Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ισοτιμία του XRP


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, AggTs είπε

Νομιζω το αντεχω αλλα δεν ξερω ποσο παρακατω θα παει. Παρασυρθηκα απο την αποτομη ανοδο του τις προηγουμενες μερες και αγορασα δυστυχως σε υψηλη τιμη. 
 

δεν εισαι ο μονος.

Και εγω τα εδωσα και πηγα και ξανα πηρα.

Μην δινεις σημασια.

Παιζεις με οτι δεν θα κλαψεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, AggTs είπε

Νομιζω το αντεχω αλλα δεν ξερω ποσο παρακατω θα παει. Παρασυρθηκα απο την αποτομη ανοδο του τις προηγουμενες μερες και αγορασα δυστυχως σε υψηλη τιμη. 
 

Οποτε πιστευετε οτι θα ανακαμψει εν ολιγοις.. οκ θα τα κρατησω και ελπιζω να αναστραφει.

δεν είναι τπτ σίγουρο , σκέψου ότι είχα κομμάτια απτο 0,50 και αγορασα μεχρι και στο 1,51....

δεν είσαι μόνος σου σε ότι γίνει 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως λεμε παντα ... αν εχετε λεφτα που δεν τα θελετε βαλτε τα εδω
Αν οχι καθηστε εκει που ειστε...
Πουλησα στα ψηλα, εβγαλα τα λεφτα μου ΟΛΑ και αλλα τοσα σχεδον....
Χθες αγορασα ξανα στα 1,4.... βασικα δεν εχω αλλα λεφτα να στειλω τωρα για να παρω και αλλα τωρα που επεσε

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι οι νουμπαδες πουλανε τα κοινσ τους για να πανε στο doge. Πεφτουν οι τιμες στα κανονικα και αξια κοινσ οποτε ευκαιρια να τσιμπησουμε τπτ. περιμενω να πεσει λιγο το bnb  μπας και

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει στο 1.50 φαινεται να σταθεροποιειται . Ολοι στο ιδιο καραβι ειμαστε. θα δουμε. Οσο πιο χαμηλα τοσο πιο πολλες αγορες θα γινονται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν ειναι οτι θα πεθανω αν τα χασω. Αλλα οσο να ναι, κοιτας να γλιτωσεις και οτι μπορεις αν δεις και κατρακυλαει. Γινεται και λιγο ασυναισθητα αυτο. Διαφορα αρθρα που διαβαζω κατα καιρους εκτιμανε οτι σε βαθος χρονου θα φτασει τα 20-30$. Μαλλον απο εκει καταπιαστηκα. Ο χρονος θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, AggTs είπε

Καλησπερα,

Εκανα το λαθος και αγορασα ενα αρκετα μεγαλο ποσο στο 1,40€. Εφτασε μεχρι το 1,63€ και απο τοτε και στο εξης εκανε βουτια στο κενο. Γνωμη σας ειναι να πουλησω και να γλιτωσω οσα περισσοτερα μπορω ή υπαρχει εκτιμηση οτι θα ανεβει ξανα;;

Σιγουρα κανεις δεν ξερει απλα θα ηθελα μια γνωμη γιατι ειμαι μπερδεμενος

Θεωρώντας οτι πάντα βάζουμε λεφτά που δεν θα κλάψουμε, δεν πρέπει να κωλώνουμε στις πτώσεις!

Αν δεν το αντέχεις φεύγεις και κοιμάσαι ήσυχος. Κανείς δεν κέρει τι θα γίνει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mesu_dil είπε

Θεωρώντας οτι πάντα βάζουμε λεφτά που δεν θα κλάψουμε, δεν πρέπει να κωλώνουμε στις πτώσεις!

Αν δεν το αντέχεις φεύγεις και κοιμάσαι ήσυχος. Κανείς δεν κέρει τι θα γίνει

Εγω ξερω τι θα γινει.Θα πηγαινει πανω κατω πανω κατω πανω κατω πανω κατω πανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, popai32 είπε

Εγω ξερω τι θα γινει.Θα πηγαινει πανω κατω πανω κατω πανω κατω πανω κατω πανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατωπανω κατω

order it and leave the room.

Σοβαρα.

Εγω τις προηγουμενες μερες εβλεπα αυτο σε loop και οταν επεσε με επιασε η καρδια μου αλλα τι να κανω.

 

Επεξ/σία από Doped
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Doped είπε

order it and leave the room.

Σοβαρα.

Εγω τις προηγουμενες μερες εβλεπα αυτο σε loop και οταν επεσε με επιασε η καρδια μου αλλα τι να κανω.

 

Να σαι καλα εκλαψα .... Οχι τιποτα αλλο αντικατοπτριζει και την πραγματικοτητα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, gbras είπε

Να σαι καλα εκλαψα .... Οχι τιποτα αλλο αντικατοπτριζει και την πραγματικοτητα!!

εμενα μου λες που με κοιταγε η δικια μου και νομιζε οτι εβγαλα 500Κ. Και οταν της ειπα οτι εβγαλα 3 καφεδες με πηρε με την παντοφλα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Doped είπε

εμενα μου λες που με κοιταγε η δικια μου και νομιζε οτι εβγαλα 500Κ. Και οταν της ειπα οτι εβγαλα 3 καφεδες με πηρε με την παντοφλα

Ε καλα πηγε να σου κανει , οι γυναικες πανε για τα πολλα παντα :).

Εγω παντως με 11 ευρουλακια εβγαλα 140  , πλουτησα!

Επεξ/σία από NTC Labs
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, NTC Labs είπε

Ε καλα πηγε να σου κανει , οι γυναικες πανε για τα πολλα παντα :)

ναι αλλα εγω οχι.

Ειπαμε για εμενα παιζω τους καφεδακους μου.

Πινω τσαι απο την δευτερα και νομζιω μου εχει κανει και καλο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...