Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Σίγουρα, απλά έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά και άμα έχουμε τίποτα νέα να τα μοιραστούμε με το κλαμπ να ενημερωθούμε ο ένας τον άλλο. 

Ε ναι βασικα πρεπει να βγαζουμε μια ανακοινωση ποτε ειναι buy hold Η sell

Οπως τα βλεπω τωρα η κατασταση ειναι buy οριακα και hold

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, FromMyAshesRRR είπε

Πολλές μου το έχουνε πει περί βουδισμου, είτε Γκάντι είτε κουνταλινι είτε ταντρα μάστερ... 

Είσαι η χαρτορίχτρα της καρδιάς μας. Χα χα χα 

Παντός πλάκα πλάκα ότι λες βγενει σε μεγάλο βαθμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, magnusmach είπε

Είτε ανέβουν είτε πέσουν, ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΥΑΛΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΙ.

Εννοείς πως αν κάποιος κρατήσει αυτά που έχει αγοράσει, κάποια στιγμή θα έχει κάποιο κέρδος που μπορεί να το βγάλει ή έχω καταλάβει λάθος;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromMyAshesRRR είπε

David swartz προειδοποιεί να μειώσουμε την έκθεση μας σε κρυπτο. Καλά λέει δεν διαφωνώ, απλά βλέπω ένα narative να σχηματίζεται. 

Μόλις μου ήρθε ειδοποίηση από ένα σαιτ που αγοράζω ότι το Αύγουστο περυσι έπεσε η σελίδα θύμα  cyberattack αλλά τώρα έγινε γνωστό....ευτυχως λένε τα στοιχεία μου δεν διαρευσαν. 

Πολες συμπτώσεις με το cyberattack..... Ότι και το World economic forum....και άλλοι....

Πολλές μου το έχουνε πει περί βουδισμου, είτε Γκάντι είτε κουνταλινι είτε ταντρα μάστερ... 🤣

See private message σου στέλνω.  

 

Όσον αφορά τα κρυπτο όπως είπε ο Θωμάς τα ίδια πανερνς σχηματίζονται με το 2017 18. 

Ελπίζω να προλάβουμε ένα καλο μπουλραν πριν το great reset. 

Το είδα!! 🤫 Το έχω πει και παλιότερα, καλή η ανάβαση αλλά στην κατάβαση θέλει κότσια να κρατηθείς στον δρόμο. Δεν χρειάζεται να είσαι ειδήμων, αν δεις λίγο και  το πως εξελίσσονται με τα χρόνια είναι σίγουρο ότι θα υπάρξει μεγάλη κατηφόρα για να γίνει επανεκκίνηση στο σύστημα, αλίμονο να πιστεύει κανείς ότι αυτό θα κρατήσει για πάντα, εννοώ η άνοδος και τα κέρδη, αν παρατηρήσει κανείς όλα σχεδόν τα κρύπτο ακόμα και το πιο τελευταίο έχουν κάνει τρελές αυξήσεις στις τιμές τους, δεν συζητάμε για τα μεγάλα!!!🚀🚀🚀 αλλά όπως και τα διαστημόπλοια μπορεί να πάνε στο φεγγάρι αλλά δεν κάθονται και για πολύ, κατεβαίνουν πάλι για ανεφοδιασμό, κάνουν καινούριο πλάνο και ξεκινάνε πάλι το ταξίδι στο φεγγάρι.  Και η λογική τι λέει, πως να βγάλεις μετά κέρδος όταν όλα είναι στο ταβάνι???? θα τα έχεις μέσα και όποιος αγόρασε αγόρασε???? δεν νομίζω, κάνει κύκλο το χρήμα, και πάντα την πληρώνουν οι μικροί αφού οι μεγάλοι το διαχειρίζονται και το διακινούν ώστε να τσιμπάμε τα ψαράκια και να την πληρώνουν στο τέλος. Απλά τα μάτια σας ανοιχτά!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κάνουμε και ένα γκάλοπ.... 

Σε ποσες μέρες πιστεύετε ότι μπορεί η τιμή του να πέσει σταθερά κάτω του 1.4 και σε πόσες να έχει φτιάξει βάση στο 2 ????? 

Ξεκινάω  στις επόμενες 5 ημέρες το βλέπω στο 1.4

Απο τα μέσα του επόμενου μήνα πιστεύω ότι θα έχει φτάσει τα 2 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξ

3 λεπτά πριν, stathisgtr είπε

0.40  κατω το XRP 

4000 κατω το BTC

 

κινούνται ιδανικά ώστε να πάρω τα κέρδη απο το doge και να τα ρίξω xrp. Το θέμα είναι να βρεθεί η σωστή στιγμή.

 

Ξέρει κανεις ποιές είναι οι σημαντικές ημερομηνίες για την δίκη του xrp που θα δημιουργήσουν FOMO ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gassim είπε

Ξ

κινούνται ιδανικά ώστε να πάρω τα κέρδη απο το doge και να τα ρίξω xrp. Το θέμα είναι να βρεθεί η σωστή στιγμή.

 

Ξέρει κανεις ποιές είναι οι σημαντικές ημερομηνίες για την δίκη του xrp που θα δημιουργήσουν FOMO ;

Κατι για δευτερα εχω δει αλλά δεν εχω καταλάβει ακόμα. Στο 1,20 με 1,30 θα γίνει σκοτωμος από αγορές

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stathisgtr είπε

Κατι για δευτερα εχω δει αλλά δεν εχω καταλάβει ακόμα. Στο 1,20 με 1,30 θα γίνει σκοτωμος από αγορές

Δυστυχώς σήμερα δοκιμάζεται κάτω από το 1,30. Γενικά κακη μέρα σήμερα στα coins ομως(πλην doge). Πιστεύω ότι μπορεί να δούμε στις επόμενες 2-3 ημέρες και τιμή ακόμη πιο κάτω μεταξύ 1.15-1.20. Λογικά θα μπει νέο χρήμα σε αυτές τις τιμές συν αν υπάρξει από βδομάδα κάποιο ακόμη θετικό νέο σχετικά με την διαμάχη.καλώς εχόντων των πραγμάτων ίσως δούμε τιμή μεταξύ 1,80 και 2 μετά το Πασχα

10 ώρες πριν, SpirosRonto είπε

Βλεπω το γραφημα του DOGE και ειναι απιστευτο τι εχει να γινει τις επομενες μερες , το θεμα ειναι μεχρι ποτε θα ειναι προς τα πανω μπας και επωφεληθουμε και απο αυτο βραχυπροθεσμα.Εφτασε 0.21 τωρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Rafa1967 είπε

Δυστυχώς σήμερα δοκιμάζεται κάτω από το 1,30. Γενικά κακη μέρα σήμερα στα coins ομως(πλην doge). Πιστεύω ότι μπορεί να δούμε στις επόμενες 2-3 ημέρες και τιμή ακόμη πιο κάτω μεταξύ 1.15-1.20. Λογικά θα μπει νέο χρήμα σε αυτές τις τιμές συν αν υπάρξει από βδομάδα κάποιο ακόμη θετικό νέο σχετικά με την διαμάχη.καλώς εχόντων των πραγμάτων ίσως δούμε τιμή μεταξύ 1,80 και 2 μετά το Πασχα

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω... 

Κοιτάω τώρα το μυνημα σου και τσεκάρω μια τι παίζει στο etoro 

Αγορά 1.5 πώληση 1.48 

Μεγάλη διαφορά έως το κάτω του 1.30 που αναφέρεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...