθολου τουλαχιστον για ανοδους οπως η χθεσινη.Αν δεις το pennant τριγωνο που εσπασε πηγε ακριβως μα ακριβως στον στοχο του (1.50 $)ουτε 0.02 αποκληση δεν ειχε ουτε παραγγελια να ηταν.

Ρωτα και τον φιλο from my ass που μπηκα και ποσο χαρουμενος ειμαι 😝

Δεν έχω υπόψιν πιο τρίγωνο λες, αν μπορείς πόστερε το. Για τώρα όμως με βάση την τεχνική ανάλυση τι μπορούμε να πούμε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, kanesaxo είπε

Οι φίλοι που ασχολείστε με κεινα τα γραφήματα, τα κάνω τα κάτω, τις ευθείες, κτλ... Τι έχετε να πείτε για τη πορεία του;;; 

Δεν είναι περίεργο που έχει ναι βδομάδα συνεχώς ανοδο;

Είναι αψυχολογητο επιβεβαιώνεται άλλη μια φορά. Το δικαστήριο πήγε καλά, κι αυτό πήρε 5-10 λεπτά πάνω!

Από κει και μετά, το ράλλυ...

Να δούμε που θα σκάσει.

Αυτό που έχουν δείξει προηγούμενες εμπειρίες με νομίσματα που έσπασαν το φράγμα του ενός ευρώ με συνεχή άνοδο σε λίγες ημέρες, υπάρχει δυναμική να αυξηθεί μέχρι 1.8€ και μετά συνήθως υπάρχει price correction/consolidation. Όλα εξαρτώνται βέβαια και πως θα πάει η αγορά των crypto γενικότερα, αν είναι όπως τώρα με το bitcoin σε σταθερά επίπεδα, μπορεί να φτάσει μέχρι τέλους του μήνα κ μέχρι 2€ με αυτήν τη δυναμική που έχει. Αλλά θέλει προσοχή, όπως ανεβαίνει, έτσι μπορεί να βρεθεί ξαφνικά εκεί που ήταν. 

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Ψευδώνυμo είπε

Όχι στα 1.30$ αλλά οκ πλάκα έκανα ότι θελω να γίνω εκατομμυριούχος. Γιατί είμαι εκατομμυριούχος ☝️😎

Άντε και στα δις 💵

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βλέπουμε να ανεβαίνει κιαλλο; Γιατί από ενημερώσεις δεν έχω δει κάτι καινούργιο. Να ξανά πω ότι το VET φαίνεται επίσης να έχει μέλλον. 
 

ειχα και XRS αλλά έφυγε μετά από 12 ώρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταια ωρα παντως εχει πεσει και αλλο απο 1,17 στα 1,14
εγω αγορασα και αλλα παντως το πρωι οταν ειχε 1,2€ αρα προς το παρον ειμαι χαμενος, με την σημερινη αγορα

αλλιως ειμαι πολυ πανω γιατι ειχα παρει οταν ειχαν 0,38 !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, verylife78 είπε

τελευταια ωρα παντως εχει πεσει και αλλο απο 1,17 στα 1,14
εγω αγορασα και αλλα παντως το πρωι οταν ειχε 1,2€ αρα προς το παρον ειμαι χαμενος, με την σημερινη αγορα

αλλιως ειμαι πολυ πανω γιατι ειχα παρει οταν ειχαν 0,38 !!!

Δεν είπαμε να περιμένεις μέχρι την δευτερα;

Τεστα, πάντως από εδώ και πέρα θα χρειαστεί βαθιές τσεπες αν καποιος θελήσει να βελτιώσει την θεση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Δεν είπαμε να περιμένεις μέχρι την δευτερα;

Τεστα, πάντως από εδώ και πέρα θα χρειαστεί βαθιές τσεπες αν καποιος θελήσει να βελτιώσει την θεση του.

Δευτέρα γιατί ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...