Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, gbras είπε

Ε ναι βασικα πρεπει να βγαζουμε μια ανακοινωση ποτε ειναι buy hold Η sell

Οπως τα βλεπω τωρα η κατασταση ειναι buy οριακα και hold

Εγώ πρέπει να ανακοινώσω το πότε αγοράζω....γιατι κάθε φορά που αγοράζω  ....πεφτει....

2 ώρες πριν, sarantatessera είπε

Χαζή ερώτηση αρχάριου-άσχετου: όσο αγοράζει ο κόσμος ανεβαίνει η τιμή και όσο πουλάει κατεβαίνει;

Βασικά πέφτει μόνο όταν αγοράζω.....🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, FromMyAshesRRR είπε

Εγώ πρέπει να ανακοινώσω το πότε αγοράζω....γιατι κάθε φορά που αγοράζω  ....πεφτει....

Βασικά πέφτει μόνο όταν αγοράζω.....🤣

Μαζι τα κανουμε, σημερα αγορασα παλι στο 1.70!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, kouskous13 είπε

 

Πούλησα στο 1.7 και πέφτει. Αλλά είμαι στη revolut. Προσπαθώ να κάνω verification στην binance και μου έχει βγάλει την ψυχή απο το πρωί. 

Επεξ/σία από negous83
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έβαλα στακινγκ οπότε δεν θέλω να πουλήσω με χασουρα. Άστα....αμα πουλήσω,  το βλέπω να κάνει ένα μπαμ και να εκτοξευτεί κατευθείαν στα 10δολαρια.......ετσι  για να με κάνει να πηδηχτώ απ το παράθυρο.....Υπομονή..  σε λίγες μέρες πάλι για τα 2 θα πάμε....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fake Ripple Giveaway... από το χθεσινό fake video στο youtube! @stathisgtr

Κάποιοι στείλανε τα xrp τους!!! Για να τους επιστραφούν τα διπλά, σύμφωνα με το Giveaway!
https://cryptoscamalert.com/crypto_scam_report/1243

https://xrpscan.com/account/rU5HET9s6PeWbuXBiQWchDuPeqAw3kAhu9

  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι να απορεί κανείς πώς να ασχοληθείς σοβαρά με μια αγορά που ένα memecoin έχει βρεθεί σε 24 ώρες στη 5η cap θέση του μάρκετ...

Κουράγια σε όσους αγόρασαν ψηλά το τελευταίο 4ημερο.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, shadowfax-1- είπε

Είναι να απορεί κανείς πώς να ασχοληθείς σοβαρά με μια αγορά που ένα memecoin έχει βρεθεί σε 24 ώρες στη 5η cap θέση του μάρκετ...

Κουράγια σε όσους αγόρασαν ψηλά το τελευταίο 4ημερο.

κανεις δεν το παιρνει στα σοβαρα. θα γινει ενα μαζικο dump και καποιοι θα κλαινε τα λεφτα τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

Είναι να απορεί κανείς πώς να ασχοληθείς σοβαρά με μια αγορά που ένα memecoin έχει βρεθεί σε 24 ώρες στη 5η cap θέση του μάρκετ...

Κουράγια σε όσους αγόρασαν ψηλά το τελευταίο 4ημερο.

και μετά σου λένε κοίτα τι project είναι..... έχει προοπτικές λες και θα το παντρευτώ.

τζόγος 

μακάρι να είχα κρατήσει τα doge που είχα τους προηγούμενους 2 μήνες

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά μαζί σας αλλά,το πόιντ μου είναι ότι αν κάποιοι χάσουν λεφτά ζημιά θα πάθει όλος ο κόσμος που ασχολείται με κρυπτο και το μάρκετ. Κόσμος παράτησε πρότζεκτ και πήγε και έτρεξε στα doge(α ρε Ελον). Μην το βλέπετε ότι"α οι βλάκες ακολουθούν ένα χαζό coin".

Επηρεάζει το ρόλο που θέλει να παίξει η ριπλ. Γίνεται πολύ πιο δύσκολο και η εμπιστοσύνη δεν είναι εύκολη. Δεν είναι απλό πράγμα τα behavioural finance.

Δεν είναι όλοι φίλοι των κρυοπτονομισματων.

Επεξ/σία από shadowfax-1-
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

Εκανα το λαθος και αγορασα ενα αρκετα μεγαλο ποσο στο 1,40€. Εφτασε μεχρι το 1,63€ και απο τοτε και στο εξης εκανε βουτια στο κενο. Γνωμη σας ειναι να πουλησω και να γλιτωσω οσα περισσοτερα μπορω ή υπαρχει εκτιμηση οτι θα ανεβει ξανα;;

Σιγουρα κανεις δεν ξερει απλα θα ηθελα μια γνωμη γιατι ειμαι μπερδεμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, AggTs είπε

Καλησπερα,

Εκανα το λαθος και αγορασα ενα αρκετα μεγαλο ποσο στο 1,40€. Εφτασε μεχρι το 1,63€ και απο τοτε και στο εξης εκανε βουτια στο κενο. Γνωμη σας ειναι να πουλησω και να γλιτωσω οσα περισσοτερα μπορω ή υπαρχει εκτιμηση οτι θα ανεβει ξανα;;

Σιγουρα κανεις δεν ξερει απλα θα ηθελα μια γνωμη γιατι ειμαι μπερδεμενος

Hold. Καπως ετσι

 

Επεξ/σία από Doped
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AggTs είπε

Καλησπερα,

Εκανα το λαθος και αγορασα ενα αρκετα μεγαλο ποσο στο 1,40€. Εφτασε μεχρι το 1,63€ και απο τοτε και στο εξης εκανε βουτια στο κενο. Γνωμη σας ειναι να πουλησω και να γλιτωσω οσα περισσοτερα μπορω ή υπαρχει εκτιμηση οτι θα ανεβει ξανα;;

Σιγουρα κανεις δεν ξερει απλα θα ηθελα μια γνωμη γιατι ειμαι μπερδεμενος

μην σε πιάνει πανικός στην πτώση.. αν δεν το αντέχεις άδειασε να εισαι εσυ ήσυχος.

τώρα που πέφτει μαζεύουμε κιάλλα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω το αντεχω αλλα δεν ξερω ποσο παρακατω θα παει. Παρασυρθηκα απο την αποτομη ανοδο του τις προηγουμενες μερες και αγορασα δυστυχως σε υψηλη τιμη. 
 

Οποτε πιστευετε οτι θα ανακαμψει εν ολιγοις.. οκ θα τα κρατησω και ελπιζω να αναστραφει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...