Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, Gouthas είπε

Πάντως υπάρχει μια μεγάλη αύξηση βλέπω και σχεδόν όλα ανεβαίνουν σαν τρελά, τα μεγάλα σπάνε ρεκόρ το ένα μετά το άλλο, ύποπτο αν με ρωτάτε, το έχω ξανά δει, θα το πω και ελπίζω να βγω λάθος, μην φανεί παράξενο καμιά βουτιά στο άμεσο μέλλον, και το λέω με κάθε επιφύλαξη, αυτοί δεν είναι χαζοί που κάνουν κουμάντο, απλά τότε ψυχραιμία.

με τρομαζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, Gouthas είπε

Πάντως υπάρχει μια μεγάλη αύξηση βλέπω και σχεδόν όλα ανεβαίνουν σαν τρελά, τα μεγάλα σπάνε ρεκόρ το ένα μετά το άλλο, ύποπτο αν με ρωτάτε, το έχω ξανά δει, θα το πω και ελπίζω να βγω λάθος, μην φανεί παράξενο καμιά βουτιά στο άμεσο μέλλον, και το λέω με κάθε επιφύλαξη, αυτοί δεν είναι χαζοί που κάνουν κουμάντο, απλά τότε ψυχραιμία.

Οχι μονο δεν ειναι παραξενο αλλα και αναμενομενο. Σιγουρα στο αμεσο μελλον πολλοι θα πουλησουν για να παρουν το κερδος. Απο εκει και περα τι θα γινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστείτε τι θα γίνει όταν ξανά μπει στις λίστες.....και τι θα γίνει όταν το δικαστήριο αποφάσισει πως το ΧΡΠ δεν είναι χρεωγραφο.....

 

tenor (2).gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεις στατιστικά, αρκετές φορές τον χρόνο, κάνουν μια καλή βουτιά όλα όμως,  ξανά ρυθμίζονται και δώς του πάλι από την αρχή, αυτό λέγεται αν δεν κάνω λάθος market cycle, υπήρξε και το 18' αν θυμάμαι καλά που ήταν πραγματικά ο χειμώνας των κρύπτο, ακόμα και ο βασιλιάς είχε πέσει στα 6000, κάτι τέτοιο, πέρυσι τον σεπτέμβριο νομίζω, το Ιανουάριο που πέρασε είχαν ξανά κατέβει αρκετά, γενικά καλός ο ενθουσιασμός αλλά μην τρελαθείς και άμα πέσουν, όπως όλοι φωνάζουμε εδώ μέσα, μην παίζεις λεφτά που μπορεί να σου λείψουν, και εγώ μαζί τους, θέλει ψυχραιμία η όλη φάση, αν πέσουν απλά άραξε, κάνε καινούριο πλάνο, και όπως είναι η φυσική, ότι ανεβαίνει ξανά κατεβαίνει και δως του πάλι από την αρχή, κάπου είχα διαβάσει κάτι που έγραψε κάποιος, τι να το κάνεις όταν έχεις 50 bitcoin μέσα και τα κοιτάς να ανεβοκατεβαίνουν και εσύ κυκλοφορείς ακόμα με ποδήλατο... αν με πιάνεις! 😉

6 λεπτά πριν, panosbel είπε

Ρε γκαντεμη @Gouthas κατρακυλάει τώρα χαχαχαχα

 

Κλαίωωωω!!! αχαχαχαχα ναι ρε, εμένα λες γκαντέμη, αν ήταν η παγκόσμια οικονομία να ελέγχετε από την σκέψη μου τότε ετοιμάσου να σε κάνω πολύ πλούσιο!!! αντί να με λες προφήτη!!! ώωωωωωωωμμμμμμμμμμμμ!!!! 🙏🤣homer simpson GIF

μ

12 λεπτά πριν, sarantatessera είπε

Γιατί κατρακυλάει τώρα;

με άκουσε για αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κορεξιον περιμένω άτα 2.00 με 2.20 βασικά αλλά δεν ξέρουμε αν θα γίνει η πάει πιο πάνω. Αν ακολουθήσει την ιστορική πορεία τότε πρέπει να κάνουνε κορεξιον εκεί. Ίσως δοκιμαστεί το 1.10. 

Σε ένα 4ωρω ανοίγουν οι αγορές ΝΥ με την κοινμπεης και το IPO της. Πιστεύω να γίνει ανάρπαστο....τοσα χρόνια το περιμένει ο κόσμος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

Για κορεξιον περιμένω άτα 2.00 με 2.20 βασικά αλλά δεν ξέρουμε αν θα γίνει η πάει πιο πάνω. Αν ακολουθήσει την ιστορική πορεία τότε πρέπει να κάνουνε κορεξιον εκεί. Ίσως δοκιμαστεί το 1.10. 

Υπαρχει περιπτωση βεβαια να περασει το ιστορικο υψηλο και να κανει correction καπου στα 4$

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Φανταστείτε τι θα γίνει όταν ξανά μπει στις λίστες.....και τι θα γίνει όταν το δικαστήριο αποφάσισει πως το ΧΡΠ δεν είναι χρεωγραφο.....

Χρεώγραφο δεν ειναι. Αλλά στην ουσία τι είναι;  Είναι κάτι άλλο πιο πιασάρικο και πιο απτό ας πούμε; Αν αποφασίσει ο McAleb και άλλοι 2-3 να κάνουν όλα τα tokens που διαθέτουν καραμέλες, που θα πάει η αξία;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, snips είπε

Χρεώγραφο δεν ειναι. Αλλά στην ουσία τι είναι;  Είναι κάτι άλλο πιο πιασάρικο και πιο απτό ας πούμε; Αν αποφασίσει ο McAleb και άλλοι 2-3 να κάνουν όλα τα tokens που διαθέτουν καραμέλες, που θα πάει η αξία;

Οποία και η αξία του μπιτκοιν άμα ο σατοσι πουλήσει το 1εκατομυριο μπιτκοιν η άμα ρίξουν φόρο οι κυβερνήσεις για τα καρμπον εμμισιονς . 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρασκευή 9 Απριλίου, λεω ας βαλω 100 ευρω μωρε δε πειράζει το πολύ πολύ να τα χάσω..

πέρασε η μέρα, το ξέχασα και βλέπω σήμερα πήρε 80+% πάνω!!!! τα νευρα μου στο θεό..

οχι για τα 100 ευρώ που θα έβγαζα δεν τα εχω αναγκη, για το γαμώτο!

έβαλα μόλις 100 ευρω, εκανα μ@...κία, ή θα ανέβει και άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sarantatessera είπε

Γιατί κατρακυλάει τώρα;

με τρομαξες χριστιανε μου νομιζα οτι επεσε στο 1 παλι...

και μπηκα να αγορασω και το βλεπω 1.5

16 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Οποία και η αξία του μπιτκοιν άμα ο σατοσι πουλήσει το 1εκατομυριο μπιτκοιν η άμα ρίξουν φόρο οι κυβερνήσεις για τα καρμπον εμμισιονς . 

αν ανοιξει το 1Μ ο σατοσι θα πεταξει η αξια ή θα πεσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...