Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, verylife78 είπε

Νομιζω πως θελουμε τα πολλα...μηπως ομως χασουμε και τα λιγα???

Τα περισοτερα τα πηρα με ,38€ τωρα φτανει 1,3€ δηλαδη παραπανω απο 3πλασια τα λεφτα μου, οσα ηταν...
Τα πουλαω και βλεπω αν θα αγορασω ξανα ή τα κραταω ή αγοραζω και αλλα???
Γενικα ειναι λεφτα που ηταν εκει και τωρα τα κανω κατι, δεν εχω βαλει λεφτα δηλαδη.

ε να, ετσι την εχω πατησει κι εγώ.

ΟΤαν αγοραζεις τζαμπα, δεν εχεις ψυχολογια να χώσεις στο...1.30-1.50!!! 

Βέβαια οταν την επομενη μερα το δεις στο 1.80 θα χαρείς. Αν το δεις στο 1.0, θα κλάψεις.

Αντε βγάλε ακρη.

Υ.Γ. ειχα πει στον εαυτό μου, πως μολις τα διπλασιάσω, θα τα βγάλω. Τα τριπλασίασα κι ακομα τα εχω εκει. (πουλησα κάποια σα βλάκας στο 1.05ε, το ειχα αγορασει 0.38 βέβαια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βλέπω κάτι παιδιά εδώ και χαίρομαι γιατί φοβούνται για το 1.5 που είναι το ριπλ.

Και κάποιοι κακόμοιροι σαν και μένα η μεγαλύτερη τους αγορά (και η μόνη τέτοιου μεγέθους) ήταν όταν είχε 3.23 στις 5/1/2017 από coinbase (πρώτη και τελευταία φορά που αγόρασα με 4ψηφιο ποσό). Στις 10+11 είχε πέσει το νόμισμα στο 2(+2.05) (δεύτερη αγορά με😊). Τυχεροί είστε όσοι αγοράζετε σήμερα σε τέτοιες τιμές παιδιά.

Πόσες φορές σκέφτηκα να πουλήσω τα(λίγα)xrp μου στο 0.3-0.4...

Τελικά λίγο λίγο αγόραζα στο 0.3-0.4 και λίγο στο 1(πραγματικά πολύ λίγο... διότι απλά είχα χάσει 4 χρόνια την εμπιστοσύνη μου).

Εγώ Μπαχάμες δε μπορώ να πάω με τον τριψήφιο αριθμό xrp που έχω αλλά μακάρι να πάει στο 10-15 και παραπάνω. Ούτως η άλλως ήταν λεφτά που είχε για "πέταμα" και μακάρι αν χρειαστώ το 2030 να είναι εκεί πολλαπλάσια.

 

Απλά να πω ότι είναι δύσκολα τα κρυπτο και θέλουν τρελό στομάχι. Χαλαρώστε και ΠΑΝΤΑ να ρίχνετε ότι σας περισσεύει. Ναι το γράφουμε συνέχεια αλλά τπτ δεν είναι σίγουρο σε μια αγορά που ακόμα είναι unregulated. Μακάρι αυτά που γράφουν ο Θωμάς και ο FMArrr στις προβλέψεις τιμών να βγούνε αληθινά.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να είστε ολοι καλα  και να μην πουλατε ....

Προς τους νέους και προς εμένα  βέβαια με τα οσα εχω διαβάσει μελετήσει από ότι φαίνεται το XRP  είναι το πιο "μπουκομενο" crypto.Η τιμή που βλέπουμε τώρα έπρεπε να είναι καιρο πισω τώρα και η τιμή που έπρεπε να είναι τώρα  θα έπρεπε να είναι εως και πενταπλάσια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, spinmaths είπε

bitladon.com δουλεύει κανείς? 

Όσο αφορά τα withdrawals, είναι κανείς που να έχει κάνει? σε ελληνική τράπεζα εννοείται.  

Καλά θα κάνεις να τα μεταφέρεις αλλού. Δυστυχώς μπορεί να είναι ευρωπαϊκό και έμπιστο, κόβει πολύ προμήθεια...δυστυχώς.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...